Sahtekar Medyumlar

Boşanma Büyüsü

Birbiri ile anlaşamayan bir çift ayrılık sürecine girdiğinde çiftlerden birisi boşanmayı kabul etmiyorsa, diğer taraf boşanmayı kabul etmesi için boşanma büyüsü yaptırmak isteyebilir. Asla boşanmam diyen kişilerde bile etki gösteren ve boşanmayı olabildiğince yakın tarihlere çeken büyü oldukça güçlü bir çalışmadır. Bu sayesinde karşı taraf sadece boşanmayı kabul etmekle kalmaz büyünün etkisiyle bu süreçte her söyleneni onaylar. Boşanma büyüsü sadece boşanmak istemeyen kişilere yapılmakla kalmaz bazen kötü niyetli kişiler mutlu çiftleri ayırmak için de bu büyüden faydalanabilir. Bu büyü çoğu zaman ayrılık büyüsü olarak da bilinir. Etkilerinin hızlı bir şekilde görülmesi için kesinlikle kişilerin resimlerinin işlemi yapacak medyum hocaya teslim edilmesi gerekir.

Boşanma Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Boşanma büyüsü yaptırmaya karar veren kişiler bu çalışma sırasında büyü malzemelerinin neler olduğunu çok merak ederler. Gerçek medyum hocalar bu konuda pek bilgi vermese de boşanma büyüsünde kullanıldığı bilinen birkaç önemli malzeme bulunmaktadır. Bu malzemeler içinde kişilerin resimleri ilk sırada göze çarpmaktadır. Resimler olmadan zaten işlem yapılması mümkün değildir. Her medyum farklı bir teknikle büyü çalışması yaptığı için istedikleri malzemeler değişebilir. Temelde aynı malzemelere ihtiyaç duyulur. Bu malzemelerden en çok bilinen ayırma büyülerinde kullanılan kaşıklardır. Kaşıkların bağlama çalışmaları için kullanılıyor olduğu bilinse de, ayırma ve boşanma büyüsü işlemlerinde de hocalar tarafından kullanılır.

Medyumların hazırladıkları büyülerde kullanılan malzemeler şu şekildedir;

  • Resimler
  • Safran tozu
  • Çeşitli bakliyat
  • Bazı sabun çeşitleri

Boşanma Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Boşanma büyüsü ne kadar sürede etkisini göstereceğini işleme başlamadan önce herkes araştırır. Özellikle boşanma sürecinde mahkemelerin sonucuna yansıması nedeniyle yapılan büyüler süre bakımından çok önemlidir. Çünkü insanların hemen hemen hepsi mahkeme tarihi gelmeden işlemlerinin bitmiş olmasını ister. Mahkemede alınacak her karar kişilerin gelecek günlerini etkiler. Boşanma büyüsü kısa sürede etki eden güçlü büyüler içindedir. Ayrılma tarihine kadar işlemin bitmesini isteyen bu kişiler bir an önce etkili sonuçlar almak ister. Boşanma büyüsü genellikle 10-14 gün gibi bir sürede kesin etkisini gösterir. Sizde bu büyüden faydalanırken çalışmanın bitiş gününü göz önünde bulundurmalısınız. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de kişilerin çalışmaya ne kadar hazır olduğu ve kişinin enerjileri etki süresini değiştirebilir. Bunun dışında çalışacağınız medyum hocanın nefes gücü, bilgisi ve tecrübesi de süreyi etkileyen unsurlardır. Tüm bunları dikkate alarak, çalışmaya başlamadan önce iyi bir araştırma yapmalı, alanında uzman bir medyum hoca ile çalışmalısınız. Bu konuda internette yer alan yorum ve şikayetler oldukça fazla yol gösterici olacaktır.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply