Sahtekar Medyumlar

Medyum Ali Gürses

İşinin ehli bir medyum hoca ile çalışmak yapılacak olan çalışmanın istediğiniz sonuçları verebilmesi için çok önemlidir. Medyum Ali Gürses için olduğu gibi tüm diğer medyum hocalar hakkında yorumları içeren sayfamızda sizlere doğru medyumu nasıl seçebileceğiniz konusunda rehberlik etmeye çalışıyoruz.

Gerçek medyum hocalar yaptıkları çalışmalarda farklı ve özel ilimler kullanırlar. Bu ilimler neredeyse her zaman sıradan insanlar tarafından bilinmez, sadece bu işi yapan ve ehil olan üstat hocalar tarafından öğrenilir. Medyum Ali Gürses’in çalışmaları da başka medyumların çalışmaları da bu esas üzerine kuruludur. Her hoca bu tarz bir eğitimden geçer ve yaptığı işlerde bu bilgileri kullanır.

Medyum Ali Gürses ile çalışanlar hangi çalışmayı yaptırıyor olursa olsun, tıpkı tüm diğer medyum hocalarda olduğu gibi bir şekilde bu manevi ilimlerin etkisini hisseder. Hocalar manevi ilimler konusunda ne kadar bilgili ve yeterliyse ortaya çıkan sonuç da bir o kadar etkili olur. En basit büyü çalışmasında bile medyum hocanın nefesi, bilgisi ve tecrübesi önemlidir. Bu nedenle gerçek medyum hoca olmayan kimse büyü uygulaması yapamaz.

Medyum Ali Gürses’in büyüleri de bu şekilde gerçekleştirilen çalışmalardır. Gerçek hocalar öncelikle yapılacak olan çalışmayı inceler, eğer bir kişiyi etkilemesi beklenen bir uygulamaysa bu uygulamayı yapmak için enerjisel okumalar gerçekleştirir ve çalışmaya başlar. Çalışmada kullanılacak olan tüm malzemeler ve okunacak olan dualar kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Gerçek bir medyum hoca çalışmanın başından sonuna kadar bu süreci takip eder ve herkesin en iyi sonucu alabilmesi için çabalar.

Doğru bir medyum hoca ile çalışamazsanız elde edeceğiniz sonuçlar istediğiniz gibi olmayacaktır. Bu işte basit olarak kabul edilen herhangi bir uygulama olmasa bile en rahat etki edebilecek büyü bile gerçek olmayan bir kişi tarafından yapılamaz. İşinin ehli olmayan bir hoca ile çalışmak maddi ve manevi zarara uğratır. Bunun akabinde ise hoca hakkında yapılan şikayetler ortaya çıkar.

Bu çalışmalardaki şikayetiniz sadece tek bir uygulama üzerinde olmayabilir. Örneğin Medyum Ali Gürses’in vefkleri hakkında yorumlar başarılı olduğuna dair olurken başka bir çalışmasında daha farklı yorumlar alabilir. Bu nedenle sadece güvenilir bir medyum ile çalışmakla kalmayıp, hocanın o çalışmasıyla alakalı diğer yorumları da okumalısınız.

Sitemizde sadece Medyum Ali Gürses hakkında değil, tüm diğer medyum hocalar ile alakalı şikayet ve yorumlar bulunmakta. Bu yorum ve şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

7 Yorum

 • Reply Behlül at

  Merhaba,

  Medyum Ömer Aydın ile yapmış olduğum vefk uygulaması vardı ama nerede acaba diye meraktayım gelmedi hiçbir şey. Eğer bu konuyla ilgili daha önce kendisiyle çalışmış olanlar varsa lütfen bana söylesinler çünkü 3 ay boyunca gelmemiş olması bu vefkin çok garip ve saçma. Bu Medyum Ömer Aydın hep böyle çalışıyorsa kimse çalışmasın çünkü üç aydır gelmeyen vefk ve sürekli ulaşılamayan bir medyumun gerçekliği şüphelidir.

 • Reply Nuri at

  ARKADAŞLAR MERHABA HERKEZE
  MEDYUM ANNA’YA YILDIZNAME YAPTIRDIM. 5500 LİRA PARA ALDI AMA DEDİĞİ HİÇBİRŞEY ÇIKMADI!
  AYRICA BAŞTA SÖYLEDİĞİ GİBİ UZUN METİNDE GELMEDİ! SADECE BİR PARAGRAF YAZI GÖNDERMİŞ YILDIZNAME DİYE! GERÇEK YILDIZNAME İLE ALAKASI BİLE YOK!

 • Reply Anonim at

  Merhaba arkadaşlar ben de Ali Gürses ile çalışanlardanım. Kargoda benden kaynaklanan bir hata çıkmasına rağmen kendisi ilgilendi ve sorunu çözdü. Vefk ile ilgili muhtemelen onlarca soru sormuşumdur hepsine bıkmadan cevap verdi.
  Daha önce diğer kişilerle çalışırken görmediğim bir ilgi alaka gördüm, en ufak detaya kadar yapılacak işlemi anlattı. Kafamda soru işareti olmadan yaptırmaya karar verdim ve hiç pişman olmadım.
  Söylediği sürelere de sadık bir insan. Dört dörtlük iş yapıyor.

  • Reply ersin at

   telefonu ne acaba?

 • Reply isim yayinlamayin at

  Yurtdisinda yasiyorum, normal bir alisveris yaparken bile cok zorlandigim halde medyum ali hocanin ilgisi alakasi sayesinde sorunsuz sekilde kargom elime ulasti.
  Vefk islemi yaptirmistim, 10 gun gibi kisa bir surede is yerimin iyiye gittigine sahit oldum. Etkiler bekledigimden cok daha hizli tuttu, tavsiye ederim.

 • Reply Anonim at

  0535 590 62 75

 • Reply atakan at

  ingilterede yaşıyorum burada medyum bulmak çok zor olduğundan medyum ali gürsesle çalıştım evlilik çalışmasında vefk yaptı bir haftada yola çıktı buradaki postaların gecikmesi nedeniyle elime geç ulaştı ama onunla bile ilgilendi ne zaman geleceğine dair araştırma yapıp bana bilgi verdi telefonda sağolsun, etkisine gelirsek elime aldığımda enerjiyi hissettim gibi geldi belki piskolojik bilmiyorum ama daha sonrasında 15-20 gün sonunda istediğim sonucu aldım evlilik konusunda çok değişik bir deneyimdi benim için şimdi gün belirleme aşamasına bile geldik evlenmek için çok hızlı gelişti herşey benzer derdi olanlar kendisinden bilgi alsın derim…

 • Leave a Reply