Sahtekar Medyumlar

Medyum Selman Hoca

Tarihin her döneminde büyü var olmuş ve insanlar bu kavramı hayırlı ve hayırsız pek çok iş için kullanmıştır. Medyum Selman gibi bu işle uğraştığı bilinen medyum hocalar tarihin her döneminde var olmuş ve insanların ihtiyaçları için bilgilerini kullanmıştır. Bu büyüler insanların yararı için yapılabildiği gibi kara büyü uygulamaları ile kötü amaçlarla da kullanılmıştır.

Dünya üzerinde var gayb alemleri ile alakalı en eski çalışmalardan biri vefk olarak bilinmektedir. Havas, Ledün, Ebced ve daha pek çok ilim sayesinde doğru şekilde yapılabilen bir vefk mutlaka işini iyi bilen bir hoca tarafından yapılmalıdır. Medyum Selman’a vefk yaptıranlar da başka bir medyumla çalışmayı düşünenler de mutlaka çalışacakları kişinin bu tarz ilimlerde yeterli olduğuna emin olmak zorundadır.

Vefk yaptırmadan önce mutlaka çalışacağınız hocayı iyice araştırmanız tavsiye edilmektedir. Medyum Selman nasıl sorusunu kendinize sormanız, özellikle Medyum Selman’ın vefkleri hakkında yazılan yorumları okumanız gereklidir. Böylece bu medyumla daha önce çalışmış olan kişilerin tecrübelerinden yararlanabilir, Medyum Selman güvenilir mi değil mi tam olarak anlayabilirsiniz. Sitemizde tüm diğer medyumlar hakkında olduğu gibi Medyum Selman hakkındaki şikayet ve yorumları da bulabilirsiniz.

Vefkin bu kadar farklı ilimle ilgili bilgi gerektirmesi sonucuna da aynı şekilde doğrudan etki etmektedir. Gerçekten iyi yapılmış olan bir vefk çalışması kesin ve yoğun etkiler yaratacak, istenen her şeyin gerçek olmasına vesile olacaktır. Medyum Selman veya başkası olması fark etmeksizin gerçek bir vefk yaptırdığınızda kısa süre içerisinde amacın gerçekleştiğine şahit olabilirsiniz.

Büyülerin aksine çok daha farklı amaçlar ile uygulanabilen vefkler kimi zaman ayırma kimi zaman aşk ve kısmet açma gibi etkiler ortaya çıkarabilmektedir. Bu karmaşık çalışma gerçek bir medyum tarafından yapıldığı sürece istenen her türlü etkinin gerçekleşmesine vesile olabilir. Kimi zaman bazı işler için vefkten daha etkili olan büyüler bulunsa da vefkler de doğru hoca tarafından yapıldığı sürece her şey için yeterli gelecektir.

Vefklerin ne kadar sürede tutacağı da çalışacağınız medyuma bağlı bir durumdur. Medyum Selman ile çalışırken bir haftada sonuç alırken başka bir medyumla bir günde sonuç alınabilir. Çalışacağınız medyum, çalışmaya başlamadan önce büyünün ne kadar süre içerisinde tutacağını net olarak belirtecektir. Gerçek medyum hocalar her daim verdikleri süreye sadık kalmak için gereken her şeyi yapacaktır.

Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply Adem at

  S.A
  SAKIN OLA MEDYUM CELALETTİN İLE ÇALIŞMAYIN!
  BU KİŞİYE PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM GÖNDERDİĞİ MALZEMELER EKSİK GELDİ
  EKSTRA MALZEMELER İÇİN EKSTRA PARA İSTEDİ
  BAŞTA TÜM MALZEMELER DAHİL DEMİŞ OLMASINA RAĞMEN BÖYLE GARİP BİR ŞEY YAPMAYA KARAR VERMİŞ OLSA GEREK!
  DOLANDIRICI KESİNLİKLE GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR İNSAN DEĞİL!
  ŞUNU DA BELİRTEYİM KİMSE SÖYLEDİKLERİNE İNANMASIN ÇÜNKÜ BAŞTA DEDİĞİ ŞEYLERİN ARKASINDA DURAN BİRİ DE DEĞİL!
  EĞER SÖZDE İNANIYORSANIZ BAŞINIZA İŞ ALIRSINIZ KAÇ KİŞİ AYNI ŞEYİ YAZMIŞ BU KİŞİ HAKKINDA!
  HERKESİ MAĞDUR EDEN BİR DOLANDIRICI! SAKIN İNANMAYIN SAKIN!

 • Reply Akif at

  Merhabalar başıma gelen durumu yazmak ve sizi bir konuda uyarmak istiyorum. Medyum Şenol adında bir medyum var yıllardır bu işi yaparak insanları mağdur ediyor. Bu mağduriyetlerle alakalı internette onlarca şey bulabilirsiniz emin olun.

  Normalde ben pek fazla insanlar hakkında herhangi bir yorum yapmam ama bu kişi gerçekten hak ediyor. Özellikle söylediği sözleri tutmayıp insanların umutlarıyla oynaması gerçekten kabul edilebilir bir şey değil.

  Kendisi her büyüsünün %100 tuttuğunu söyleyen tuhaf biri. Ben aşk amaçlı papaz büyüsü sipariş ettim. İşlemi yaptıktan sonra bana kesin garanti verdi, defalarca. Üstelik kendisine devamlı olarak söylemiş olmama rağmen. Eğer tutmama ihtimali varsa çok umutlanmak istemiyorum demiştim çok kez. Kendisi bunlara rağmen bana boş umut vermeye devam etti her konuda.

  Güvenilir biri olmadığı belliydi en baştan beri ama bu kadar kötülük yapabileceğini tahmin etmiyordum. Büyü tutmadığı zaman benimle dalga geçer gibi ben asla %100 tutar demedim dedi. Resmen kendi kendine beni yalancı yerine koydu. Bu şekilde davranması hiçbir şekilde insanlığa sığmaz!

  Ben bu kişi yüzünden hem duygusal hem de maddi olarak ciddi mağduriyetler yaşadım. Uzu süredir de insanları böyle kandırmaya devam ediyor. Benim mağduriyetim benim için bir deneyim oldu o yüzden üstünde çok fazla durmuyorum ama başka insanları gerçekten daha da kötü etkileyebilir.

  İnşallah yeteri kadar ifşa olur, herkes yaşadıklarını yazar da çalışacak insanların gözüne çarpar bu tarz yorumlar.

 • Reply Tarık at

  Vefk ile alakalı memnuniyet yazmak istiyorum. Şikayet sitesi mi yoksa memnuniyet yazabiliyor muyuz bilemiyorum ama eğer yöneticiler uygun görürlerse yayınlasınlar. Memnun kaldığım hocanın adı Medyum Ali Gürses. Hocaya iş hayatımı düzene sokacak ve bereket kazandıracak bir vefk yaptırdım. Bir hafta gibi kısa bir sürede söz verdiği şekilde vefkimi evime kargoladı. Vefk geldikten sonra yine bir hafta gibi bir sürede etkisini gördüm. Elime aldığım ilk andan itibaren gerçekten değişik bir enerji hissetmiştim, enerjisi ve nefesi çok güçlü bir insan olduğu her halinden belli. Yapılan çalışmadan çok memnun kaldığım için tavsiye etmek amacıyla burada paylaşıyorum. İnşallah sıkıntısı olan insanlar bu vesile ile çözüme kavuşabilirler. 05355906275 kendisinin telefonu…

 • Reply Sami at

  Medyum Ali Hoca’ya yaptırmış olduğum papaz büyüsü ile ilgili bilgilendirme yapmak istiyorum. Büyüyü teslim aldığım sürenin üzerinden bir hafta geçti, bir hafta içinde kargoyla evime ulaştı, Medyum Ali Gürses’in verdiği direktifler doğrultusunda büyüyü hazırladım, 1 – 21 gün arası etki görülür demişti, sadece bir haftada ikna büyüsünün etkisi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı, şimdiden ikna edilecek kişilerin üzerinde değişim görülmeye başlandı. Papaz büyüsü doğru yapılırsa çok güçlü gerçekten, yaptırmak isteyen kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum, özellikle Medyum Ali Gürses bu konuda kendini geliştirmiş işinin ehli bir insan.

 • Leave a Reply