Sahtekar Medyumlar

Kesin Sonuç Veren Medyumlar Kimdir? Sahte Hocalar Kimdir?

Medyum hocaların manevi alemlerle alakalı yaptıkları pek çok çalışma arasında, bazı çalışmaların diğerlerine kıyasla daha yoğun güçler içerdiği bilinmektedir. Kesin sonuç veren medyumlar nereden bulunur bilen kişiler, bu yoğun güce sahip çalışmaları da başarılı şekilde yaptırabilmektedir.

Medyum hocaların büyü yapabilmesi için her şeyden önce rahman ilimleri bilmesi gerekmektedir. Bu ilimler, herkesin de bildiği gibi saklı tutulmakta ve yalnızca medyum hocalar tarafından anlaşılmaktadır. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, tüm bu ilimler sayesinde rahmaniyeti daha net anlamakta, kullanmayı başarmaktadır. Kesin sonuç veren medyumlar, özellikle bu bilgilerdeki uzmanlığı sayesinde gerekli olan tüm rahman çalışmaları yapmaktadır.

Medyumluk mesleğinde öğrenilebilecek bilgilerin adeta bir sonu yoktur. Tüm bu bilgiler, kadim dönemlerden bu yana farklı şekillerde kullanılmış, geliştirilmiştir. Bugün bile medyum hocaların yeni büyü yöntemleri gördükleri, bu yöntemleri kullanarak insanlara yardım edebildikleri bilinmektedir. Maneviyatın ve gayb alemlerinin bu konuda herhangi bir sınırı ve bitimi yoktur. Kesin sonuç veren medyumlar nereden bulunur bildikten sonra, bu alemlerden her türlü niyetle yararlanmak mümkündür.

Medyum hocaların sıkça kullandığı büyü çalışmalarından biri de papaz büyüsüdür. Yine eski çağlardan bu yana aktif olarak kullanılan ve hocaların pek çok kez üzerinde çalıştığı bu büyü işlemi, diğer büyülere kıyasla daha yoğun bir enerji taşımasıyla bilinmektedir. Papaz büyüsünün taşıdığı enerjiler, kontrol edilmesi zor güçler olduğu için mutlaka uzman bir medyum hocaya emanet edilmek zorundadır. Kesin sonuç veren medyumlar arasında, papaz büyüsü gibi büyüleri de güçlü olarak yapabilen medyum hocalara rastlanabilmektedir.

Kesin sonuç veren medyumlar, papaz büyüsünü özellikle hızlı tutması istenen konularda yapmaktadır. Bu büyünün enerjisinin çok yüksek olması sayesinde tutması da daha hızlı gerçekleşmektedir. Elbette bu enerjiler büyünün yapımını diğer manevi çalışmalara kıyasla çok daha zor ve karmaşık hale getirmektedir.

Papaz Büyüsü Diğer Büyülere Kıyasla Daha Güçlüdür

Kesin sonuç veren medyumlar, papaz büyüsünün enerjisi ile istenen her türlü etkinin alınabileceğini ifade etmektedir. Bu büyünün taşıdığı enerji sayesinde hem evlilik hem de ayırma gibi birbirine tam ters iki amaç için bile papaz büyüsü kullanılabilmektedir.

Papaz büyüsü yapacak olan medyum hocaların kendi nefes güçlerini çok iyi biliyor olması gereklidir. Nefes gücü, bu büyüdeki enerjileri aktarmak ve kullanmak adına önemli bir güçtür. Kesin sonuç veren medyumlar, her daim nefeslerini kontrol etmeyi öğrenmekte, bu sayede büyülerin çok daha başarılı olmasını sağlamaktadır.

Papaz Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Papaz büyüsü gibi güçlü büyü uygulamalarının diğer büyülere kıyasla çok daha başarılı sonuçlar verdiği bilinen bir durumdur. Özellikle, kesin sonuç veren medyumlar tarafından yapılan bir büyünün tutma ihtimali her zaman için daha yüksek olacaktır. Ancak, tıpkı tüm diğer rahmani çalışmalarda olduğu gibi bu büyüde de istisnai durumlarla karşılaşmak mümkündür. Böylesi durumlardan etkilenmemek ve mağdur olmamak için mutlaka güvenilir ve tecrübeli medyum hocalar ile çalışmak gereklidir.

Medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm bu yorumları okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Mersinli at

  Ali hocaya yuvamı kurmaya vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum. Allah ondan ve onun gibi ilim ehli insanlardan razı olsun. Normalde böyle sitelere yorum yazmayı pek sevmem ama bu sefer yazacağım ilk defa biri hakkında içimden gelerek iyi yorum yazıyorum..
  Benim ailem evlenmeme karşı çıkıyordu, damat olarak getirdiğim kişi yabancı diye beğenmediler. Biraz katı kuralları olan bir baba babam. O yüzden kesinlikle olmaz dedi.
  Çok ağladım her şeyi denedim ama kabul ettirememiştim. En son bir arkadaşımın annesi durumuma acıyıp başka bir şekilde halletmem konusunda fikir verdi. Kendisi önerdi hatta bana ali gürses hocayı da. Hocaya durumu anlattıktan sonra kendisi ikna büyüsünün uygun olduğunu söyledi. Bir hafta kadar bekledikten sonra büyüyü teslim aldım. Her türlü sorumu cevapladı ali hoca ayrıca o konuda çok teşekkür ederim. En sonunda istediğim şekilde hatta beklediğimden çok daha iyi şekilde sonuç aldım ailemi ikna etmeyi başardım.

 • Reply Ahsen at

  İmkansız gibi görünen durumlarda bile gerçekten maneviyatın gücüne başvurmak gerekiyor. Allah çok büyük, hepimize yardım edebilecek kudret var manevi alemlerde. Ben normalde Türkiye’de yaşamıyorum ama buraya aile ziyaretine geldiğimde bir arkadaşımın ısrarı üzerine Ali Gürses isimli bir medyum hoca ile iletişime geçtim. Yaptırdığım çalışma tamamen ailevi bir konu üzerine olduğu için burada herkese açık bir şekilde detay vermek istemiyorum ama bayanların anlayabileceği bir konu olduğunu söyleyebilirim. Ali Gürses hocaya durumu açık açık anlattım, bana sanki ailemden biriymiş gibi yardımcı oldu ve vefk işlemi tavsiye etti. Vefk ile ilgili verdiği bilgi herkes için aynı mı bilmiyorum ama bana 1 günde de tutabilir en fazla 40 günde tutar dedi. Bir hafta gibi bir hazırlık süreci oldu sonrasında çalışma elime ulaştı. Kullanmaya başladığımdan sonra 15 günlük bir süre hiçbir şey olmadı sonrasında yavaş yavaş etkisi ortaya çıkmaya başladı. Sanırım 20 veya 21. Gündü artık tamam işlem tuttu dedim kendi kendime. Genelde herkes olumsuz deneyimleri paylaşmış dolandırılmış güzel bir öneriye gelmek zor ben de işini iyi şekilde yapanların hakkını vermek için bu yorumu eklemek istedim Ali beyin telefonu 05355906275 internet sitesi medyumali.com umarım birilerine faydası dokunur…

 • Leave a Reply