Sahtekar Medyumlar

Yıldızname Baktıranlar – Yıldızname Bakan Hocalar

Yıldızname denildiği zaman pek çok kişinin kafası karışabilmektedir. Çok özel bir çalışma olması sebebiyle çoğu zaman yanlış anlaşılmalarla karşılaşılan bu işlemlerde, medyum hocaların nitelikleri ve bilgisi oldukça önemli olarak bilinmektedir. Yıldızname bakan hocalar, her zaman için karmaşık bilgileri kullanarak insanlara yardım etmekte, bu bilgilerini doğru şekilde kullanabilmek adına gereken her şeyi yapmaktadır.

Bir medyum hocanın yeteri kadar bilgi sahibi olabilmesi, yeri geldiğinde çok uzun yıllar süren özel bir eğitim süreci ile mümkündür. Çok küçük yaşlardan itibaren kendilerini belli eden kişilere verilen bu eğitimler, yıldızname bakan hocaların ihtiyaç duyduğu bilgileri edinmesini sağlamaktadır. Karmaşık olsa bile yeteri kadar düzgün eğitim alan bir medyum hoca her zaman bu çalışmalarda başarılı olacaktır.

Bir medyum hoca mutlaka havas ve ledün dahil olmak üzere özel ilimler konusunda bilgi sahibi olmak zorundadır. Bu bilgileri edinebilmek için mutlaka el verme yöntemiyle verilen eğitimlere katılması gereklidir. Söz konusu eğitimler sırasında, binlerce yıllık geçmişe sahip olan özel bilgiler medyum hocalara aktarılarak öğretilmektedir. Yıldızname bakan hocalar da yaptıkları her türlü çalışmada bu bilgileri kullanmaktadır. Bu bilgiler sıradan insanların erişemeyeceği kadar gizli tutulmaktadır. Bir insanın medyumluk yoluna baş koymadan bu alanda eğitim alabilmesi hiçbir zaman mümkün değildir.

Yıldızname Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Yıldızname bakan hocalar ile ilgili bilinmesi gereken en önemli nokta, çalışmayı yapacak olan medyum hocanın mutlaka ilim bilgisine sahip olması gerekliliğidir. Yerine göre ebced gibi geleneksel hesaplamalar kullanılan yıldızname uygulamalarında, medyum hocanın bilgisinin eksik olması halinde hiçbir zaman beklenen sonuç alınamayacaktır.

Yıldızname bakan hocalar bu çalışmaların hiçbir zaman fal olmadığını net olarak belirtmektedir. Bu çalışmalar sadece ilim bilgisi kullanılarak yapılan uygulamalar olarak bilinmektedir. Fal çalışmalarının aksine, herhangi bir şekilde geleceği göstermemektedir. Yıldızname, insanlara yapacakları seçimlerde destek olan bir yol haritasıdır. Bunun dışında, geleceği görmek gibi imkansız işlemlerle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Gerçek bir medyum tarafından yapılan yıldızname işlemi, hangi konuda yapılıyor olursa olsun insanlara destek olabilecek özel niteliklere sahiptir. İster iş ister özel hayat için yapılmış olsun, doğru yapılan bir yıldızname sayesinde her daim hayatta rehberlik elde edebilmek mümkündür.

Yıldızname Bakan Hocalar Mutlaka İyi Araştırılmalıdır

Yıldızname bakan hocalar tüm diğer manevi işlemlerden daha fazla bilgi sahibi olmak zorundadır. Bu çalışmalarda kullanılan enerjiler, ilimler çok karmaşıktır. Herkes tarafından doğru hesaplama yapılabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle, işlemi yapacak olan medyum hocanın her daim çok iyi araştırılması önemlidir.

Yıldızname bakan hocalar ilim konusunda yeteri kadar bilgi sahibi oldukları sürece her zaman istediğiniz derecede rehberlik eden çalışmalar yapabilecektir. Gerçek bir medyum hocanın en zorlu durumlarda bile bu işlemlerde kolayca başarıya ulaştığı bilinmektedir. Yine aynı şekilde, doğru kullanılan bir yıldızname ise size her zaman rehberlik edecektir.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize sizlerden gelen yorum, tavsiye ve şikayetleri ana sayfamızda toplamaktayız. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply