Sahtekar Medyumlar

Bulunan Büyü Nasıl Bozulur?

Kadim dönemlerden beri yapılagelen büyü gibi mistik uygulamalar, günümüzde medyum ismi verilen kişiler tarafından kontrol edilmektedir. Büyü yaptırmak veya bozdurmak isteyen kişiler medyumlara başvurur ve onlara isteklerini açar. Medyumlar arasında da farklı farklı insanlar olmasından dolayı kimi medyum sizin isteğinize hayır derken kimisi ise kabul edebilir. Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur sorusunda ise güvenilir bir medyum bularak büyü bozma işlemlerini yapmanız gerekir.

Büyü bozmak için öncelikli olarak sizlerin büyünün varlığını tespit etmeniz gerekir. Bunun yolları ise şu şekildedir:

  • Tılsımlı Nesne Bulmak: Tılsımlı bir nesne büyü konusunda kesinlikle emin olmanızı sağlar. Büyünün varlığına yönelik olarak en büyük delillerden bir tanesidir. Bu nesneler ile birlikte kısa sürede büyünün varlığını anlayarak onu bozma işlemlerine başlayabilirsiniz. Genellikle domuz uzuvları veya kanı en çok kullanılan tılsımlardır.
  • Şüphe Etmek: Şüphe etmek için kişinin davranışlarını incelemek ve onu büyü ile ilişkilendirmek gerekir. İnsanlar büyünün etkisi ile hiç yapmayacağı şeyleri defalarca kez tekrarlamaya başlar. Bu durumdan şüphe etseniz dahi bunu büyü ile ilişkilendirmeniz ayrı bir tecrübe unsurudur.

Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur konusunda elinizde dayanabileceğiniz sağlam bir kanıt varsa eğer o zaman büyü bozma konusunda acele etmeniz gerekir. Büyü bozma işlemlerinde önemli nokta erken davranmaktır. Büyü her geçen gün insana daha fazla etkir ve onu kendisine bağımlı hale getirir.

Medyumların Özellikleri Nelerdir?

Büyü bozma konusunda akla ilk gelen isimler medyumlardır. Medyumlar, doğuştan gelen özellikleri ile büyüyü rahat bir şekilde bozarlar ve sonrasında insanları büyünün yan etkilerinden korurlar. Bu anlamda yapacağınız araştırmalarda en iyi medyumu bulmak için onun özelliklerini bilmeniz gerekir. Medyumların özellikleri:

  • Çocukluğundan beri havas ilmi üzerinde çalışırlar. En iyi bildikleri şeylerden bir tanesi havas ilmidir.
  • Havas ilmi dışında kimya, biyoloji, tıp, gök bilimi gibi alanlarda da uzmandırlar.
  • Ruhsal olarak trans yöntemi ile Gayb alemlerine yolculuk edebilirler. Oradaki varlıklar ile konuşabilirler.
  • Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur konusunda sizlere yardımı dokunacak olan medyum, geçmiş ve gelecekten de bilgi alabilir.
  • Ölen kişilerin ruhları ile medyumlar konuşabilir.

Bu özelliklere sahip olan medyum sizlere muska hazırlayabilir veya farklı şekillerde büyü bozma konusunda yardımcı olabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey yukarıdaki özelliklere sahip olan bir medyum bularak büyüyü bozdurmaktır.

Büyü bozma işlemlerini yapacak medyumu online yollarla dahi bulabilirsiniz. Medyuma giderek onun işlemlerine tanıklık etmiş, bizzat yaptırmış olan kişiler yorumlar yaparak herkesin o medyumu tanımasını ister. Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur konusunda da bu yorumlara bakarak büyü bozma konusunda başarı sağlamış olan medyuma derdinizi açabilirsiniz.

Sitemizde yukarıda bahsedilen yorumlar ziyaretçiler tarafından yapılmakta ve herkesin faydalanabilmesi için ana sayfa üzerinde yayınlanmaktadır. Bu yorumları okumak ve güvenilir bir medyumu bulmak istiyorsanız eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply