Sahtekar Medyumlar

Gaziantep Medyum Hoca – Gaziantep’teki Medyumlar

Gaziantep medyum hocaları farklı konularda büyü ve benzeri çalışmalar yaparak insanlara yardım etmektedir. Bu kişilerin öte alemler hakkında sahip oldukları bilgi birikimi, tıpkı bundan yıllar önce atalarının yapmış olduğu gibi bugün de insanların maneviyattan tam olarak yararlanmasını sağlamaktadır.

Sonsuz gücü ile hayatımızda önemli bir yer tutan öte alemlerden tam anlamıyla yararlanmak sadece işinin ehli medyumlar tarafından yapılan çalışmalar ile mümkündür. Gaziantep medyum hocalar gibi gerçek medyum hocalar yıllar boyunca havas, ledün gibi tasavvuf ilimlerinde kendilerini geliştirerek bu seviyeye ulaşır.

Medyumların büyüler ve diğer işlemler için kullandıkları teknikler her zaman için gizli tutulur. Bunun temel sebebi öte alemler ile bizim alemimiz arasındaki dengenin sağlanması gerekliliğidir. Gaziantep medyum hocaları da aynı şekilde bildiklerini, kullandıkları yöntemleri gizli tutacaktır.

Hangi büyü olursa olsun kullanılan enerjiler öte alem kaynaklıdır. Bu çalışmaların diğer alemlerden elde edilen enerjilerle yapılması potansiyellerini çok güçlendirir. Gaziantep medyum hocaları yaptıkları çalışmalardan bu potansiyel sayesinde etki alabilir.

Metafizik alemlerinde var olan enerjilerin dünyada olduğu gibi herhangi bir iyi veya kötü kavramına sahip olmadığı da unutulmamalıdır. Bu alemlerde var olan enerjiler her türlü amaç için kullanılabilir. İnsanlar bu enerjileri dilerse iyi niyetle dilerse kötülük amaçlı, kara büyü çalışmaları için dünyaya yansıtabilir. Gaziantep medyum hocalarının bu işe gerçekten gönül vermiş ve medyumluk mesleğine saygı duyanları kara büyü çalışmalarını yapmayı kabul etmese de bu işlemleri yapan medyumlar bulunabilmektedir.

Gerçek Gaziantep Medyum Hocaları Nasıl Bulunur?

Gerçek Gaziantep medyum hocaları yapacağınız araştırmalar sırasında kendilerini belli edecektir. Bu kişiler mümkün olduğu kadar yardımcı olmak için uğraştığından dolayı insanların her zaman takdirini toplar. Medyum hocalar hakkında yorum yapmak amacıyla açılmış internet sitelerinde insanların yaptırdıkları çalışmalar konusunda yazdıklarını okuyarak Gaziantep medyum hocaları hakkında fikir edinmeniz mümkündür. İşinin ehli medyumlar her zaman iyi yorum alacaktır.

Gerçek medyum hocalar iyi araştırma yaparak kolayca bulunabilir. İster Gaziantep medyum hocalarından ister başka bir şehrin medyum hocalarından olsun, doğru araştırmayı yapmadan körü körüne büyü yaptırmayı kabul etmek doğru bir şey değildir.

Dolandırıcı Medyumları Anlamanın Yolları

Her ne kadar gerçek medyum hocalar insanlara yardımcı olmak için çeşitli çalışmalar yapıyor olsa da dolandırıcı medyumlar da bu piyasada mağduriyet yaratmaktadır. Gerçek Gaziantep medyum hocaları için yaptığınız araştırma sırasında dikkatli olmanız halinde dolandırıcıları kolayca anlayabilirsiniz.

Dolandırıcı medyumlar sürekli olarak para odaklı çalışıp sorunlarınızla ilgilenmeyecektir. Yine aynı şekilde, dolandırıcı Gaziantep medyum hocaları sorularınızı cevaplamaktan da kaçınacaktır. Böylesi bir medyum ile karşılaşmanız halinde o kişiden uzaklaşmanız, başka bir medyumla çalışmanız önerilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply Vehbi at

  Size başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum. Biraz uzun olabilir şimdiden kusura bakmayın. Umarım yazdıklarım birilerine faydalı olur da istediği çözümü bulur insanlar.
  Çalışmayı yaptırdığım hocanın adını yazarak başlamak istiyorum. Medyum Ali Gürses isimli bir medyum hoca kendisi. Çok ilgili ve alakalı bir insan olduğu için ilk telefon görüşmemiz neticesinde bu hoca ile çalışmaya karar vermiştim. Haklı da çıktım. Daha önce başka medyumlarla çalışmış biri olarak ilk kez birinin gerçekten sorunumu dinlediğine şahit oldum. Diğerleri hep para soruyordu, ne zaman göndereceksin, ne yapacaksın gibi şeyler diyordu, sanki kaçacakmışız gibi böyle yaklaşıyordu. Ali hoca böyle yapmadı, önce dinledi, parayı ben bahsini açana kadar söylemedi bile.
  Papaz büyüsü işleminde karar kıldık. İnternette biraz araştırdım yapılışı nasıldır falan diye herkes yapamaz diyordu, Ali hocaya sordum. Bana nasıl yapılacağını yarım saat kadar anlattı, detaylarıyla yardımcı oldu. Anlattıkları sayesinde çalışma elime geçtiğinde de sorun olmadan rahatça uygulayabildim.
  Konuşmamızda 1-21 gün arasında etki eder ve eğer doğru yapılırsa çok küçük istisnalar hariç kesin tutar dedi. Buna güvenerek beklemeye başladım. İçimden gelen his 15-20 günü bulur tutması diyordu ama üçüncü günde etki gösterdi. Sanırım biraz da medyumun nefesiyle alakalı. Ali hocanın nefes gücü yüksek olduğu için böyle hızlı etki etmiş olabilir.
  Her konuda bana yardımcı olmaya çalıştı. Sorduğum soruları cevapladı, dinledi ve dediği sürede tutan bir çalışma yaptı. Bu yüzden çevremdeki tüm arkadaşlarıma kendisini tavsiye ettim. Buradan da tavsiye olarak yazıyorum. Vefk ile ilgili bir deneme yapmadım ama papaz büyüsünde tam istediğim sonucu aldığımı söyleyebilirim.

 • Leave a Reply