Sahtekar Medyumlar

Ayırma Büyüsü Nedir?

Büyüler, öte dünyalardan bizlere verilen bir hediyedir. Büyü yoluyla pek çok kişinin hayatı değişmiş, bugün de sayısız farklı etki için aynı şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Büyü yapmak zor olduğu gibi, sadece işinin ehline emanet edilen, karmaşık işlemler olduğu unutulmamalıdır. Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü çalışmaları için aynı durum net biçimde geçerlidir.

Ayırma büyüsü, özel bir çalışma olması nedeniyle farklı enerjileri ve malzemeleri içerebilmektedir. Neredeyse yüzlerce farklı teknikle yapılabilen bu özel çalışmanın detayları, sadece medyum hocalar tarafından bilinmekte ve yalnızca el verme yöntemiyle aktarılmaktadır. Alanında uzman olan medyum hocalar, eğitimleri sırasında tüm bu gizli bilgilere erişmekte ve kullanmaktadır.

Ayırma büyüsü yapan medyum hocalar, neredeyse her zaman nefes güçlerini kullanmakta ve gerekli olan çalışmayı doğru şekilde gerçekleştirmektedir. Nefes gücü, enerjinin istenen yönde yönlendirilmesini sağladığı için büyü konusunda büyük öneme sahiptir. Doğuştan gelen bir yetenek olarak bilinen nefes gücü, zaman içerisinde geliştirilip daha etkili biçimde kullanılabilmektedir.

Ayırma büyüsü yapılırken, kullanılan yönteme bağlı olarak farklı malzemelerden destek alındığı da bilinmektedir. Malzemelerin neler olacağı, medyum hocanın hangi tekniği seçtiğine bağlı olarak değişmektedir. Örneğin, mum ve düğüm gibi malzemeler bu büyü çalışmalarında sıkça kullanılan yöntemler arasında gösterilir. Elbette, ayırma büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyünün dualar, ilimler olmadan sadece malzeme ile yapılabilmesi imkansızdır.

Ayırma Büyüsü Hangi Malzemelerle Yapılır?

Ayırma büyüsü yapacak olan medyum hocalar ilk olarak ayrılacak kişilerin enerjisini net olarak anlayarak işe başlar. Bu inceleme sırasında, hangi malzemelerin, büyü yöntemlerinin o kişi için en etkilisi olduğu anlaşılmaktadır.

Bu inceleme bittikten sonra, medyum hocalar gerekli malzemeleri temin etmekte ve ayırma büyüsüne başlamaktadır. Malzemelerin neler olduğu, nasıl kullanılacağı sadece o işi yapacak olan medyum tarafından bilinebilir.

Malzemelerin enerjisi, büyünün daha hızlı ve etkili olmasını sağlamaktadır. Ancak, kimi ayırma büyüsü çalışmasında, malzemeye ihtiyaç duyulmadan, sadece duaların ve medyum hocanın nefes gücüyle de etkili sonuç alınabileceği unutulmamalıdır. Medyum hocalar, istediğiniz etkiyi en hızlı ve güçlü şekilde alabilmeniz adına uygun yöntemi doğru şekilde belirleyecektir.

Malzeme Olmadan Büyü Yapılır Mı?

Ayırma büyüsü yapılırken malzeme kullanılmadığı da görülebilir. Bu gibi büyü çalışmaları, nefesi, güçlü medyum hocalar tarafından kolayca yapılabilmektedir. Ancak, doğru şekilde yapılabilmesi için mutlaka medyum hocanın tecrübeli ve bilgili olması gereklidir.

Ayırma büyüsü, işinin ehline bırakıldığı zaman çok kısa sürede etki eden, tesirli bir çalışma olarak bilinmektedir. Bu işlemi yapacak olan medyum hocayı doğru belirlemeniz halinde, en ufak bir problemle karşılaşmadan istenen kişilerin uzaklaşmasını, ayrılmasını sağlamak mümkündür.

Yöntem her ne olursa olsun, malzeme kullanılsın veya kullanılmasın, mutlaka tecrübeli ve tanınmış medyum hocalar ile çalışılması gereklidir.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, sitemize sizden gelen yorum ve şikayetleri de değerlendirebileceğinizi unutmayın. Gelen tüm medyum yorumlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da siz de soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply