Sahtekar Medyumlar

Nohut Büyüsü

Medyum hocalar bir büyü çalışması yaptıkları zaman bu uygulamanın etki edebilmesi için manevi dünyadan fiziki alemlere yansıması gereklidir. Bu yansımanın ne kadar sürede, hangi şartlar ile ortaya çıkacağı bilinmez ve asla tam olarak tespit edilemez. Bu nedenle hangi büyü uygulaması olursa olsun medyum hocaların tam olarak ne zaman etkisini göstereceğini söylemesi imkansızdır. Nohut büyüsü de bu şekilde etki etmesi nedeniyle ne zaman tutacağı belirlenemeyen büyüler arasındadır.

nohut büyüsü
nohut büyüsü

Nohut büyüsü yapan medyum hoca gerekli ön araştırmaları yaparak işe başlar. Bu ön araştırma büyü yapılacak olan kişilerin enerjilerini incelemekle başlar. Medyum hoca gerekli incelemeyi yaptıktan sonra çalışmanın hangi tekniklerle yapılacağını belirleyecektir. Burada süreye etki eden bir etmen bulunur. Büyü yapılacak olan kişilerin enerjisi ne kadar güçlüyse büyünün tutma süresi o kadar uzayacaktır. Güçlü enerjiler başka kaynaklardan gelen enerjilerle mücadele ettikten sonra etki edecektir, bu yüzden büyünün daha yavaş tutmasına yol açacaktır.

Nohut büyüsü gibi büyülerde medyum hocanın nefes gücü de önemlidir. Hocanın nefes gücü ne kadar güçlüyse diğer enerjileri o kadar yoğun etkiler. Yoğun olarak yönlendiren enerjiler büyünün daha hızlı tutmasına yol açacaktır.

Bu bilinen etmenler dışında pek çok farklı etmen bulunuyor olabilir. Nohut büyüsü gibi basit bir çalışmada bile medyum hocaların dahi bilmediği pek çok olgu var olabilir. Bu nedenle medyum hocalar hiçbir zaman yaptıkları büyünün ne zaman tutacağını söyleyemez, her daim tecrübelerinden yararlanarak tahmini bir tarih belirtirler.

Nohut büyüsünden daha hızlı tuttuğu bilinen ve bu amaçla yapılan en güçlü büyü olan papaz büyüsü çok daha iyi bir alternatiftir. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizde yer alan diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Kazım at

    Arkadaşlar Medyum Emre yıldızname diye internetten aldığı ilişki yorumlarını gönderiyor dikkat edin, ilişkim için yıldızname yaptırmaya 2500 lira ödedim, bana gelen şey sıradan bir çift uyumu falı çıktı, dolandırıcıdır!

  • Leave a Reply