Sahtekar Medyumlar

En İyi Büyücü Hocalar Kimdir? Dolandırıcı Hocalar Nasıl Anlaşılır?

İnsanların medyum hocalar ile çalışmaya başladığı ilk günden beri büyü kavramı hayatımıza girmiş ve bizim bir parçamız haline gelmiştir. En iyi büyücü hocalar kimdir bilen pek çok insan, bu kavram sayesinde hayatını güzelleştirmiş, sayısız farklı işlem yaptırarak istediği neticeleri almıştır. Büyüler, çok güçlü enerjilere sahip olan ve bizlerin fiziksel dünyadaki varlığını değiştirebilecek kadar kudretli işlemler olarak görülmektedir.

Bir büyü yapılacağı zaman, medyum hocanın çok eski dönemlerden gelen bilgileri ve ilimleri en iyi şekilde kullanabilmesi gerekmektedir. Bu ilimleri öğrenmek bile başlı başına büyük bir zorluktur. En iyi büyücü hocalar, bu işi yapabilmek adına daha çok erken yaşlardan başlayan bir eğitim sürecinden geçmektedir.

Bir büyücü hocanın eğitim süreci boyunca, hocanın pek çok farklı konuda ilim öğrenmesi sağlanmaktadır. Öğrenilen tüm bu ilimler hocaların gaybı tanıması için gereklidir. İlim bilgisi olmayan bir büyücü hocanın, en basit görünen çalışmada bile başarılı olma ihtimali yoktur. Tüm bu bilgiler, sadece gerçek ve güvenilir hocalar tarafından kullanılabilmektedir.

En iyi büyücü hocalar, çalışmalarını el verme yoluyla aldıkları bilgiler sayesinde yapmaktadır. El verme yöntemi, bilginin korunmasını sağlayan, geleneksel bir eğitim türüdür. El alan medyum hocalar, öte alemlerdeki tüm bilgileri en iyi şekilde kullanmayı öğrenmekte, bu sayede istenen her şeyin yapılmasını sağlamaktadır. El verme yoluyla aktarılan bilgilerin dışarıdan bir kişi tarafından öğrenilmesi imkansızdır.

Medyum hocaların çalıştıkları gaybi dünyalar, öte alemlerde var olan enerjileri taşımaktadır. Bu enerjilerin kuralları, fiziksel alemde olandan farklı şekilde işlemektedir. Maneviyatta var olan bir enerji, asla fiziksel alemlerle düşünülememektedir. En iyi büyücü hocalar, tüm işlemlerini öte dünyanın kendine ait kuralları ve bilgisi ile yapmaktadır.

Öte dünya ne kadar karmaşık olursa olsun, ilmi bilgi ve medyum hocaların eğitimleri sayesinde anlaşılabilmektedir. En iyi büyücü hocalar kimdir bildikten sonra, bu alemlerde var olan her enerjiden destek almak, isteklerinizin yerine gelmesi adına gereken çalışmaları yaptırmak mümkündür.

Büyülerde Mesafelerden Söz Edilemez

En iyi büyücü hocalar, tüm büyü çalışmalarının kendine özgü kuralları olduğunu ve hiçbir zaman fizik kanunlarıyla düşünülemeyeceğini belirtmektedir. Bu alemlerde var olan tüm güçler, özel bir ilimle öğrenilmekte ve insanların hayrı için kullanılmaktadır.

Rahman boyutlarda, fiziksel dünyada olduğu gibi bir mesafe veya zaman kavramı yoktur. Bu nedenle, öte dünyalardaki tüm çalışmaların uzaktan da yapılabilmesi mümkündür. Bugüne kadar pek çok medyum hocanın böylesi çalışmalar yaptığı, yeri geldiğinde dünyanın bambaşka ülkelerindeki insanlara yardım ettiği bilinmektedir.

En iyi büyücü hocalar ile çalışmanız, gaybi alemlerden yararlanmanızın tek yoludur. Bu alemler eğitim almadan, kulaktan dolma bilgiler ile anlaşılamamaktadır. Bir büyü yapılacaksa, işlemi yapacak hocanın mutlaka uzman ve kendini geliştirmiş olması gereklidir.

Her Büyü Uzaktan da Yapılabilir

Pek çok medyum hoca, yaptıkları tüm çalışmaların uzaktan yapılabildiğini söylemektedir. En iyi büyücü hocalar tarafından da belirtildiği üzere, uzaktan veya yakından yapılan bir büyü çalışmasının herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Doğru hoca ile çalıştığınız sürece, tüm işlemlerden net başarı almak mümkündür.

Ancak, her konuda olduğu gibi gaybi dünyalarda da bazı istisnalar bulunmaktadır. Bu istisnalar, bakım sırasında görülmekte, eğer büyü uzaktan yapılamayacaksa en başta belirtilmektedir. Böylesi durumlar söz konusu olmadığı sürece, her büyünün başarılı şekilde uzaktan yapılması uygun kabul edilir.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply