Sahtekar Medyumlar

İstanbul Medyum Hoca

Medyumlar, büyü yaptıkları zaman fiziki alemdeki benzer şekilde bir hareketlenme görülmez. İstanbul medyum hocaları, yaptıkları büyü çalışmalarının sonsuz gizeme sahip bir evrenden dünyamıza yansıdığını ifade etmektedir. Sonsuz gizeme sahip bu evren ile ilgili her şeyi bilmek de insanın sınırlı idrak kapasitesi ile asla mümkün olamamaktadır.

İnsanlar, büyü ve gayb alemlerine ait bilgileri tarih öncesi çağlardan beri aşama aşama aktarmıştır. İstanbul medyum hocaları, bu alemlerle ilgili bilgileri kendilerinden önce gelen medyumlardan öğrenmiş ve yine aynı şekilde kendilerinden sonra gelecek medyumlara aktaracaktır.

Medyum hocalar, büyülerin etkisi konusunda farklı çalışmalar yaparak insanların en hızlı sonucu almasını sağlamaya gayret etmektedir. Özellikle tam olarak nasıl bir işleyişle karşı karşıya olduğumuzu anlamaya çalışan medyumlar, yapmış oldukları her çalışmanın etkisini ve ne kadar sürede sonuç verdiğini not etmektedir. İstanbul medyum hocaları da dahil olmak üzere, her medyum hoca kendi işlerini anlamak için bu tarz yöntemlere başvurmaktadır.

Ancak, medyum hocalar tüm yaptıkları çalışmaları not etmiş olsa da her zaman için kişiden kişiye değişen süreler görülmüştür. İstanbul medyum hocaları, yapılan bir çalışmada kimi zaman aynı gün sonuç alındığını görebilirken kimi zaman etkinin birkaç haftada ortaya çıktığı bile görülebilmektedir. Bu durum, hem manevi alemlerin sonsuz gizemini hem de her büyünün insandan insana göre farklı şekilde etki ettiğini gösteren en önemli kanıttır.

Büyüler Her İnsanda Farklı Etki Eder

İstanbul medyum hocaları, iki ayrı kişiye aynı büyüyü yapıyor olsa bile büyülerin etkisi herkes için farklı olacaktır. Her insanın enerjisi diğerine göre farklıdır ve bu enerjinin nasıl etki edeceği de aynı ölçüde değişecektir.

Büyülerin kesin olarak etki etmesi, medyum hocaların tecrübeli ve bilgili olmasına bağlıdır. Büyü yapılırken en ufak bir konu bile atlanmadan uygulanmalıdır. Aksi takdirde, yapılan çalışma hiçbir zaman istenen sonucu vermeyecektir. İstanbul medyum hocaları tarafından yapılan karmaşık büyülerde de aynı şey söz konusudur. Medyumlar, her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmalı ve çalışmayı devamlı olarak, yapıldıktan sonra bile yakından takip etmelidir.

Bazı Çalışmalarda Anında Sonuç Alınabilir

İstanbul medyum hocaları tarafından yapılan çalışmalarda kimi zaman aynı gün sonuç alındığı bile görülmektedir. Bu tarz çalışmalar arasında, en güçlü büyülerden biri kabul edilen papaz büyüsü örnek gösterilebilir. Papaz büyüsü, doğru yapıldığında diğerlerine kıyasla daha hızlı tutar. Ancak, bu büyü bile herkese göre değişen sürelerde etki gösterir.

Medyumlar size büyünün kaç günde tutacağına dair bir aralık verebilir. Kesin bir süre olmasa da tecrübeleri sayesinde bu süreyi doğru belirlemeleri mümkündür. İstanbul medyum hocaları da yaptıkları çalışmadan sonra bu bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Sitemize tüm medyumlarla ilgili sizden gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Tamamını okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Orhan at

    Medyum Azad Hoca sahtekardir dikkat esin paranizi kaptirmayin önce söz veriypr sonrada Telefona bile cikmiyor

  • Leave a Reply