Sahtekar Medyumlar

Geri Getirme Büyüsü

Hayatta sadece ölüm için kesinlik bulunur. Bunun dışında olan her olayda aksi bir ihtimal bulunmaktadır. Gaybi alemlerin fiziki dünyaya yansıması için yapılan çalışmalarda da bu durum sabittir. Hiçbir zaman, dünyevi alemde kesinlik diye bir şey söz konusu olamaz. İnsanın kaderi hariç, hiçbir şey kesin değildir ve her zaman çevresel faktörler nedeniyle değişebilir. Aynı şekilde, dünyanın en iyi medyum hocası tarafından yapılan geri getirme büyüsünün bile tutmama ihtimali vardır. Hiçbir medyum hoca, yüzde yüz garanti vermez, tutmama ihtimalinin her daim olduğunu ifade eder. Elbette geri getirme büyüsü yapacak olan medyum hocanın enerjisi, bilgisi ve tecrübesi tutmama ihtimalini azaltacak olsa da, böyle durumların yaşanabildiğini sıkça görebiliyoruz.

Eğer yapılan geri getirme büyüsü tutmazsa, bu durumda medyum hocanın tecrübesi ve bilgisi devreye girmektedir. Normalde yapılan büyü yönteminde, büyünün neden tutmadığına dair bir takım işaretler ortaya çıkacak, medyum hoca yeteri kadar iyiyse, bu işaretleri inceleyerek gereken değişiklikleri yapacaktır. Medyum hoca, kimi zaman farklı bir geri getirme büyüsü yaparak sonuç almayı deneyebileceği gibi, bazı durumlarda yapılan büyüyü güçlendirerek sonuç alma yoluna gidebilir.

Yaptırdığınız geri getirme büyüsü tutmazsa, bu konuda sizin yapabileceğiniz herhangi bir şey bulunmamaktadır. Böylesi bir durumda, büyüyü yaptırdığınız medyum hoca ile iletişime geçerek durumu anlatmanız, ek çalışmalar için medyum hocaya güvenmeniz en doğru şey olacaktır.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Ertuğrul at

    ALLAH ALİ HOCADAN RAZI OLSUN. BU HOCA SAYESİNDE UZUN SÜREDİR KÖTÜ GİDEN İŞLERİM DÜZENE GİRDİ. ÇOK İYİ VEFK YAPIYOR NEFESİ KUVVETLİ. BAKKAL DÜKKANI İŞLETİYORUM KAÇ ZAMANDIR ZARAR EDİYORDUK VEFKİ ALDIĞIMIN AYINDA KAR ETTİ İLK DEFA DÜKKAN ALLAH RAZI OLSUN HOCADAN DA ÖNERENDEN DE

  • Leave a Reply