Sahtekar Medyumlar

Muska Bozan Hocalar Tavsiyeleri

Öte dünyalardaki gizemli ve anlaşılması güç işlemlerden biri olarak kabul edilen muskalar, bugüne kadar pek çok insanın hayatına dokunmuş, olumlu veya olumsuz şekilde değiştirmiştir. Kötü niyetlerle yapılan muskaları bozan muska bozan hocalar, kötü niyetle yapılan çalışmaların düşünülenden daha etkili olabileceğini söylemektedir.

Kötü niyetli işlemlerde kullanılan enerjiler pek çok farklı gücü taşıyabilmektedir. Bu güçler, medyum hocalar tarafından nefesleriyle yönlendirilmekte, kimi zaman kişinin kısmetini kapatmakta, kimi zaman daha farklı talihsizliklere yol açmaktadır. Muska bozan hocalar, bu enerjileri silmek ve kişileri normal hayatlarına döndürmek için çok özel uygulamalar yapmaktadır.

Muska bozan hocalar, enerjilerin türünü bakım adı verilen bir işlemle anlamaktadır. Bakım, manevi boyutlarda yapılan ve tüm işlemlerin temeli olarak görülen bir çalışmadır. Bu çalışma sayesinde, kişiyi saran iyi veya kötü tüm enerjiler görülmektedir. Bakım sırasında, kötü niyetli muskaların enerjisi ve yeri de anlaşılmaktadır. Bu sayede muskanın bozulması için sonraki aşamaya geçilmektedir.

Muska bozan hocalar, enerjisini anladıkları bir muskayı bozmak için öncelikle nefes güçlerini kullanmakta ve büyük bir enerji toplamaktadır. Toplanan bu enerji sayesinde kötü amaçla yapılan çalışmanın enerjisi bastırılmaktadır. Hem ilim hem de nefes gücüyle yapılan bu işlem sayesinde, en zorlu enerjileri taşıyan muskaları bile bozmak mümkündür.

Muska bozan hocalar, bu işlemleri yapmak için mutlaka belirli vasıflara sahip olmak, kendilerini her konuda yetiştirmek zorundadır. Bu işlemler sıradan bir hocanın yapabileceği işler olmadığı için her zaman en iyi medyum hocalara emanet edilmek zorundadır.

Evde Muska Bulan Kişi Ne Yapmalı?

Evinizde muska bulmanız durumunda, bu muskanın enerjisini incelemesi için mutlaka bir medyum hoca ile iletişime geçmek gereklidir. Muska bozan hocalar, yaptıkları inceleme ile o muskanın ne amaçla yapıldığını anlayacak, gerekli durumlarda bozumu gerçekleştirecektir.

Muska bozmak kolay değildir. Bu nedenle medyum hocanın detaylı ve kapsamlı bir bakım işlemi yapması gereklidir. Muska bozan hocalar bu işlemi en kısa sürede gerçekleştirmek adına kimi zaman havas, kimi zaman ise yine bambaşka bir ilim olan ledün ilminden yararlanmaktadır.

Muska bulunduğu andan itibaren bir medyum hocaya danışmak en doğrusu olacaktır. Kişilerin muskayı yakması, denize atması uygun değildir. Her manevi işlem, önce bu işte uzman olan bir medyum hoca tarafından incelenmek, usulüne uygun şekilde bozulmak zorundadır.

Her Muskanın Taşıdığı Enerji Farklıdır

Muska bozan hocalar tarafından da belirtildiği üzere, rahman boyutlardaki her enerji farklı bir güç taşımakta, bu nedenle her muskanın enerjisi birbirinden farklı olmaktadır. Bu durum, muskaların da birbirinden farklı şekilde bozulmasını gerektirmektedir.

Gerçek bir medyum hoca, her zaman için olması gereken en doğru işlemi yapacak ve çalışmayı tamamlayacaktır. Muska bozan hocalar ile ilgili doğru araştırmayı yaptığınız sürece bu işte uzman, kendini ispatlamış olan hocalara ulaşmak oldukça kolaydır. Bu hocalar, en kötü işleri bile bozabilecek, tüm kötü enerjileri def edecektir.

Medyumlar ile ilgili sizden gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları, kolayca ulaşabilmeniz adına tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm yorumları okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply