Sahtekar Medyumlar

En Son Medyum Şikayetlerine Nereden Ulaşılır?

Bir medyum, manevi uygulamalar ile ilgili eğitimler aldığı zaman farklı konularda büyü yapmayı öğrenir. Bu konular kimi zaman kişilerin manevi ihtiyaçları kimi zaman ise maddi dünyada isteklerini elde edebilmeleri için kullanılabilir. Sonsuz güce sahip olan manevi dünyayı istediğimiz her şekilde kullanmak, bizlere verilen özgürlükler arasında yer alır. Elbette bu bilgileri kullanabilmemiz için mutlaka işinin ehli bir medyum ile çalışmamız gerekmektedir. Bunun için de medyum şikayetlerine nasıl ulaşılır bilmek, buradan yola çıkarak sahte ve dolandırıcı medyumlardan uzak kalmak gerekir.

Her medyum hoca pek çok ilim ve büyü konusunda uzmandır. Bu uzmanlıklarını zaman içinde geliştiren medyumlar her zaman için istediğiniz sonuçları alabilmeniz adına ilim öğrenmeye devam eder. Öğrenilen her ilim ile birlikte büyüler ile ilgili insanların bilgisi artar, yapılan çalışmaların çok daha etkili olması sağlanır.

Medyum şikayetlerine nasıl ulaşılır öğrendiğinizde, bu şikayetlerin her birinin aslında gerçek medyumlar hakkında değil, sadece bu işi kötüye kullanan, medyumluk mesleğine olan talebi kullanarak haksız kazanç elde edenler hakkında olduğunu görebilirsiniz. Gerçek medyumlar, her zaman yardım ederken medyum şikayetlerine adı geçen dolandırıcılar insanları mağdur etmek için uğraşmaktadır.

Büyüler ile ilgili eğitim süreçleri her zaman karmaşıktır. İşini iyi yapan medyumlar, enerjinin ne kadar zor kontrol edildiğini ve büyünün dikkatli yapılması gerektiğinin farkındadır. Gerçek medyumlar asla mağduriyet yaşatmadan size en uygun büyüyü yapacaktır.

Tüm Medyumların Her Büyüyü Yapabilmesi Mümkün Değildir

Medyum şikayetlerine nasıl ulaşılır bildiğiniz sürece, hangi işlem olursa olsun kime güvenmeniz gerektiğini de çok daha rahat öğrenebilirsiniz. Gerçek bir medyumun yapacağı büyü uygulamasında her zaman başarılı sonuçlar alınacağının bilincinde olarak, manevi dünyadan istediğiniz şekilde yararlanabilmeniz mümkün olacaktır.

Gerçek medyumlar, kendi sınırlarını ve bilgilerini bilir. Bunun bir neticesi olarak da yapamayacakları büyüleri yapabileceklerini iddia etmez, her zaman için insanları mağdur etmemek adına dürüst davranır. Medyum şikayetlerine nasıl ulaşılır bilen insanların orada görebileceği üzere, dolandırıcılar yaptıkları her çalışmanın başarılı olacağını, her büyüyü yapabileceklerini iddia ederek insanları kandırmaktadır.

Büyülerde De Uzmanlık Vardır

Büyüler her ne kadar bu dünyaya ait bir kavram olmasa da uzmanlık gerektiren süreçler içermektedir. Örneğin, bir medyum hoca papaz büyüsünde uzmanlık kazanırken başka bir medyumun bambaşka bir çalışmada kendini geliştirdiğine rastlanabilir.

Medyum şikayetlerine nasıl ulaşılır bildiğinizde, pek çok kişiyi mağdur ederek ifşa olmuş dolandırıcıları kolayca anlayabilirsiniz. Bu gibi sahtekarlardan uzak durarak, sadece memnuniyet ile anılan, kendisine teşekkür edilen medyumları tercih ederek hangi büyü olursa olsun, başarılı işlem yapabilecek gerçek bir medyum hoca bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili gelen yorum ve şikayetleri ana sayfada bulabilirsiniz. Hepsini okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply starlust at

    yargılayan olur belki ama anlatmak istiyorum yinede sonuçta herkesin derdi kendinedir bu yüzden kimse kimsenin hayatına karışamaz benim birine ayırma büyüsü yaptırmam gerekliydi nedenlerini sormayın söyleyemem ama ayrılmaları gerekliydi ikisi içinde kötüydü özellikle bir taraf için çok kötü bir evlilikti ben bu büyüyü yaptırdığımda hayatları çok kötüydü ama ayrıldıktan sonra resmen ikiside güzel bir yaşam kurmaya başladı bu kişilerden biri benim canımdan çok sevdiğim bir akrabam ayrıca onuda belirteyim öyle rastgele birine yaptırmadım ayırma büyüsünü, ali hocaya diye bir medyumla çalıştım numarası telefon 05355906275 bir haftada büyüyü yapıp gönderdi başta bu kadar güzel dürüst yaklaşan birinden kesin bir bit yeniği çıkar diye düşündüm ama adam gerçekten bu işi hakkıyla yapan bir medyummuş o yüzden hiç endişe etmenize gerek yok güvenin bana ali gürses hocanın büyüsü yirminci günde kesin etkisini gösterdi şiddetli kavga ettiler ağzına geleni saydılar birbirlerine hiç görüşmek istemiyoruz diyerek ayrıldılar ayrılıklarının üzerinden üç ay geçti ikisininde yeni hayatı var unuttular bile isimlerini öyle diyeyim bu gibi sıkıntıları kimse kimseye anlatamaz bildirim yani çaresizlikle birilerini arayanlar bi de dolandırıcılardan mağdur olmasın diye bunları anlatmak istedim ali hocaya güvenilirsiniz

  • Leave a Reply