Sahtekar Medyumlar

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Gayb alemleri, insanoğlunun yeni tanıştıkları yerler değildir. İnsanlar, sevgiliyi geri getirme büyüsü gibi büyüleri benzer amaçlarla nesillerdir yapmaya devam etmektedir. Büyü kavramı hayatlarımıza bugün girmediği gibi, bundan binlerce yıl sonra da aynı etkiyi koruyarak kullanılmaya devam edecektir.

Medyumluk mesleğinin temelleri günümüzden belki de binlerce yıl öncesine gitmektedir. İnsanlardan önce de var olan gayb alemleri, insanlara hediye olarak sunulduğu günden beri çok çeşitli büyüler yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir. Gayb alemleri ile ilgili araştırmalar yapan, bu alanda kendini geliştiren medyum hocalar, sevgiliyi geri getirme büyüsü gibi büyüler yaparak hayatımızda olmasını istediğimiz konuların olmasını sağlamaktadır.

Medyum hocaların yapmış oldukları tüm çalışmalarda kadim dönemlerden bu yana gelen geleneklere yer verilir. Bu geleneklerde sadece büyü yöntemleri değil, medyum hocaların eğitimleri sırasında öğretilen kurallar da yer alır. Bir büyü yapılırken tüm medyum hocalar aynı kurallara tabidir. Bu kurallar arasında, büyünün ve gayb alemlerinin her daim insanların yararı için kullanılması da yer alır. Sevgiliyi geri getirme büyüsü gibi büyüler tüm medyum hocalar tarafından yapılırken kara büyü çalışmalarının kabul edilmemesi, gerçek medyumların bu tarz uygulamalardan uzak durmasının sebebi bu durumdur. Medyumlar, her zaman insanlara yararlı olacak ve herhangi bir tehlike yaratmayacak olan çalışmaları yapmayı tercih etmektedir.

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yapılana Zarar Verir Mi?

Sevgiliyi geri getirme büyüsü yapılırken dünyamıza ait olmayan ancak bu dünyada herhangi bir tehlike yaratmayan enerjiler kullanılmaktadır. Bu büyü, karşı tarafın enerjisini ve duygularını etkiliyor olsa da herhangi bir zararı yoktur. Büyünün etkili şekilde yapılması durumunda, istenen sonuç alınacak ancak hiç kimse bu durumdan bir zarar görmeyecektir.

Medyum hocalar, insanlara zarar vermemek adına her daim kara büyüden uzak durur. Sevgiliyi geri getirme büyüsü zaten kara büyü enerjisi olmasa da başka çalışmalarda da bu enerjilerin kullanılmadığı bilinmelidir. Bu büyü de dahil olmak üzere hiçbir büyünün insanlar için zararı veya herhangi bir yan etkisi bulunmaz.

Büyüler Hiçbir Zaman Tehlike Yaratmamaktadır

Gerçek medyum hocaların kuralları çok net bellidir ve gayb alemleri ile ilgili hiçbir konuda bu kuralları esnetmez. Sevgiliyi geri getirme büyüsü yapılırken de yine aynı şey geçerlidir. İstisnai bir durum oluşması ve bu büyünün taraflar için hayırsız olması durumunda bile medyum hocaların büyüyü yapmayı kabul etmediği görülecektir.

Medyumluk sıradan bir meslek gibi görülmemelidir. Medyumlar, yaptıkları tüm çalışmaları bir gönül işi olarak ele alır ve insanlara yararlı olmak adına sahip oldukları ilimleri kullanır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum, şikayet ve memnuniyet mesajları ana sayfada toplanmaktadır. Tamamen tarafsız olarak yayınlanan bu mesajlara ulaşmak, dilerseniz siz de kendi deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşmak veya soru sormak için ana sayfaya gidebilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply