Sahtekar Medyumlar

Medyum Hoca Şikayetleri ve Tavsiyeleri Nerede Bulunur?

Asırlardır büyü, fal, nazar ve benzeri manevi tanımlar hayatın içinde olmuştur. İnsanların sonsuz istekleri, gelecek hakkında bilgi edinme ihtiyaçları, kıskançlık, nefret gibi duygular bu tarz olguların sürekli hayatımızda olmasını sağlamıştır. Bu gibi somut olmayan, fiziki tanımı olmayan şeyler manevi boyutta olarak kabul edilir. Kısacası sadece enerjiden ibarettir. Somut delili olmaması bunların gerçek dışı olduğunu göstermez. Enerji yönetiminin insanlar üzerindeki etkisi kanıtlanmış bir gerçektir. Tüm bu talepler için insanlar medyum hocalara başvurmaktadırlar. Tarih boyunca medyum hocalar var olmuştur ve insanlara yardımcı olmuşlardır. Medyum hocalar, enerji yönetmeyi bilen ve hisleri kuvvetli insanlardır. Manevi boyutta ilim sahibi insanlardır. Bu becerileri genellikle doğuştan gelmektedir veya el verme yöntemiyle kazanılmışta olabilir. Ancak günümüzde medyum hoca sayısı azalmakta, sahtekar hoca sayısı artmaktadır. İnsanları süslü cümlelerle kandırarak paralarını almak isteyen birçok sahtekar bulunmaktadır. Bir medyum hocaya danışacaksanız, karşınıza bu tarz dolandırıcı seçenekleri çıkabilir. Dolandırıcıları eleyerek gerçek bir medyum hoca bulmalısınız. Bunun için ise iyi bir araştırma yapmanız şart. Araştırmalarınızın ilk adımı olarak medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri okumanızı öneririz. Tarafsız bilgilere ulaşmak için insanların deneyimlerini incelemek en mantıklı yöntemdir. Medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri ise insanların medyum hocalara danıştığında yaşadıkları deneyimleri yorum olarak yazdıkları bir konudur.

Medyum Hocalar Ne Yapar?

Medyum hocalar enerji yönetimi konusunda profesyonel insanlardır. Enerjinin içinde bulunduğu hemen hemen her konuda yaptıkları işlemler mevcuttur. Ancak bunların yaygın olanlarından bahsetmek gerekirse, birkaç örnek verebiliriz;

  • Medyum hocalar büyü yapabilirler. Her büyüyü bilmeyebilirler ancak bazı büyüleri yapabilirler. Bazı medyum hocalar büyü yapmaya sıcak bakmadıkları için bu konuda kimseye hizmet vermemektedir.
  • Medyum hocaların hemen hemen hepsi yapılmış büyüleri bozabilme becerisine sahiptir. Medyum hocalara danışarak üzerinizde büyü olup olmadığını öğrenebilir, eğer büyü varsa bunu bozdurabilirsiniz.
  • Medyum hocalara danıştığınızda üzerinizde nazar olup olmadığını, eğer varsa nasıl bir gözün size baktığını açıklayabilir. Net olarak kimin nazar değdirdiğini söyleyemezler ancak çeşitli ipuçları verebilirler. (Örneğin yaşadığı evin tanımı, saç rengi vs.) Üzerinizdeki nazarı atabilirler.
  • Bazı medyum hocalar fal bakabilirler. Su falı, tarot falı gibi birçok fal bulunduğundan, medyum hocaların fal çeşitleri çok değişkendir. Bazı medyum hocalar fal bakmanın ve baktırmanın haram olduğunu düşündüğünden dolayı fal bakmamaktadır.
  • Üç harfliler ile iletişime geçebilirler. Bu işlemleri oldukça tehlikelidir ve profesyonelce yapılması gereklidir. Bazı medyum hocalar bu profesyonelliğe sahip oldukları için çeşitli sebeplerle üç harfliler ile iletişime geçebilirler ve onlardan bazı konularda yardım alabilirler.

Medyum hocalar manevi boyuttaki daha birçok işlemi yapabilirler. Bu tarz işlemlerden herhangi birini yaptırmak için gerçek bir medyum hocaya danışmanız şarttır. Bu nedenle medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri okumayı ihmal etmeyin.

Sitemiz tamamen tarafsız olarak kurallara uygun tüm yorumları yayınlamaktadır. Geçmiş medyum hoca deneyimlerinizi, olumlu veya olumsuz görüşlerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Faruk at

    Ben yıllardır uğraştım gitmedigim medyum kalmadı internette nekadar medyum varsa hemen hemen hepsine gittim ama malisef hiç bir sonuç alamadım yanı nerdeyse Bir ev parası kaptırdım bugüne kadar onun için internetten medyum arayipda işim olacak diye beklemeyin arkadaşlar hepsi dolandırıcı birde arada medyum tavsiye eden kişiler var sonradan anladım ki bunlar da medyum denen kişilerinin adamlariymis yani tecrübeme dayanarak internette gerçek MEDYUM bulamazsınız gerçek medyumun internetle işi olmazmış onu anladim

  • Leave a Reply