Sahtekar Medyumlar

Antalya Büyü Bozan Hocalar

Antalya büyü bozan hocalar, sözde hocalar tarafından kandırılmadan büyünün gücü ile isteklerine kavuşmak isteyen kişiler tarafından araştırılır. Gerçek hocalar ülkenin hatta Dünya’nın her yerinde çalışmalar yapmaktadır. Bu hocalar; ilim ve irfan sahibi olan insanlardır. Havas ilim denen gizli ilimlere ermiş ve kendini bu konuda geliştirmiş kişilerdir. Ancak bunların yanında bir de dolandırıcılar, yani sözde hocalar bulunmaktadır. Dolandırıcılık yapan bu kötü niyetli kişiler; danışanların taleplerini çok iyi dinleyip, ilgilenmiş gibi yapıp başarılı bir medyum gibi davranır. Bu tür şovları parayı almak ve dolandırmak için yapar. Günümüzde gelişen teknolojinin etkisiyle dünyanın her yerinde yaşanan olaylardan bile saniyeler içinde haberdar olabiliyoruz. Bu durum da bir internet sitesi kuran ve sahte takipçiler edinen insanların reklam vererek insanları kandırmasına yol açmaktadır. Bu sahte ve kötü niyetli kişilerin tuzağına düşmemek için Antalya büyü bozan hocalar çok iyi tespit edilmelidir. Manevi sıkıntıları olan kişiler isteklerini gerçekleştirmek için gerçek ve ilim sahibi, nefesi kuvvetli hocalarla çalışmalıdır. Antalya bölgesinde hizmet veren medyum hocaların gerçek olup olmadığını anlamak için bazı referanslardan bilgi almak yerinde olur. Gerçek medyumları tanımak için onlarla çalışmış insanların tecrübelerini dinlemek gerekir. Antalya’da alanında uzman pek çok gerçek medyum vardır.

Medyum Ne Demek?

İnsan beyni dünyaya uyum sağlamak üzere kurulmuştur. Beyindeki nöronların birbirine ilettiği frekanslar aracılığı ile bütün insanlar beş duyu organını kullanabilir. Bunun yanında beynin başka bölümlerinde enerji üretilmesi, insanların dördüncü ve hatta beşinci boyutlara bağlanabilmesini sağlar. Buralardan çıkan enerji ile de büyüler, bu alanda uzman olan kişiler tarafından yönlendirilir. Büyü yapan medyumlar bu sayede başka boyutlara bağlanabilmektedir. Bu boyutlara bağlanabilmek özel ritüeller, ve bilgiler kullanılır. Buraya ulaşmak büyük bir ilim ve emek isteyen bir süreçtir. Özel eğitimler alan bu doğuştan yetenekli kişiler, içlerine dönüp, havas ilimlerle edindikleri bilgileri kullanmayı ve yönlendirmeyi öğrenmişlerdir. Bu sebeple de Antalya büyü bozan hocalar seçilirken bu konulara dikkat etmek gerekir. Bu kişilerin insanlara yardımcı olabilmesi için ilmiyle boyutları aşabilen insanlar olmaları gerekir. Antalya büyü bozan hocalar bu ilimlere sahipse, tecrübelerini ve becerilerini birleştirebilirler. Böylece insanlara yararlı olacak çalışmalar ortaya çıkar. Manevi olarak sıkıntı içinde olan insanlar, üzerlerinde olan büyülerin ortadan kalkmasıyla birlikte eski huzurlu yaşamlarına geri dönebilir. Bu durum kişiden kişiye değişse de, gerçek bir medyum büyü bozma çalışmasının ne sürede etki göstereceğini tahmin edebilir. İnternet aracılığı ile Antalya’da bir medyuma ulaşmak zor değildir ancak gerçek medyumların sayısının oldukça az olduğunu unutmamanızı öneriyoruz.

Antalya’da en çok şu ilçelerden medyum ve hoca arayışına giriliyor:

Akseki
Aksu
Alanya

Kemer
Kepez
Konyaaltı
Korkuteli
Kumluca
Manavgat
Muratpaşa
Serik
Demre
Döşemealtı
Elmalı
Finike
Gazipaşa
Gündoğmuş
İbradı
Kaş

Sizlerden gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri sitemizde ana sayfamızda yer alıyor. Siz de deneyimlerini bizlerle paylaşan kişilerin yorumlarını incelemek ve kendi deneyimlerinizi paylaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply