Sahtekar Medyumlar

Muğla Medyum Hoca – Muğla’daki Medyumlar

Gayb alemlerinde var olan enerjilerin hayır ve şer için kullanılması mümkündür. Muğla medyum hocaları gibi medyum hocalar bu enerjileri isterlerse hayırlı çalışmalar için isterlerse insanlara zarar verecek olan şer uygulamaları için kullanabilir. İnsanların özgür iradesi ile aldığı tüm kararlar gibi bu konuda da seçim serbest olarak medyum hocalara bırakılmıştır.

İşinin ehli olan medyum hocalar çoğu zaman kötü niyetli büyüler yapmayı kabul etmeyecektir. Medyumlar bu işi insanlara iyilik yapmak için devam ettirdikleri için kara büyü gibi çalışmalardan uzak durmaları gayet normaldir. Muğla medyum hocaları arasında da bu tarz çalışmaları hiçbir koşulda kabul etmeyen medyumlara rastlamak mümkündür.

Kara büyü çalışmalarında kullanılan enerjilerin kaynağı da tüm diğer büyülerde kullanılan kaynak gibi öte alemlerden gelmektedir. Medyum hocalar bu işte uzmanlaşabilmek için aldıkları eğitim sırasında hem kara büyü yapmayı hem de iyi niyetli büyü çalışmaları gerçekleştirmeyi öğrenmektedir. Muğla medyum hocaları da aynı şekilde, yapmayı tercih etmeseler bile kara büyü yapmayı bilebilir.

Her medyum hocanın kendi seçtiği çalışma yöntemleri bulunur. Bazı medyum hocalar sadece iyi niyetli büyüler yapmayı seçerken bazı medyumların kara büyü yaptığı görülebilir. Elbette her konu gibi kara büyülerin de panzehiri vardır. Muğla medyum hocaları gibi medyumlar tarafından yapılabilecek olan büyüden korunma muskaları ile bu çalışmaların kötü etkilerinden uzak kalmak mümkündür.

Her Medyum Kara Büyü Yapar Mı?

Medyum hocalar tarafından yapılacak olan her çalışma medyumun kendi seçimine bırakılmıştır. Muğla medyum hocaları arasında kara büyü çalışmaları yapan medyumlara rastlamak mümkün olduğu gibi tam tersi şekilde bu büyüden uzak durmayı tercih eden medyumlarla da karşılaşmak mümkündür.

Her medyum hoca kara büyü dışındaki çalışmaları da yapmayı kabul etmeyebilir. Örneğin, bir medyum hoca aşk büyüsü yapmamayı tercih ederken başka bir medyum hocanın papaz büyüsü gibi zorlu büyüleri yapmadığına rastlamak mümkündür. Muğla medyum hocaları arasında da sıkça görülebilecek bu durum tamamen medyum hocanın özgür iradesiyle karar verdiği, arkasında başka hiçbir sebebin bulunmadığı bir durumdur.

Kara Büyü Yaptırmak Tehlikeli Midir?

Gerçek Muğla medyum hocaları asla kara büyü gibi zararlı büyü çalışmalarını yaptırmayı tavsiye etmemektedir. Bu çalışmalar insanlara doğrudan zarar vermek amacıyla gerçekleştirildiği için çalışmanın yaptıran kişiye de aynı şekilde zarar verebilme ihtimali bulunur.

Diğer herhangi bir büyüde tehlike gibi bir durum söz konusu değildir. Kara büyü harici tüm çalışmalar işinin ehli olan Muğla medyum hocaları tarafından zararsız ve güvenli şekilde yapılabilir. Ancak bu durumun kara büyüler için aynı olup olmadığı tam olarak bilinememektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply