Gerçek Medyumlar

Medyum Ali Hoca

Bir büyünün amacına ulaşması için gaybi alemlere dair enerjiler kullanılır. Bu enerjileri kullanan medyum hocalar hangi amaç için olursa olsun doğru yöntemleri tercih etmelidir. İster Medyum Ali Hoca ister başka bir medyum hoca olsun mutlaka doğru teknik doğru dualar ile birleştirilmelidir. Büyü ancak bu sağlanırsa etkisini gösterir.

En kolay büyü yapılıyor olsa bile mutlaka doğru medyum ile çalışılmalıdır. Bunu yapabilmenin tek yolu da çalışacağınız medyum hoca ile ilgili doğru araştırmayı yapmak ve diğer insanların tecrübelerinden yararlanmaktır. Bunun için sitemizde sadece Medyum Ali Hoca ile alakalı değil, tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Büyü çalışmaları içerisinde diğerlerine kıyasla daha farklı malzemeler gerektiren ve çok özel yöntemler kullanılarak yapılan ayırma büyüleri medyum hocaların ustalığını ortaya koyar. Halk arasında direkt olarak ayırma büyüsü olarak geçiyor olsa da bu büyü için pek çok farklı yöntem tercih edilebilmektedir. Medyum Ali Hoca ayırma büyüsü yaparken papaz büyüsü gibi yöntemler kullanırken başka bir hoca kaşık veya yumurta büyüsü teknikleri ile ayırma etkisi elde edebilir. Tüm bu çalışmalardan en doğru şekilde etki alabilmek için mutlaka medyum hocanın doğru bir uygulama yapması gerekir. Yöntemler farklı olduğu için Medyum Ali Hoca hakkındaki yorumları okurken başka anlatımlara, diğer medyum hocalarda başka yöntemlere rastlamanız söz konusu olabilir. Bunun nedeni medyum hocanın kendi tercihleridir.

Ayırma büyüsü yapılırken ayrılması istenen iki kişinin enerjileri ayrı ayrı kontrol edilir. Bu kontrol işlemine halk arasında “bakım” da denilmektedir. Yine büyünün kendisinde olduğu gibi bu aşamada da hocanın uyguladığı yöntem değişkenlik gösterebilmektedir. Medyum Ali Hoca’ya çalışma yaptıranlar farklı bir yönteme rastlarken diğerleri daha çeşitli çalışmalarla karşılaşabilir. Bu çalışmaların birbirine karşı üstünlüğü yoktur. Aynı sonucu vermek için yapıldığı sürece tamamen hocanın tercihine bağlıdır.

Bakım aşaması doğru şekilde yapılmadan kullanılacak olan büyü yöntemi de belirlenemez. Medyum hocalar bu aşamaya özel olarak önem verirler. Bu nedenle çalışacağınız medyumun doğru seçilmesi çok önemlidir. Bilgisi ve nefes gücü iyi olsa bile tecrübesi yetmeyen bir medyum burada hata yapabilir, istediğiniz sonucu veremeyebilir.

Doğru medyum seçimi ayırma büyüsünde de tüm diğer büyülerde de çok önemli.

Sitemizde yer alan yorumlar aracılığıyla medyumlar hakkında bilgi edinebilmeniz mümkün. Sadece Medyum Ali Hoca değil tüm diğer medyumlar hakkında yapılmış şikayet ve yorumları okumak, kendiniz yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply serhat at

  gectigimiz senelerde biriyle kavgamiz sonucunda sana buyu yaptiricam falan demisti hic ciddiye almamistim ama son zamanlarda ise girip uc kere kovulmam bir kere soyulmam ustune dukkan acmaya calisip son anda herseyin bozulmasi falan filan gibi sayisiz sey olunca ali hocaya bakim yaptirdim zaten ali hoca bilindik tanindik bir hoca bakimda gercekten buyu yapildigi ortaya cikti hatta yapildigi noktaya kadar bildi kendisine hicbir bilgi vermememe ragmen ali hoca bi islem yapti buyuyu bozduk simdi tekrar isimin gucumun basindayim hem isler yoluna girdi hemde kendimi cok daha iyi hissediyorum diyebilirim gercekten insan yasarken farketmiyormusda cok ciddi etkileniliyomus boyle olaylardan bu tur bir sikintiniz varsa mutlaka danisin derim ali gurses e telefonu 05355906275

 • Reply Ali bey at

  Çocukluk aşkımla farklı dini inançlar dolayısıyla evlenmemize bir türlü izin verilmiyordu. Biz de ortak karar olarak bana güvenerek bir medyuma büyü yaptırma kararı aldık. Onun hiç böyle şeylere hiç inancı olmasa da benim zorlamamla yaptırdık. Ali Gürses hoca isimli bir medyum hoca ile çalıştık. Evlilik için ikna edilecek kişiler hakkında bilgi aldı, bir haftada tamamlayabileceğini söyledi. Nasıl bir işlem yaptığının detaylarına hakim değilim. Tek bildiğim olmaz diye ayak direten herkesin 10 gün içinde mum gibi çok yakışıyorsunuz, birbiriniz için iyisiniz gibi laflar etmeye başlamaları oldu. Gerçekten ilginç ve etkili bir çalışmaydi. Bugüne kadar hiç böyle bir işlem yaptırmamıştım, nasıl olduğunu bile bilmiyordum ama etkisini görünce kendi kendime keşke en başta yaptırsaymışım dedim Ali Gürses konusunda içiniz rahat olsun…

 • Reply Can at

  medyum el rashid hakkinda gercekleri yaziyorum lutfen okuyun ders alin

  bu kisiye buyu yaptirdim, yurtdisinda yasadigim icin kargolamasi gerekliydi, ekstra para odedim kargo icin

  bana buyunun kargoda kabul edilmedigini ama ozel bir yolla yollayabilecegini soyledi 200 euro istedi bosa gitmesin diyerek onu gonderdim

  kargomu asla elime ulastirmadi kargoya kabul ediliyor mu diye sordugumda kabul ediliyor dedi ama el rashid isimli dolandirici medyuma gore kabul edilmiyormus!

  simdi beni tanimama numarasi cekiyor, numarasi degismis, ariyorum ben hic duymadim daha once, hic calismadik diyor.

 • Reply Betül at

  Merhabalar;
  Geçen yıl bu vakitler Medyum Anna’ya bağlama büyüsü yaptırdım. Papaz büyüsü yöntemi ile yapmıştı bu büyüyü. Büyü malzemeleri çok uzun süre geçmesine rağmen elime ulaşmadı. Defalarca telefonda konuşmama rağmen büyü için gereken malzemeler asla elime ulaşmadı!!
  Kendisini kimseye önermiyorum! Sakın dediklerine inanıp büyü falan yaptırmaya kalkmayın bir yıl beklemenize rağmen gelen giden olmuyor!

 • Leave a Reply