Sahtekar Medyumlar

Süryani Büyüsü

Büyü, her zaman, dünyanın her bölgesinde kullanılmış bir ilimdir. Bu ilmin özellikleri, ister kötü amaçlarla olsun, ister dünyayı güzelleştirecek işler için olsun, her şekilde dünyada var olmuştur. Manevi alemlerin doktorları, sırların saklayıcıları olarak bilinen medyum hocalar da, her kıtada var olarak, bu alemlerden gelen enerjileri insanlara sunmuşlardır. Süryani büyüsü de, kökenleri eski bir büyü uygulaması olduğu için, neredeyse her medeniyetten bir ize sahiptir.

Süryani büyüsünün kökenleri, adından da görüleceği üzere Süryanilerden gelmektedir. Daha çok Türkiye’nin doğusu ve çevre ülkelerde yaygın olarak uygulanmış olan bu büyü, günümüzde yine aynı coğrafyada sıkça yapılmaktadır. Kimi medyum hocalar, Süryani büyüsünü yapabilmek için mutlaka Süryani olmanın gerekliliğinden bahsetse de, aslında bu durum geçerliliğe sahip değildir. Her medyum hoca, söz konusu ilmi ve sırlarını elde ettiği sürece, Süryani büyüsünü yapabilir.

süryani büyüsü
süryani büyüsü

Doğu bölgelerinde yaygın olarak kullanılan süryani büyüsü, özellikle son birkaç yıldır insanların daha fazla ilgisini çekmeye başladı. Son zamanlarda yapılan başarılı çalışmaların kulaktan kulağa yayılması üzerine ortaya çıkan bu durum, insanların medyum hocalardan Süryani büyüsü talep etmesine yol açtı. Elbet ki bu işi menfaate çeviren sahte medyumlar, hem büyünün adını lekelese, hem de insanları mağdur duruma düşürse de, işini hakkıyla yapan çok sayıda medyum, Süryani büyüsünü başarılı bir şekilde kullanmaya devam etmekte.

İnternette yer alan hurafe bilgilerden uzakta, gerçek bir medyum hoca ile çalışırsanız, Süryani büyüsünün ilk çağlardaki kökenlerine sadık kalarak, istediğiniz her türlü uygulamadan iyi sonuçlar alabilirsiniz. Elbet ki, medyum hoca seçiminin bile çok önemli olduğu bu karmaşık uygulamanın evde yapılması imkansızdır. Sadece Süryani büyüsü değil, herhangi bir büyü bile, evde veya işinin ehli olmayan kişiler tarafından doğru şekilde yapılamamaktadır.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply