Sahtekar Medyumlar

Medyum Olcay

Medyum hocalar sadece büyü yapmaz, aynı zamanda istenmeyen bir büyü etkisi altına girmiş olan insanların bu etkiden kurtulmalarını da sağlar. Büyü bozma çalışması adı verilen bu tip çalışmalarda Medyum Olcay da dahil olmak üzere her medyum kendine özgü bir teknik kullanır. Kimi medyum vefk ve muska gibi yöntemler ile büyü bozma uygulaması yaparken kimi hocalar daha farklı çalışmalar ile istenen sonucu elde eder.

Her ne kadar her medyumun çalışma tarzı ve yöntemleri kendine ait olsa da bazı yöntemler diğerlerine kıyasla daha üstün olabilir. Daha hızlı etki eden bu yöntemler yalnızca tecrübeli ve gerçek medyum hocalar tarafından kullanılabilir. Bazı medyumlar bunu yapabilirken diğerleri daha basit teknikler tercih edebilir. Bu gibi bir durumda mağduriyet yaşamamak için doğru medyumu seçmek çok önemlidir. Sitemizde sadece Medyum Olcay hakkındaki yorumları değil, tüm diğer medyumlar hakkında yapılmış olan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Bu sayede çalışacağınız medyumun bilgisinden daha kolay emin olabilirsiniz.

Büyü bozma çalışması vefk ve benzeri karmaşık büyü uygulamalarına kıyasla daha basit görünüyor olsa da aslında çok farklı ve özeldir. Bu çalışmayı özel yapan en önemli şey uygulamayı gerçekleştiren hocanın yöntemleridir. Her insana ve büyüye göre farklı bir büyü bozma çalışması yapılması gerektiğinden dolayı Medyum Olcay nasıl gibi bir soruya net cevap verilemez. Bunun yerine Medyum Olcay şikayetleri ve yorumları okunmalı, bu sayede fikir edinerek çalışacağınız medyum tercihi kesinleştirilmelidir.

Büyü bozma yapılırken öncelikle hangi büyü etkisi altında olunduğuna bakılmalıdır. Bunu yapacak olan medyum mutlaka o büyüyü yapmayı da bilmek zorundadır. Eğer o büyünün nasıl yapıldığı bilinmezse çözüm yolu da bulunamayacaktır. Bu açıdan bakıldığında ister Medyum Olcay ile çalışın ister başka bir medyumu tercih edin, mutlaka alanında iyi ve tecrübeli bir isimle görüşmeniz gereklidir.

Büyünün nasıl yapıldığı tespit edildikten sonra medyum hocanın kendi yöntemleri devreye girer. Kimi medyumlar farklı malzemeler ve muskalar ile çalışırken kimisi sadece dua yöntemi ile büyü bozma uygulaması yapabilir. Tüm bu yöntemler medyum hocanın takdirindedir ve doğru şekilde yapıldığı sürece sonuc her zaman istediğiniz gibi olacaktır.

Olumsuz bir büyünün etkisinden kurtulmak için gerçek ve tecrübeli bir medyum hocaya ihtiyaç duyulur.

Gerçek medyumları bulmak ve dolandırıcılardan uzak kalmak için Medyum Olcay ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, kendi yorumunuzu paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply Cafer at

  Öncelikle herkese merhaba. Uzun süredir devam eden bir kabus problemim var, ne yaptıysam yapayım kabuslarımı çözemiyorum. Kaç defa doktora gittim herhangi bir sağlık problemim olmadığını öğrendim.
  Bunun üzerine Medyum Dilek’in numarasını internette denk gelen bir yazı vasıtasıyla buldum. Hiç araştırmadan boşluğuma geldi vefk yaptırmaya karar verdim.
  Her şey iyi gidiyordu başlangıçta, ilgisi alakası her şey güzeldi ama parayı aldıktan sonra değişti. Vefkim çok uzun süredir gelmiyor, sanırım üç aya yakın bir süre oldu yaptıralı. Göndermeyeceği çok belli oldu artık, o yüzden artık şikayetimi yazıp çekilmek istiyorum. Yapılabilecek bir şey yokmuş demek bu konuyla ilgili…

 • Reply Şakir at

  SA
  MEDYUM ŞEHZADE BÜYÜ KONUSUNDA ÇOK BAŞARISIZ BİRİSİ! KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM! AŞIK ETME AMAÇLI PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM, %100 ETKİLİ DEDİ, İKİ DEFA DENEMEMİZE VE İKİ DEFA YÜKSEK MİKTAR PARA ÖDEMEME RAĞMEN BÜYÜSÜ TUTMADI!

 • Reply Kahve kokusu at

  Bir süre önce kötü bir olay nedeniyle ayrılık yaşadım. Bunun ardından hem psikolojik hem de maddi açıdan zor bir dönemdeydim. Ailemden de destek alarak bir çözüm yolu aradım, Ali Gürses hoca adındaki medyum hocaya ulaştım. Geri getirme büyüsü yapımının benim için uygun olduğunu belirtti.
  Eşimle ayrılığımızın üzerinden çok vakit geçmediği için daha kolay şekilde yapılabilir dedi. İki ay olmuştu biz ayrı evlere çıkalı. Hocanın istediği bilgileri verdikten sonra bir haftada çalışma tamamlandı ve şaşılacak şekilde iki hafta içinde kocam eve geri döndü, başta yine soğuk davranıyordu ama gerçekten eskiye göre inanılmaz ılımlıydı, zaten o aşamadan sonrasını ben hallettim, gönlünü aldım ve karşılıklı sözler verdik tekrar yapmayacağımıza dair. Şu an tekrar barıştık ve mutluyuz. Yürekten söylüyorum eğer Ali Gürses hocanın yardımı olmasaydı benim şu an evliliğim bitmişti ve ben çok daha kötü bir durumdaydım manevi olarak. Hocaya ulaştığım telefon numarasını ve mail adresini bırakmak istiyorum eğer site kurallarına aykırı değilse, çünkü çok fazla insan gerçek hoca arıyor gördüğüm kadarıyla. Mail adresi: medyumalibey@gmail.com telefon numarası 535 590 62 75

 • Reply Aslıhan at

  Bir süredir araştırma yapıyorum doğru hoca bulayım diye, en son güvenilir diye ali gürses hoca ile çalıştım, deneyimimi yazmak istiyorum, benim konuştuğum hocanın sitesi medyumali.com başka ali hocalar olabilir belki yanılmayın 535 590 62 75 telefon numarasından görüşebilirsiniz benim çalıştığım hocayla
  Bağlama büyüsü yaptırdım kendim için çünkü evimizin huzuru kaçıyordu hep dışarıda gözü olan bir eşim olduğu için bağlama büyüsü bir haftada tamamlandı büyüyü tam hocanın dediği gibi kullandım yanlış olmasın diye her şeyini sordum hocaya zaten o da anlattı açıkladı
  Fazla uzatmakda istemiyorum deneyimimi çok uzar çünkü yazarsam hocanın dediği süre 40 güne kadar etkiler tamamlanırdı benim etkiler o kadar süre olmadan tamamlandı sanırım on gün bi süre geçtikten sonra evdeki huzursuzluğa neden olan olaylar tamamen gitti gayet mutlu huzurlu vakit geçirmeye başladık allah razı olsun hocanın yardımları sayesinde oldu tüm bunlar

 • Leave a Reply