Sahtekar Medyumlar

Medyum Emine Hoca

Gayb alemleri insanlar tarafından hala tam olarak anlaşılamamış özel bir yerdir. Sonsuz kudreti her zaman için Medyum Emine Hoca gibi medyumlar tarafından yapılacak olan büyüler ile kullanımımıza açılmış olan bu alemlerden istediğimiz her şeyi almak mümkündür. Çok eski dönemlerden beri kullanılan bu özel alemler her dönem insanların yararı için var olmuştur.

Eğer gerçek bir medyum hoca ile çalışırsanız bu alemlerde var olan sırlı bilgileri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Örneğin, eğer gerçek bir medyum ise, Medyum Emine Hoca’ya büyü yaptıranlar aşk hayatlarını düzenleyebilir, evliliklerin oluşmasını sağlayabilir ve buna benzer çok sayıda konuda manevi alemlerin gücünden yararlanabilir. İşinin ehli ile çalışılması halinde istenen her konuda, büyü ile ilgili tam olarak net sonuç alınır.

Gerçek medyumları bulmak için mutlaka iyi bir araştırma yapılması gerekir. Medyum Emine Hoca hakkındaki şikayetler okunmalı, diğer insanların tecrübelerinden yararlanılmalıdır. Eğer bu yapılmazsa dolandırıcılar tarafından maddi ve manevi zarara uğratılmak mümkündür. Sitemizde gerçek medyumlar için olan arayışınızı kolaylaştıracak yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Sadece Medyum Emine Hoca değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan bu yorumlar size medyumlar hakkında yeterli fikir verecektir.

Her büyü kendine göre bir zorluğa sahip olsa da ikna büyüsü gibi bazı büyüler diğerlerine kıyasla çok daha zordur. Bu büyülerde birden fazla insanın iradesi söz konusu olduğu için mutlaka iyi bir medyum tarafından yapılmalıdır. İkna edilecek konu ne olursa olsun bu büyüyü yapmak maharet ister.

Medyum Emine Hoca’nın ikna büyüsü için de iyi araştırma yapmak çok önemlidir. Her hoca gibi bu medyum hakkında da araştırma yapılmalıdır. Özellikle yaptıracağınız büyü özelinde, Medyum Emine Hoca nasıl sorusu sorulmalı ve alacağınız cevaplara göre karar verilmelidir.

Dünyanın her yerinde büyü yapan medyumlara rastlamak mümkündür. Kimin hangi tekniği kullanarak büyü yapacağı tamamen kendisine kalmıştır. Gerçek medyum hocalar öncelikle kişilerin enerjisini inceler ve buna uygun büyüler yaparlar. Eğer doğru medyumla çalışırsanız teknik konusunda herhangi bir şekilde endişe etmenize gerek kalmayacaktır.  İster Medyum Emine Hoca ister başka bir medyum olsun, ikna büyüsü de dahil olmak üzere her büyü için iyi sonuç almanızı sağlamak amacıyla elinden geleni yapacaktır.

Sitemizde yer alan, Medyum Emine Hoca ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorumları ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de diğer insanlara yardımcı olmak amacıyla görüşlerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Mertkan at

  Hayırlı Günler,
  Medyum Rabia’ya papaz büyüsü yaptırma denemesinde bulundum. Bağlama için yaptırmak istemiştim. Papaz büyüsü ile hallederiz dedi. Büyü malzemeleri bir haftada elime ulaştı yaklaşık 3000 lira para ödemiştim.
  Gelen malzemeleri nasıl kullanacağımı anlatan bir mail attı, dediği şekilde kullanmaya çalıştığımda dört malzemenin eksik olduğunu gördüm. Bunun için tekrar telefon açtım ama çalışma bitti daha fazlası için ek ücretle yardımcı olabilirim dedi. Kısacası hem eksik malzeme gönderiyor hem de bu hatası için benden ekstra para istiyor. Nasıl bir kafa yapısı anlamak zor!

 • Reply Tufan at

  Aşk büyüsünde hiç bulaşmamanız gereken bir isim söylüyorum Medyum Kağan! Bu kişiye bir büyü yaptırdım Allah korusun keşke yaptırmasaydım.
  Ücret olarak 3500 lira para istedi benden. Ödeyeyim dedim sonuçta aşk büyüsü, zor yapılır diye düşünüyorum.
  Parasını ödedim, çalışmayı yaptırdım. Bir haftada göndereceğini söyledi, hatta benim durum acil olduğu için daha da erken gelebilir dedi. Bir hafta bekledim ses seda yok, 10 gün geçti yine ses yok, artık arayayım dedim. Telefon numarası değişmiş.
  Bu numara değiştikten sonra yeni numarasını güç bela internetten araştırıp buldum, kırk takla atıp kendimi tanıttım. Bir ay kadar bekledim göndereceğini söylediği için. Göndermedi tabi.
  Tekrar aradığımda 2. kez değişen numarayla uğraştım, o numaradan aradığım zaman göndereceğim dediği süreden sonra bir ay dolmak üzere ama hala gelmedi.

 • Reply istinye at

  kaç zamandır yorum yazmak istedim yazamadım bugüne fırsat oldu yaşadıklarımı anlatmak istiyorum hem arkadaşlara yol gösterir benimki gibi sıkıntı yaşayan diye düşündüm.. bir aşk meselesi yüzünden yıllardır sıkıntılı süreçlerden geçiyorum olmayacak biri olduğu için utanarak çevremdekilerden bile sakladığım durumdu anlatacak kimsem olmayınca rabbime sığındım gücüne inandım ali hocayı buldum internetten arayıp durumu anlattım bana abilik yaptı yol gösterdi daha önce hiç büyü veya başka bi çalışma yaptırmış biri değilim bu benim için ilk oldu en başta çok korktum gerçekmidir değilmidir diye düşündüm ama ali hoca cevaplarıyla kafama takılan herşeyi çözdü yaklaşımı hep çok kibar ilgiliydi aşık olduğuma bir işlem yapıldı papaz büyüsü ile 1 – 21 gün arasında tutacağını söylemişti yaklaşık 10 gün gibi süre geçtikten sonra değişimler başladı sonrasında 15 gün olduktan sonra hiç beklemediğim şekilde bana açıldı ve hislerim var dedi normalde kaç defa konuşmuş görüşmüş olmamıza rağmen hiç böyle hisleri olmadığını söylemişti büyüyle resmen tam tersine döndü değişti ali hocayı buyüzden tavsiye ediyorum ilk deneyimim oldu bu konuyla ilgili en doğru kişiyi bulduğumu düşünüyorum ali beyin telefonu 05355906275 epostası medyumalibey@gmail.com benzer problemi olan arkadaşlar mutlaka kendisinden bir bilgi alsın internette çok dolandırıcı var para kolay kazanılmıyor

 • Leave a Reply