Sahtekar Medyumlar

Bereket Büyüsü

Bereket büyüsü çalışmalarında pek çok farklı yöntemin kullanıldığı görülebilir. Bu büyü, tarih boyunca neredeyse yüzlerce farklı yöntem ile yapılmıştır. Medyumlar, ilk çağlardan beri öğrendikleri manevi alemleri giderek daha iyi tanımış, o alemlere ait enerjileri çok daha iyi kullanmayı öğrenmiştir. Bunun neticesinde de bereket büyüsü ile ilgili farklı yöntemlerin ortaya çıkması kaçınılmaz olmuştur.

Bereket büyüsü yapan medyum hocalar, farklı yöntemleri kullanarak insanlara bugün de yardım etmektedir. Manevi alemlerle ilgili bilgimizin bugün de artıyor olması sayesinde her geçen gün yeni yöntemler de ortaya çıkabilmektedir.

Her ne kadar yöntemler değişse de değişmeyen tek şey bunun kaynağıdır. Bereket büyüsü yapan medyum hocalar, her zaman için öte alemleri kaynak alan çalışmalar yapmaktadır. Manevi dünyada enerjiler her daim aynı yerden gelir ve yöntemlerden bağımsız olarak nefes gücü aracılığıyla kullanılır.

Bir medyum hocanın en zor bulunan malzemeleri kullandığı, en karmaşık büyüleri yaptığı durumlarda bile mutlaka nefes gücüne ihtiyacı vardır. Bereket büyüsü de dahil olmak üzere her daim buna sadık kalmak gerekir. Aksi takdirde, yapılan basit büyülerden bile istenen etkiyi almak mümkün olmayacaktır.

Bereket Büyüsü Malzemesiz Yapılır Mı?

Bereket büyüsü yapılırken tıpkı malzemelerin kullanıldığı gibi malzeme kullanılmadan uygulanan büyü yöntemlerine de rastlanabilir. Medyum hocalar, bu yöntemlerde sadece kendi nefes güçlerini kullanır ve gereken enerjileri yine net bir şekilde yönlendirir.

Bereket büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında, medyum hocanın nefes gücü sayesinde malzeme kullanılmayan büyüler yapılabilmektedir. Yapılan tüm büyü çalışmalarında en etkili sonuçlar alınmaktadır.

Medyumlar, her zaman insanlara mağduriyet yaşatmamak adına büyü yapar. Büyünün planlama aşamasında, hangi yöntemlerin kullanılacağı, hangi tekniğin sizin için en iyisi olacağı da bu şekilde belirlenir. Bereket büyüsü sırasında malzeme kullanılmıyorsa, bunun sebebi size en uygun büyünün bu şekilde yapılabiliyor olmasıdır.

Malzemesiz Bereket Büyüsü Nasıl Yapılır?

Malzeme kullanılmadan yapılan bereket büyüsünde, medyum hocalar öncelikle kendi enerjileri ile öte alemden gelen enerjileri tesir altına alır. Bu aşamada çok çeşitli dualar okunur. Her biri ayrı ilim gerektiren bu duaları okuyabilmek için ilimler konusunda tam hakimiyet gerekmektedir.

Medyum hocanın nefes gücü ne kadar yüksekse, enerjiler konusunda da o kadar etkili bir hakimiyet ortaya çıkacaktır. Bereket büyüsü yapan medyum hocalar, kurmuş oldukları bu hakimiyet sayesinde büyülerden istenen tesiri alacak ve size en etkili sonucu verecektir.

Bereket büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyülerin yapımı ve etkisi medyum hocaların yetkinlikleri ile alakalıdır. İşinin ehli olan, nefesi kuvvetli bir medyum her büyüde çok yüksek başarı elde edecektir.

Sitemize, medyum hocalar ile ilgili sizlerden gelen tüm mesajlar ana sayfada, tarafsız şekilde yayınlanmaktadır. Soru sormak veya daha önce çalıştığınız medyumlar ile ilgili deneyiminizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply