Sahtekar Medyumlar

İkna Büyüsü

Büyüler yapılırken, sadece manevi alemlere dair enerjiler kullanılmaz. Buna ek olarak, dünyada kullanılan pek çok ilimden destek alınır. Destek alınan bu ilimler sayesinde, gerekli hesaplamalar yapılır ve medyum hocaların hangi zamanlarda, hangi çalışmaları yapmaları gerektiğine dair bir çizelge ortaya çıkarılır. Tam da bu nedenden dolayı, deneyimli medyum hocaların neredeyse tamamı, farklı ilimler konusunda uzmanlık geliştirir ve bu ilimleri, ikna büyüsü gibi karmaşık uygulamalarda başarı elde etmek için kullanır.

İkna büyüsü çalışmalarında, numeroloji ilminden sıkça yararlanılmaktadır. Bu ilim, özellikle hesaplamalar konusunda fazlasıyla önemlidir. Medyum hoca, gerekli hesaplamayı bu ilim sayesinde yapar ve okunacak olan efsunlu duaların saatlerini belirler. Yine aynı şekilde, hangi duanın ne kadar okunacağına dair gizli sırlar bu ilim sayesinde elde edilmektedir. İkna büyüsünde bu tarz etmenlerin çok önemli olması, büyücü hocanın mutlaka bu ilime hakim olmasını gerektirmektedir.

İkna büyüsünde farklı pek çok ilim kullanılır. Medyum hocalar tarafından özel olarak öğrenilen ve ikna büyüsünün yanında, neredeyse her büyü uygulamasında kullanılan bu çalışmalar, doğru şekilde büyü yapılabilmesi ve istenen etkinin alınabilmesi için zorunludur. Deneyimli bir medyum hoca, her daim bu tarz uygulamalardan yararlanır ve kendi bilgisini geliştirerek çalışmaları düzenler. Bu sayede, en zor ve karmaşık büyülerde bile yüksek başarı elde edebilir.

Tüm bu ilimler kadar, ikna büyüsünde hocanın nefes gücü de önemlidir. Eğer hoca yeterli nefes gücüne sahip değilse, hiçbir zaman irade üzerinde hakimiyet kuramayacak, bu nedenle büyünün tutması mümkün olmayacaktır. Yine aynı sebepten dolayı, sır olarak saklanan ikna büyüsü tekniklerine bir şekilde ulaşmış herhangi bir insan da bu büyüyü tek başına evde yapmayacak, nefes gücü yetersiz geldiği için hiçbir işe yaramayacaktır.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Kara at

    Selam arkadaşlar ben eşimin benden uzaklaşarak soğuması için bir sürü işlem yaptırdım. Sebeplerini sormayın, mutlu bir evlilik değildi bizimki. Özellikle bazı konularda ailevi meselelerde çok yanlışları vardı. Uzaklaşıp hayatımdan çıksın istedim. Ali gürses hoca bana bu konuda yardımcı oldu. Büyüyü bir haftada yapıp gönderdi evime kadar. Kargoda vesaire hiç sıkıntımız olmadı. Çok sıkıntılı bir yerde oturmama rağmen hiç problem etmeden her şeyiyle ilgilendi. Etkisini de yaklaşık iki hafta gibi bir sürede gördüm. İki haftayı birazcık birkaç gün kadar geçmiş olabilir. Eşim benden tamamen uzaklaştı, benim sıcak bakıp onun istemediği boşanma fikrini sanki onun fikriymiş gibi söylemeye başladı. Ben de hiç üstüne gitmeden tamam tamam dedim artık evleri ayırdık avukatlar görüşüyor anlaşmalı boşanma yapacağız allahın izniyle.

  • Reply Turan at

    Kimsenin Medyum Hafize ile çalışmasını tavsiye etmiyorum.
    Bir ay boyunca papaz büyüsünü göndermesini bekledim. Aşık etmek için yapıldığından çok kısa sürede elime geçmesi gerekiyordu, hassas bi konuydu anlayacağınız. Göndermesi bir aynı buldu. Bir ay geçti kapı çaldı kargo denildiğinde sevindim ama gelen kutu boş çıkınca şaşırdım kaldım. Boşa giden günlerime ve parama yanıyorum gerçekten. Güvenip beş kuruş göndermeye kalkmayın, boş bir insan.

  • Leave a Reply