Sahtekar Medyumlar

Yumurta Büyüsü

Medyumlar çok farklı büyü yöntemlerini zaman içinde öğrenmiş ve kullanmaya başlamıştır. Sık kullanılan yumurta büyüsü de bu büyü yöntemlerinden biri olarak bilinmektedir. Yumurta büyüsü barındırdığı yüksek enerjiler sayesinde insanların hayatlarına her koşulda etki edebilen farklı bir çalışmadır.

Medyum hocalar yumurta büyüsü yaparak insanların arasında var olan ve gözle görülemeyen manevi bağları koparmayı hedefler. Bu bağlar sadece ilişkilerde değil, insanlar arasındaki en ufak bir görüşmede bile ortaya çıkabilen noktalardır. Sokakta gördüğünüz ve selamlaştığınız bir insanla bile bu tarz bir bağ oluşabilmektedir.

Bu bağlar ne kadar güçlü olursa o kadar kuvvetli bir ilişki ortaya çıkar. Bu ilişki kimi zaman aşk kimi zaman ise iyi bir arkadaşlık haline dönüşebilir. Yumurta büyüsü gibi ayırma büyüsü olarak kullanılan yöntemlerde tesir doğrudan bu bağlar üzerine olmaktadır. Bağlar ne kadar yıpratılırsa o kadar kolay şekilde ayrılık hali sağlanır.

Ayırma ve soğutma büyülerinde tüm yöntemler bu şekilde işler. Yalnızca büyü yönteminde kullanılan teknikler değişmektedir. Hangi tekniklerin en iyisi olduğunu belirlemek ise medyum hocaların bileceği bir iştir. Medyumlar kendi tecrübelerine göre kimi zaman yumurta büyüsü kimi zaman ise bambaşka bir büyü çalışması yaparak insanların tam olarak talep ettiği büyüyü yapacaktır. Bu konuda medyum hocaya güvenmek ve yönlendirmelerine uymak çok önemlidir.

Yumurta Büyüsü Yapılan Kişi Zarar Görür Mü?

Yumurta büyüsü yapılan insanların bireysel enerji alanlarında doğrudan bir tesir kurulmamaktadır. Etki, yalnızca ayrılmak istenen kişiler arasında bulunan bağlar üzerinde olur. Bu bağlar ne kadar kuvvetli ise büyünün tesirinin o kadar yüksek olması gerekir. Aksi takdirde çalışmadan istenen başarı elde edilemeyecektir.

Yumurta büyüsü herhangi bir kara büyü uygulaması değildir. Bu çalışma sadece normal bir ayırma büyüsü uygulamasıdır. Bu nedenle büyülenmesi hedeflenen kişinin üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmayacaktır.

Tüm kara büyü çalışmaları insanlar üzerinde doğrudan zarar vermek amacıyla yapılır. Yumurta büyüsü herhangi bir koşulda kişilerde zarara sebep olabilecek enerjiler barındırmaz. Bu nedenle güvenli bir şekilde istenen amaç doğrultusunda kullanılabilir.

Yumurta Büyüsü Yaptırana Zarar Verir Mi?

Bir büyü yapılırken, çalışmayı yaptıran kişinin büyü çalışması ile herhangi bir enerjisel bağlantısı bulunmamaktadır. Çalışmayı yapan medyum hoca hariç hiçbir şekilde yaptıranla en ufak bir bağlantı bile bulunmaz. Bu nedenle yumurta büyüsünün hiçbir koşulda yaptıran kişiye zarar verme ihtimali yoktur. Kara büyü çalışmaları bile istisnai durumlar haricinde büyüyü yaptırana tesir edecek şekilde işlemez.

Yumurta büyüsü yerine tercih edilebilecek olan papaz büyüsü bu konuda kullanılan en güçlü büyü uygulamasıdır. Papaz büyüsü hem daha hızlı etki eder hem de daha yoğun bir enerjiye sahiptir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Boran at

    Danimarka’dan medyum hoca bulamadığım için medyum ali gürses hoca ile çalışma yaptım vefk işlemiydi yaptırdığım çalışma o zaman lar sevdiğim olan şimdiki nişanlımla alakalı yaptırmıştım büyü yaptırmak istemediğim için vefk yaptırmak istedim çünkü büyüden çekiniyordum bana vefki detaylıca açıkladıktan sonra zaten çalışmaya karar verdim danimarkaya bile kısa sürede geldi vefk inşallah şimdi nişanlandık ilerde evlenicez ve bu ilişkide vefkin payı çok büyük çünkü hiç olmayacak diye bakılıyordu ilişkimize ama işte allah çok büyük tam tersi oldu binlerce şükür olsun gayet mutlu bir ilişkimiz oldu çalışma yaptırmayı düşünenler varsa hangi memlekette olursanız olun gönderiliyor endişe etmesinler boş yere kendinizi paniğe sürüklemeyin ben panik yaptım ama gereksizmiş

  • Leave a Reply