Sahtekar Medyumlar

Şans Büyüsü

Büyüler ile ilgili bilinmesi gereken pek çok püf nokta bulunmaktadır. Medyum hocalar, tüm bu püf noktaları öğrendikleri ve çeşitli çalışmalarda kullandıkları için başarılı büyüler yapmaktadır. Bir medyumun büyü yapabilmek için geçtiği hazırlık süreci oldukça karmaşıktır. Özellikle konu şans büyüsü gibi çok farklı büyü çalışmaları olduğu zaman sayısız ilim konusunda yüksek bilgi sahibi olmak gereklidir.

İşini iyi yapan bir medyum hoca tarafından farklı alanlarda çok sayıda büyü uygulanabilir. Medyumlar, bu büyüleri yaparken her zaman en etkili sonuçları almayı hedefler. Yine aynı şekilde, şans büyüsünde de bu durum geçerlidir. Medyum hocalar, yapacakları çalışmanın en ufak bir ayrıntısını bile tesirli etki yaratacak şekilde planlamaktadır.

Medyum hocalar daha küçük yaşlardan itibaren eğitilmeye başlar. Bu eğitim sürecinde öğretilen en önemli konu, medyumun hiç kimseye zarar vermemesi ve mağduriyet yaşatmamasıdır. Bu anlayışa sadık kalarak hareket eden medyum hocalar, şans büyüsü gibi büyüler yapılırken her zaman başarılı sonuç almak için gereken en yüksek çabayı gösterecektir. Yine aynı şekilde, eğer yapılacak olan büyü uygulamasının tutmaması olası ile çalışmayı yapmak kabul edilmeyecek, insanların boş yere beklentiye girmesi engellenecektir.

Gerçek bir medyum hoca her açıdan dürüsttür. Dolandırıcıların aksine tutmayacak veya yapılması mümkün olmayan çalışmaları yapmayı kabul etmeyecek, hiç kimseyi mağdur etmeden büyülerde başarıyı hedefleyecektir.

Şans Büyüsünde Enerjiler Karmaşıktır

Şans büyüsü diğer büyü çalışmalarına kıyasla çok daha fazla bilgi gerektirir. Bu büyünün gerektirdiği bilgiler, kullanılacak olan enerjinin doğru şekilde tanımlanmasını sağlayacak, insanların herhangi bir mağduriyet yaşamadan büyüden beklenen etkiyi almasını mümkün kılacaktır.

Büyüde var olan enerjilerin karmaşık olması nedeniyle medyumun nefes gücü büyük önem taşımaktadır. Büyüyü yapacak hocanın nefesi bu karışık enerjileri kontrol etmek konusunda yetersiz kalırsa ortaya çıkacak olan tesir de yetersiz olacaktır. Şans büyüsü, en karmaşık hallerde bile insanların hayatını düzene sokabilecek kadar özel bir uygulamadır. Ancak, bu karmaşık uygulamanın yapılabilmesi için medyum hocanın niteliklerinin eksiksiz ve tam olması gereklidir.

Enerjiler Manevi Dünyadan Yönlenir

Şans büyüsü yapan medyum hocalar, yönlendirdikleri enerjileri öte alemlerden dünyamıza yansıtır. Bu yansıtma neticesinde ortaya çıkan güçler fazlasıyla tesirlidir. Elbette bunu yapabilecek olan medyum hocaların mutlaka özel bir şekilde ilimler konusunda uzmanlık kazanmış olması önemlidir. Eğer ilim bilgisi yetersiz bir medyumla çalışırsanız, manevi dünyanın bu gücünü kullanabilmek mümkün olmayacaktır.

Şans büyüsü yaptırmadan önce mutlaka medyum hoca hakkında detaylı bir araştırma yapmanız önerilmektedir. Bu araştırma neticesinde, alanında en iyi olan medyumları bulabilir, böylece her zaman tesirli sonuçlar alacağınız büyüler yaptırabilirsiniz. İşinin ehli olan medyumlar, sizi hiçbir koşulda yüzüstü bırakmayacak ve istediğiniz etkiyi sağlayacaktır.

Tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen yorumları okumak ve yorum yazmak için ana sayfamıza gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply