Sahtekar Medyumlar

Objektif Medyum Yorumları ve Şikayetleri

Büyü yaptırmak ve büyü bozdurmak gibi girişimler içerisinde olacak olan kişilerin kendi başlarına hareket etmekten kaçınarak, medyum hocalara yönelmeleri önemlidir. Bu süreçte medyumlara dair değerlendirmeleri incelemek suretiyle hareket etmelerinde genel itibarıyla fayda vardır. Aksi takdirde almış oldukları sözde hizmetlerin herhangi bir faydasını görmeyecek aksine ciddi manada kayıplarla karşı karşıya kalacaklardır.

Medyumlara dair söylemlere dayalı araştırma yapmakta her zaman fayda vardır. Büyü yaptırmak isteyenlerin sorunla karşı karşıya kalmamaları adına bu arayışı gerçekleştirmeleri önemlidir. Sahtekar ve dolandırıcıların amaçlarına maruz kalmamak için en etkili bilgi toplama süreçlerini hayata geçirmeleri gerekmektedir. Böylelikle bu süreci tam da istedikleri gibi tamamlayabileceklerdir.

Tarafsız Medyum Yorumları

Daha önceden büyü yaptıran ve isteklerine erişen insanlardan yardım almak alternatif bir yol olarak görülebilir. Objektif medyum yorumları konusunda bu şekilde bir seçenek bulunmaktadır. Gerçekten medyumlarla iletişime geçmek isteyen insanların bu hususta yorum ve tavsiyelerden yararlanmaları önerilmektedir. Ancak bu tip yorumları doğru kişilerden ya da web sitelerinden aldıklarından emin olmak gerekmektedir.

Tarafsız medyum yorumları, seçim esnasında son derecede dikkate alınması gereken bir konudur. Medyumların ne gibi bir işlem yapabileceği ve hangi konularda uzman oldukları gibi detayları öğrenebilmeleri gibi bir durumu bu yorumlar etkin bir biçimde sağlayacaktır. Bu sayede en doğru medyumlarla çalışmaya başlamak daha kısa süre içerisinde tamamlanabilecek biçimde gelişecektir.

Tarafsız Medyum Yorumlarına Nasıl Ulaşılır?

İnternet ortamında denk gelinebilecek olan sahtekar hocalar genel itibarıyla başkalarının ağzından yorumları web sitelerinde tutarlar. Bu tip siteler güvenilir olmamakla beraber kesin bir biçimde tuzak içermektedir. Objektif medyum yorumları doğrultusunda hareket etmeyen kişilerin genel itibarıyla dolandırıcıların ağına düşmeleri gibi bir durum ortaya çıkacaktır.

Kesin olarak tarafsız ve güvenilir olan platformlara dayalı olarak seçim yapmak son derecede önemlidir. Bu konuda tarafsız olan platformlar herhangi bir öneride bulunmayacaktır. Tüm medyumlara dair genel bir yorumlama seçeneği ortaya çıkacak olup, tamamen olumlu ve olumsuz yönlerinin ortaya çıkması haline dayalı bir işleyiş içerisinde yer alınacaktır.

Güncel Medyum Yorumları

Web sitelerinde daha önceden medyumlara işlem yaptırmış olan gerçek kişilerin yorumlarına fazlasıyla dikkat edilmelidir. Bu hususta objektif medyum yorumları baz alınarak, genel itibarıyla bu şekilde hareket edilmelidir. Bu noktada yorumlar incelendiği süre zarfında bazı hususların dikkate alınması önemlidir. Yorumların ne kadar güvenilir olduğu test edilmesi esnasında dikkatli davranmak gerektiği vurgulanmaktadır.

 • Web sitelerinde kesin olarak belirli bir isme yönlendirme yapılmamalıdır.
 • Tüm medyumların kötülenmesi ve tek bir medyum hocanın iyi olarak gösterilmesi işlenmemelidir.
 • Medyum hocaların olumlu ve olumsuz tüm yönleriyle incelenmesi hali hayata geçirilmelidir.
 • Gerçek insanlar tarafından yönlendirici yorumların olduğu dikkate alınmalıdır.
 • Yorumların genel itibarıyla net ve bilgi verici olması gerektiği önemsenmelidir.

Medyum hocalara yönelmeden önceki süre zarfında ilk olarak yorumlara bakmanız gerekiyor. Medyum hocalar hakkında şikayet olup olmadığını ele almak adına web sitemizin bu kısmından her an faydalanabilirsiniz. Böylelikle seçim evresinde herhangi bir mağduriyet yaşamayacağınız hocalara yönelebileceksiniz.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini okumak, kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Ufuk at

  Ben eşimden ayrılmak istiyorum ama ailesinin ve kendisinin baskısı nedeniyle ayrılamıyoruz. Nasıl evlilik varsa boşanmak da var bu hayatta. Bunun üzerine ben de arkadaşın önerisiyle Ali gürses ile çalıştım 0535 590 62 75 telefonu internetten buldum kendisini. Sağolsun hocam derdimi dinleyip anladı, hiç yargılamadan bir şey demeden sorunumu çözmek için çalıştı. Soğutma işlemiyle ikna işlemi yaptık. Eşim benden uzaklaşmaya başladı, hep istediğim gibi, ailesi de benden soğumaya başladı ama yine aramız kötü olmadı sadece evliliğimizin olmayacağını anlamaya başladılar.
  10-12 gün sonra her şey tatlı şekilde bitti, herkes birbirine saygılı, tatlı dilli şakalı şekilde dava günü aldık, evleri ayırdık. Ali gürses hocamdan çok memnun kaldım, yaptığı işin etkisinden hem de benim bu zor durumumu yargılamayıp gerçekten gönülden çözmek adına çalışmasından dolayı.

 • Reply Melda at

  6 aylık hamileyim, hamilelik süreci, stresi derken eşimin benden uzaklaştığına şahit oldum. Telefonunda başka bir kadınla mesajlaşmasını gördüm, çok üzüldüm. Bu durumu anneme anlattım, boşanmak istediğimi söyledim. Karnında çocukla yuvanı yıkma dedi. Başka bir yol buluruz dedi, arkadaşlarına danışmış Ali Gürses hocayı tavsiye etmişler. İnternetten de iyice araştırdım hakkında olumsuz tek şey göremedim ve iletişime geçtim. Bu hayatımızı alt üst eden kadına soğutma işlemi yaptırdım. Bir haftada çalışmayı tamamladı ali hoca. Sonrasında kocamın bana olan ilgisi tekrar yerine geldi. Aniden değişti tüm huyu, tüm vaktini benimle geçirmeye başladı. İlk zamanlardaki gibi olduk çok şükür. Eğer benim kafama göre hareket etsek ben yuvamı yıkacaktım aklıselim davranıp Ali Gürses beyle iletişime geçmemiz sayesinde yuvamı korumayı başardım Allah razı olsun kendisinden. Ali beyle telefonda hiç görüşmedim bile hep mailden iletişim kurduk medyumalibey@gmail.com mail adresi dilerim size de faydası dokunur…

 • Leave a Reply