Sahtekar Medyumlar

Medyum Haluk Hoca

Medyumlar büyüleri iyi niyetli olarak yapabiliyor oldukları gibi bazı medyumlar tarafından kötü niyetle yapılan büyüler de mevcuttur. Kara büyü olarak geçen bu çalışmalar yine tüm diğer büyülerde olduğu gibi gayb alemlerinin enerjilerini kullanarak yapılır. Medyum Haluk veya başka bir medyum tarafından kara büyü rahatlıkla yapılabilir ancak gerçek medyum hocaların büyük bir kısmı bu gibi çalışmaları yapmayı tercih etmemektedir .

Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman diğer insanlara zarar verecek türden kara büyü çalışmaları yapmazlar. Medyumlar her zaman için insanlığın hayrına çalışırlar. Medyum Haluk’a çalışma yaptıranlar da tüm diğer medyumlarla çalışanlar gibi gaybi alemlerin enerjilerini hayırlı işler için kullanmaktadır.

Kara büyü ve benzeri çalışmalar istesek de istemesek de vardır ve kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu gibi durumlarda büyü bozma adı verilen çalışmalar yapılarak kötü niyetliler tarafından yapılan büyüler etkisiz hale getirilir. Medyum Haluk veya başka bir medyum tarafından yapılan büyü bozma çalışması mutlaka detaylı bir süreç içerir. Çünkü bir büyüyü bozmak için öncelikle nasıl yapıldığını bilmek gereklidir. Bu nedenle, özellikle büyü bozma gibi uygulamalar için mutlaka işinin ehli ile çalışmanız gerekmektedir. Sitemizde Medyum Haluk ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılan yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Büyü bozma çalışmaları yapılırken öncelikle medyum tarafından yapılan büyü hakkında detaylı bir araştırma yapılması gereklidir. Yapılan büyünün hangi yöntemle yapıldığı tespit edilmeli, buna uygun şekilde büyü bozma çalışmasına başlanmalıdır. Medyum Haluk da olsa, hangi medyum tarafından büyü bozma çalışması yapılıyor olursa olsun mutlaka medyum tarafından bir ön inceleme yapılmalıdır.

Gerçek medyum hocalar büyü bozma çalışmalarında da tıpkı büyü çalışmalarında olduğu gibi kendilerine başvuran kişilerin herhangi bir mağduriyet yaşamadan sonuç almasını sağlarlar. Medyum Haluk veya başka bir medyumla çalışırken öncelikle Medyum Haluk güvenilir mi sorusunun cevaplanması bu nedenle çok önemlidir. Eğer çalışacağınız medyumun bilgisi ve tecrübesi yeterli ise her türlü büyü kolayca bozulabilir.

Büyü bozma çalışmaları diğer çalışmalara kıyasla daha zordur. Daha fazla bilgi gerektirmesi nedeniyle herhangi bir basit büyü çalışmasına kıyasla çok daha fazla emek ister. Gerçek bir medyum istediğiniz her türlü çalışmayı bilgisi ve yıllar boyu aldığı eğitim sayesinde kolayca yapabilir.

Sitemizde yer alan, Medyum Haluk ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de kendi yorumlarınızı ve görüşlerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Melih at

  MEDYUM EMRE’YE VEFK YAPTIRDIM 2000 LİRA PARA VERDİM, GELEN KUTU İÇİNDEN HERHANGİ BİR ŞEY ÇIKMADI! HATA OLMUŞTUR DİYEREK TELEFON AÇTIM BENDEN TEKRAR KARGO PARASI İSTEDİ, BU DEFA DA VEFKİMİ 1 AYA YAKIN SÜREDİR GÖNDERMEYEREK BENİ MAĞDUR ETMEYE DEVAM EDİYOR!

 • Reply Ufuk at

  Hayırlı günler,
  Öncelikle herkese merhaba,
  Medyum Orhan ile daha önce iki uygulama için çalıştım. Biri papaz büyüsü diğeri vefkti. Vefk uygulamasından hiç iyi sonuçlar göremedim. Vefk hala duruyor ama henüz bir etkisi ortaya çıkmadı.

  Papaz büyüsü ile ilgili sorunum çok daha büyük. Malzemeler gelmediği için Medyum Orhan büyüyü uzaktan yapmaya karar verdi. Bu tarz büyülerin uzaktan yapılmadığını bildiğim için böyle bir şeyin mümkün olup olmadığını sordum, bana kesinlikle mümkün olduğunu ve merak etmemem gerektiğini söyledi. Eğer tutmazsa da yeniden yapacağına dair söz verdi.

  Büyü tutmadı, Medyum Orhan’a söyledim yeniden yapmasını, müsait bir anda yeniden yaparım diyerek telefonu kapattı. Tekrar aradım iki hafta sonra, bakın iki hafta bekledim diyorum. İki hafta geçtikten sonra aramama rağmen ters laflar edip telefonu yüzüme kapattı, engelledi.

  Medyum Orhan ile böyle bir deneyim yaşadım. Eğer çalışmayı düşünenler varsa bu yazdıklarımı göz önünde bulundurup kararlarını verirsin.

 • Leave a Reply