Sahtekar Medyumlar

Barışma Büyüsü Yapan Hocalar

Barışma büyüsü, insanların farklı nedenlerden dolayı konuşmadığı durumlarda başvurulan bir manevi uygulamadır. Her büyü gibi bazı riskleri bulunduğundan dolayı medyumlar tarafından yapılması gerekir. Güvenilir bir medyum bularak sizler de küs olduğunuz yakınlarınızla ve sevdiklerinizle barışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Barışma büyüleri yapılırken büyü yapılacak olan kişinin bazı özel eşyaları istenebilir. Bunlar, büyünün doğru adrese yapılmasını ve hızlı bir şekilde etki etmesini sağlar. Özellikle fotoğraflar, özel eşyalar isteyen medyumlar, böylelikle büyünün amacı dışında veya farklı bir kişiye etki etmesinin önüne geçer.

Medyumlar tarafından yapılan büyü uygulamaları ile birlikte sizler de aradığınız barışma ortamına kavuşabilirsiniz. Barışma büyüsü etki etmeye başlamasıyla birlikte oluşabilecek muhtemel senaryolar şunlardır:

  • Birden bire kişiden telefon gelmesi ve onunla nedensiz yere görüşme gerçekleştirmeniz
  • Ansızın kişinin sizin yanınıza gelmesi ve sizinle konuşmak istemesi
  • Kişiye karşı yaklaşımlarınızın cevap vermesi ve barışma ortamının oluşması

Bunun gibi farklı etkiler büyü nedeniyle ortaya çıkacaktır. Burada sizlerin yapması gereken şey büyünün varlığını bilmek ve karşı tarafın bazen nedensiz davranışlarına karşı anlayışlı olmaktır. Böyle bir durumda kısa zamanda küs olduğunuz kişi ile barışabilir ve onunla yeniden dostluk kurmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Barışma büyüleri yapılırken seçeceğiniz medyumunda büyük önemi bulunur. Medyumlara danışmadan önce gideceğiniz medyum hakkında internet üzerinden biraz araştırma yapmanız sizlere iyi gelecektir. Sizler de güvenilir bir medyum bularak sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişiye büyü yapılmasını sağlayabilir ve onunla yeniden barışabilirsiniz.

Barışma Büyüsü Kimlere Yapılır?

Barışmak için büyü yaptırmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken şey medyum araştırmaya başlamak olmalıdır. Barışma konusunda sizlere faydası dokunabilecek olan medyum ile birlikte kısa sürede barışma ortamında kendinizi bulabilirsiniz. Bu tür büyüler sonucunda insanlar şu kişiler ile daha çok barışmak ister:

  • Sevgili
  • Yakın akraba
  • Yakın arkadaş
  • Değer verilen bir ortak

Bu kişilere yapılan büyüler, onların maneviyat durumuna göre 2 – 6 hafta aralığında etki edecektir. Olası muhtemel olumsuz durumları ise medyum sizlere en başından söyleyerek bilgi almanızı sağlayacaktır.

Medyumlar ile birlikte yapacağınız uygulamalarda onlara gerçekleri anlatmanız büyünün selameti açısından çok önemlidir. Ak büyü olarak yapılan bu tür büyüleri yapmayı her medyum kabul eder. Ancak kimi zaman duru görü özellikleri ile birlikte olayların gerçek nedenini fark ederek büyü yapmayı reddettiklerine de şahit olunabilmektedir.

Barışma büyüsü dahi olsa medyumlar bir büyüyü yapmadan önce kendi araştırmalarını yaparlar. Medyumlar tarafından yapılan araştırmalar ile birlikte sizler de kısa sürede aradığınız sonuçlara ulaşmak için onlara en gerçekçi bilgileri paylaşmalı ve bir şey saklamamalısınız.

Sitemize gelen yorumlara bakarak sizler de barışma büyüsü konusunda uygulama yaptırabileceğiniz en doğru medyumu seçebilirsiniz. Medyumlar hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz sitemiz üzerinden sizler de güvenilir medyuma ulaşabilirsiniz. Yorumları okumak, sorularınızı sormak ve başınızdan geçenler varsa onları anlatmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply