Sahtekar Medyumlar

Fransa Medyum Hoca – Fransa’daki Medyumlar

Öte alemler denildiğinde herkesin aklına büyük bir sonsuzluk gelir. Manevi dünyada var olan hiçbir şeyin sonu bulunmadığı gibi öğrenilecek bilgiler de asla bitmemektedir. Fransa medyum hocaları da bu durumun farkındadır. Her medyum gibi, bu medyumlar da kendilerini öte alemler konusunda geliştirmeye devam eder ve farklı konularda çalışarak bilgilerini artırır.

Medyumların iyi büyü yapabilmelerinin en önemli sebebi manevi dünyalar hakkındaki bilgileridir. Bu durum herkes tarafından bilinen, tartışmaya kapalı bir bilgidir. Fransa medyum hocaları, büyü yaparken her çalışmasında bu bilgilerden yararlanır, yeri geldiği zaman yeni bilgiler edindikten sonra büyüye devam eder.

Medyumların büyü yöntemlerini bilebilmesi de zaman içinde yapılmış araştırmaların bir sonucudur. En basit konudaki manevi bilgi bile başka bir medyum tarafından yapılmış araştırmanın bir neticesidir. Fransa medyum hocaları veya başka bir yerdeki medyum olması fark etmeksizin bu durum herkes için aynıdır.

Medyumların Yaptığı Araştırmalar Nelerdir?

Fransa medyum hocaları, manevi dünyayı daha iyi tanımak için her zaman araştırmalarına devam etmek zorundadır. Bir medyumun büyülerde başarıya ulaşmasının temeli bu işe gönül vermiş olmasıdır. Medyumluk mesleğine gönül vermiş olan insanlar ise yaptıkları çalışmalar hakkında daha fazla şey öğrenebilmek adına ellerinden gelen her şeyi yapacaktır.

Manevi alemler ile ilgili araştırma yapan tüm medyumlar ilk olarak havas ilmi üzerine yoğunlaşır. Fransa medyum hocaları da havas konusunda çok ciddi araştırmalar yürütmektedir. Havas ilminin medyumlar için bu derece önemli olmasının en önemli sebebi, bu ilim sayesinde duaların enerjisinin tanınması ve kullanılmasıdır. Bu ilim, sadece büyülerde değil aynı zamanda vefk gibi uygulamalarda da mecburi olarak kullanılmaktadır. Havas bilmeyen bir medyum düşünülemez bile.

Yine bu ilme benzerlik gösteren ledün ilmi de medyumlar tarafından araştırılır. Fransa medyum hocaları, ledün ilminde çok eski tarihlerden günümüze kadar gelmiş bilgileri kullanmakta ve araştırmalarını bu temeller üzerine dayandırmaktadır.

Medyum hocaların araştırma alanları sadece bunlarla sınırlı değildir. Bu ilimler bir temel oluşturuyor olsa da bunlarla birlikte numeroloji ve astroloji de dahil olmak üzere çok sayıda ilim konusunda bilgili olunması gerekir. Hangi çalışmada, ne tür bir ilmin bilgisi gerekeceğini bilmek mümkün değildir. Bu nedenle, medyum hocalar için öğrenme süreci asla bitmez.

Fransa Medyum Hocaları Manevi Konularda Uzmanlaşmıştır

Gerçek Fransa medyum hocaları, yaptıkları tüm çalışmalarda insanların yararı için bilgilerinin her zerresini kullanır. Bilgileri ile birleşen nefes güçleri de büyü dahil tüm öte alem çalışmalarından istenen sonucun alınmasını sağlar.

Her medyumun bilgisi kendine özgüdür. Bu nedenle yapılacak her çalışma için iyi bir araştırma yapmak çok önemlidir. Fransa medyum hocaları ile çalışma yapmadan önce, medyumlar ile ilgili araştırma yapmanız en iyi isimleri bulmanızı sağlayacaktır.

Araştırmanızda, sitemize sizlerden gelen ve tarafsızca yayınlanan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Bunlara ulaşmak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply