Sahtekar Medyumlar

Kaşık Büyüsü

Büyülerde var olan enerjiler her türlü amaç için kullanılmaya müsaittir. Kaşık büyüsünün sahip olduğu enerji de bu çalışmanın hem insanları birbirine aşık etmek ve bağlamak hem de ayırmak için kullanılmasına imkan verir.

Kaşık büyüsü ile yapılan ayırma çalışmalarında kişilerin birbirlerine yakın olması mümkün değilken bağlama çalışmalarında da tam tersi bir durum söz konusu olur. Kişilerin enerjileri birbirlerine karşı çok çekici gelmeye başlar. Bir süre sonra ayrılamayacak kadar yakın olmaya başlarlar.

Kaşık büyüsü yapılırken okunacak olan duaların büyünün ne kadar sürede ve nasıl etki edeceği ile bağlantısı vardır. Medyumlar tarafından yapılan her türlü çalışmada bu dualar kesin olarak doğru okunmak zorundadır. İşinin ehli olan tecrübeli medyumların böylesi bir konuda hata yapma ihtimalleri çok düşüktür.

Bağlama için yapılan kaşık büyüsünde farklı amaçlar talep edilebilir. Bir kişi başka bir insana bağlanabileceği gibi aynı zamanda evine veya gitmek istemediği iş yerine de bağlanabilir. Bu büyünün kullanım alanları medyuma gelen talebe göre değişmektedir. Çalışacağınız medyuma amacınızı net olarak anlattığınız sürece uygun bir büyü yapılması mümkün olacaktır.

Kaşık Büyüsü ile Bağlananlar Aşık Olur Mu?

Kaşık büyüsü hem bağlama hem de aşk amaçları için kullanılabilen bir büyü uygulamasıdır. Ancak büyünün hangi amaçla yapılacağı kullanılacak olan teknikleri değiştireceği için her ikisi bir arada yapılamayabilir.

Eğer bağlama için yapılan bir kaşık büyüsü söz konusu ise bu büyünün etkisi kişileri birbirine yakınlaştırmak üzerine olacaktır. Bu yakınlaşma sırasında daha iyi bir ilişki oluşması kaçınılmazdır. Büyünün dolaylı yoldan bir etkisi de aşık etmek olabilir. Eğer kişiler birbirlerine karşı yoğun ilgi duyarsa aşık olmaları mümkündür.

medyum ali gürses

Ancak bu büyüden aşk etkisi beklemek için doğrudan aşık etme amacıyla yapılıyor olması gereklidir. Kaşık büyüsü bu amaçla da yapılabilen bir uygulama olduğu için medyum hocalara talebinizi iletmeniz halinde çözüme ulaşmanız mümkün olacaktır.

Bağlama için Yapılan Kaşık Büyüsü Ne Kadar Etkili?

Her büyüde olduğu gibi kaşık büyüsünde de büyünün tam olarak etkili olabilmesi doğru yapılmasına ve kişinin tam büyü tesiri altına girmesine bağlıdır. Bu şartlar oluştuğu sürece kaşık büyüsünün tutmaması için herhangi bir sebep bulunmaz.

Büyülerden tam olarak verim almak için en güçlü enerjiye sahip yöntemlerin kullanılması önerilmektedir. Kaşık büyüsü işe yarayan bir büyü çalışması olsa da bu büyüden çok daha etkili olan papaz büyüsü daha hızlı ve güçlü sonuç vermektedir. Özellikle bağlama gibi çalışmalar için en etkili büyü yöntemi papaz büyüsüdür. Eğer kaşık büyüsü yerine papaz büyüsü yaptırma imkanınız bulunuyorsa alacağınız etki çok daha yoğun olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Tüm yorumları okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply KIRAÇ at

    DOSTLAR SAKIN OLA MEDYUM EL RASHID’IN LAFINA SOZUNE INANMAYIN. ERBIL’DEYIM BEN INSAAT ISIYLE UGRASIYORUM BURADA CALISIRKEN ISLERİMDE İYİLİK VERSİN DİYE VEFK YAPTIRMAK ISTEDIM BANA KARGODA SIKINTI ÇIKMAZ ÇIKARSADA NE GEREKIYORSA YAPARIM DEDI IKI DEFA VEFK PARASI YOLLADIM IKISINI DE BANA ULASTIRAMA DI. BAHANE BULUYOR SUREKLI BAHANELER ARKASINDA SAKLANIYOR DURUST DEGIL.

  • Leave a Reply