Sahtekar Medyumlar

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü oldukça karmaşık ve zor bir büyü çalışması olarak bilinmektedir. Bu büyünün doğru şekilde yapılabilmesi tamamen medyum hocanın yetenekli ve bilgili biri olmasına bağlıdır. Medyum hocalar çok uzun süren bir eğitim sürecinden geçerek büyü yapmayı öğrenirler.

Özellikle konu canbar büyüsü gibi her medyum tarafından yapılamayan zor çalışmalar olduğu zaman bu büyüyü yapmak için işinin ehliyle çalışmak çok önemlidir. Eğer işinin ehli olmayan bir medyumla çalışırsanız büyüden etki görülmez veya herhangi bir sonuç alınamaz.

Canbar büyüsü yapıldığı zaman etki edebilmesi için güçlü bir nefes tarafından yapılmış olması gerekir. Sıradan insan asla böyle bir nefes gücüne ulaşamayacağı için büyü yapmasında herhangi bir anlam olmayacaktır.

Canbar Büyüsünü Evde Yapmanın Tehlikeleri

Canbar büyüsü evde yapılırsa bu çalışma olumsuz sonuçlar verecektir. Gerçek medyum hocaların bile tam olarak yapmakta zorlandığı bu büyü çalışmasının sıradan biri tarafından yapılacağı düşünülemez.

Gerçek medyum hocaların sahip olduğu bilgiler çok iyi şekilde korunmaktadır. Bu bilgiler sadece bu işi yapan kişiler tarafından el verme yöntemi ile aktarılır. Eğer bu bilgilere ulaşamazsanız yapacağını büyünün herhangi bir anlamı kalmaz.

Büyü çalışmaları normalde herhangi bir tehlike barındırmaz. Ancak evde yaptığınız canbar büyüsü kötü niyetli insanlar tarafından hazırlanmış sahte bir büyü çalışması olabilir. Böyle bir durumda istediğiniz sonuçları almak bir yana tehlikeli bir durumla bile karşılaşabilirsiniz.

Büyü uygulamaları her zaman işinin ehline bırakılmak zorundadır. Bu durum sadece canbar büyüsü değil tüm diğer büyüler için geçerlidir. Evde bu tarz bir şey yapmayı denemeniz sizi zararlı çıkarabilir.

Canbar Büyüsü Medyumlar Tarafından Yapılırsa Tehlikeli Midir?

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılmış olan bir canbar büyüsü hiçbir şekilde tehlike yaratmayacaktır. Büyü yapan medyumlar aldıkları eğitimler ve bilgileri sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadan istenen her türlü büyü çalışmasını yapabilir.

Büyüler işinin ehline bırakıldığı sürece herhangi bir zarara sahip değildir. Bu büyü çalışmalarında her türlü çalışma mutlaka profesyonelce gerçekleştirilmek zorundadır. Bu işi yapabilecek tek kişi de büyü konusunda eğitim almış olan gerçek bir medyum hocadır.

Canbar büyüsünde kullanılan çok farklı yöntemler olabilir. Genellikle ceylan derisi kullanılarak yapılan bu büyüyü sıradan bir insanın yapabilmesi imkansızdır. Bu çalışmada malzemelerin seçimi ve temini bile çok önemlidir. Bu nedenle her medyum hoca canbar büyüsü yapmayı tercih etmeyecektir. Bu nedenle, bu tarz bir büyüye ihtiyaç duyduğunuz zaman çalışacağınız medyum hakkında detaylı bir araştırma yapmanız, hocanın bu büyüyü yapabileceğinden emin olduktan sonra çalışmaya karar vermeniz gereklidir. Bunu anlamanın en iyi yolu da diğer insanların yorumları ve tecrübelerinden yararlanmak en iyi yöntemdir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Eğer bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilirsiniz veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Buket at

    Mrb arkadaslar ben yurtdisinda yasiyorum Almanya da burada oldugumu bilen herkez euro fiyatlandirma veriyodu ali hoca haric adam durustce kaziklamaya calismadan normal sekilde derdimi talebimi dinleyip parayi ikinci plana koydu allah razi olsun zaten calismasinin iyi olacagi buradan belliydi ben kardesim icin bir vefk islemi yaptirdim bir haftada hamburga kadar geldi vefk hic sikinti yasamadim bile bakalim bundan sonrasindada insallah yasamayacagim gibi gorunuyor vefkin etkileri biraz biraz ortaya cikmaya basladi maks 40 gun demisti ali hoca su an 10. gundeyiz ve 6 aydir yazmayan cevap vermeyen eski esim ortak arkadas vasitasiyle beni sormaya basladi ortada cocuk oldugu icin basvurdum bu yola baska secenek yoktu Ali gurses iyi bir tercih oldugu icin mutluyum kendisi konusunda iciniz rahat olsun 535 590 62 75 telefon numarasi umarim sizede faydasi olur

  • Leave a Reply