Sahtekar Medyumlar

Medyum Ertuğrul Hoca

Eski çağlardan beri en antik kültürlerde bile kullanılmış olan papaz büyüsü hiç bozulmadan günümüze kadar gelmiştir. Medyum Ertuğrul gibi bu işte eğitim aldığını belirten medyumlar tarafından yapılabilen bu büyüler aşk, ayırma ve çok daha fazlası için kullanılabilmektedir.

Papaz büyüsü yapılışı itibariyle diğer büyülere kıyasla daha zordur. Büyüde kullanılan malzemeler mutlaka en doğru şekilde temin edilmelidir. Eğer bu malzemeler doğru şekilde temin edilmez ve medyum tarafından yapılacak büyü tam belirlenemez ise etkisi görülemeyecektir. Bu nedenle ister Medyum Ertuğrul ile çalışanlardan ister başka bir medyum hocayı tercih edenlerden olun, çalışmak için son kararınızı vermeden önce mutlaka medyum hakkında detaylı araştırma yapmanız gerekmektedir.

Sitemizde başta Medyum Ertuğrul olmak üzere, her konuda büyü çalışması yapan medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Papaz büyüsü ortalama olarak 21 günde sonuç veren bir çalışmadır. İlk günlerinde de istenilen etkiyi oluşturabilen bu çalışmada, ne kadar hızlı sonuç alacağınız tamamen medyum tarafından yapılan büyünün niteliğine bağlıdır. Eğer çalıştığınız medyum güvenilir ve işinin ehli ise büyü çok hızlı tutacaktır. Örneğin Medyum Ertuğrul’a papaz büyüsü yaptıranlar bir haftada sonuç alabilirken, bu medyumdan daha güçlü bir nefese sahip olan başka bir medyum hocayla çalışanlar çok daha kısa sürede isteklerine ulaşabilirler.

Gerçek medyumların çalışma prensipleri her daim dürüstlük üzerinedir. Papaz büyüsü de dahil olmak üzere her türlü çalışmadan alınamayacak bazı imkansız sonuçlar bulunur. Örneğin, Medyum Ertuğrul’un papaz büyüsü ile dünyanın diğer ucunda ve sizden haberi bile olmayan bir kişiyi kendinize aşık etmek veya bağlamak mümkün değildir. Bu durum her medyumun yapacağı tüm büyüler için geçerlidir. Gerçek medyum hocalar kimseye boş yere umut vermemek ve mağduriyet yaşatmamak için yapılması imkansız olan çalışmaları kabul etmemektedir. Bu nedenle çalışacağınız medyum hakkında araştırma yaparken bu konuyu da göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Medyum Ertuğrul gibi medyumlar her türlü büyü için eğitim almış olmalıdır. Bir medyumu güvenilir kılan şey aldığı eğitimle birleşen tecrübesidir. Dolandırıcıların pek çok kişiyi mağdur ettiği medyumluk işinde doğru hocayı bulmak için detaylı bir araştırma çok önemlidir. En basit büyüde bile Medyum Ertuğrul güvenilir mi sorusuna yanıt bulmadan çalışma yapılmamalıdır. Bu durum sadece Medyum Ertuğrul için değil, bu mesleği yapan tüm medyumlar için geçerlidir.

Medyum Ertuğrul ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Lütfi at

  hayirli geceler,
  ask vefki yaptirmak icin medyum ramazan’i aradim, vefkin etkileri konusunda garanti verip bana bir haftada tutacagini soyledi, tum diger hocalar 1 haftada teslim derken bu 1 haftada etki dedi, ben da boyle oldugu icin hizli olur diye guvenip calistim, tabi cok pismanim cunku gondermedi bile 😀 aglanacak halime guluyorum su an baska sozum yok

 • Reply Türkay at

  Selamın aleyküm,

  Papaz büyüsü ile ilgili memnuniyet yazmak istiyorum. Medyum Ali Gürses isimli bir medyum ile çalışmıştım yaklaşık bir ay önce. Normalde yorum yazmayacaktım ama çok kişi doğru düzgün medyum arıyormuş gördüğüm kadarıyla, insanlara yardım etmek amacıyla bu yorumu yazmak istiyorum.

  Medyum Ali Hoca ile ilgili biraz bilgi vereyim araştırdığım kadarıyla. Çok eğitimli bir medyum, nerelerde eğitim aldığını araştırıp kendi sitesinden kendiniz okuyun. Medyumali.com kendisinin sitesi. Beni en çok ilgisi alakası memnun etti. Çalışma bittikten sonra bile ilgilenip durumu sordu, tavsiyeler verdi.

  Papaz büyüsü en fazla 21 gün içinde etki ediyor. Söylediği süreden çok çok önce tuttu benim yaptırdığım işlem. Etkileri değişik, nasıl anlatabileceğimi bilmiyorum ama birden bire olmasa da nasıl olduğunu benim bile anlayamadığım şekilde her şey düzeldi aniden. Çok şükür sıkıntılı dönemlerimi atlattım ben, herkese de atlatması için bol bol dua ediyorum. İnşallah daha iyi günler herkesin olur.

 • Leave a Reply