Sahtekar Medyumlar

Dolandırıcı Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır? Günümüzde her işin bir sahtesi olduğu gibi medyumlarında son zamanlarda sahte olanları türemiş vaziyettedir. Onlardan büyük beklentiler içerisine giren kişiler ise isteklerinin geçen zaman içerisinde yerine gelmemesi sonrasında hocanın gerçek bir medyum olmadığını anlar ama iş işten geçmiştir.

Sahte medyumlar, insanların duyguları ile oynayan kişilerdir. Onları maddi ve manevi olarak sömüren sahte hocaların foyası zaman içerisinde çıkar. Ancak her bir hoca deneme yanılma ile test edilmeye çalışılırsa eğer buna kişinin ömrü yetmez. Bu nedenle gerçek bir hocaya ulaşabilmek için iyi bir araştırma yapılması şarttır.

Dolandırıcı Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Gerçek bir hoca, kişinin isteklerini yapabilirim dediği anda o konuda %100 başarı sağlar. Bunun için gereken hazırlıklarını ve araştırmalarını tamamlayan hoca işi aldığı takdirde muhakkak kısa sürede bitirir. Ancak her şeyden önce hocanın işinin ehli bir kişi olması gerekir.

Günümüzde bilgi yayıldıkça kendisini gerçek bir hoca olarak gören ve tanıtan çok kişi ortaya çıkmıştır. Ancak gerçek olmayan hocalar sadece vakit kaybından ibarettir. Yüzlerce bulunan bu hocalardan her birisinde 3 ay vakit harcansa 300 ay demektir ki yaklaşık 25 yıl hocaların incelenmesi ile tecrübe edilmesi demektir.

İnsanlar manevi olarak ihtiyaçlarının bir an önce karşılanmasını ister. 25 yıl boyunca insanlar gerçek hocayı bulmak için vakit ayıramaz. Bu nedenle iyi bir araştırma yapılması gerekir ki bu konuda da karşılarına internet çıkar. Hem kısa sürede hemde en etkili şekilde araştırma yapılabilecek tek yer internettir.

Bir hocanın sahte olduğunu ve gerçek olmadığını anlamak için yapılması gerekenler:

  • İnternet üzerinde hoca hakkında insanların neler konuştuğuna bakılır.
  • Hocaya gidilmiş ve hoca hemen “ben bunu yaparım” demişse o hocadan uzak durulması gerekir.
  • Dolandırıcı bir hoca için öncelik paradır ve bunu konuşmasının her aşamasında belli eder. Gerçek bir hoca ise paradan çok insanların maneviyatlarını konuşur ve bu şekilde tatmin olur.

Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır diye baktığımızda oldukça şatafatlı bir yere sahiptirler ve sadece gösteriş yaparlar. Gerçek hocalar ise güçlerinin farkında olan kişilerdir ve gösterişten uzakta bir yaşam tercih ederler.

Tarih boyunca varlıklarını sürdüren medyum hocalar, tarih öncesi dönemlerde dahi karşımıza çıkmaktadır. Bu durum yapılan kazı işlemlerinde elde edilen veriler ile sabittir. Günümüzde giderek önem kazanan ve aranan mesleklerden bir tanesi olan medyumluk için kişinin belirli bir özel güce sahip olması gerekir. Dolayısı ile sonradan alınabilecek eğitimler ile medyum olunması söz konusu dahi değildir.

Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusunun cevabı yapılacak olan araştırmalar ile verilebilir. Bu durumda insanlar yapacakları yorum araştırmaları sonrasında elde edecekleri bilgiler ile hocanın gerçek veya sahte olduğunu anlayabilirler.

Web sitemizde hocalar hakkında bol miktarda yorum bulabilirsiniz. Tarafsız olarak bulunan bu yorumlara ulaşmak ve sizlerde değerlendirmelerde bulunmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply istinye at

    kaç zamandır yorum yazmak istedim yazamadım bugüne fırsat oldu yaşadıklarımı anlatmak istiyorum hem arkadaşlara yol gösterir benimki gibi sıkıntı yaşayan diye düşündüm.. bir aşk meselesi yüzünden yıllardır sıkıntılı süreçlerden geçiyorum olmayacak biri olduğu için utanarak çevremdekilerden bile sakladığım durumdu anlatacak kimsem olmayınca rabbime sığındım gücüne inandım ali hocayı buldum internetten arayıp durumu anlattım bana abilik yaptı yol gösterdi daha önce hiç büyü veya başka bi çalışma yaptırmış biri değilim bu benim için ilk oldu en başta çok korktum gerçekmidir değilmidir diye düşündüm ama ali hoca cevaplarıyla kafama takılan herşeyi çözdü yaklaşımı hep çok kibar ilgiliydi aşık olduğuma bir işlem yapıldı papaz büyüsü ile 1 – 21 gün arasında tutacağını söylemişti yaklaşık 10 gün gibi süre geçtikten sonra değişimler başladı sonrasında 15 gün olduktan sonra hiç beklemediğim şekilde bana açıldı ve hislerim var dedi normalde kaç defa konuşmuş görüşmüş olmamıza rağmen hiç böyle hisleri olmadığını söylemişti büyüyle resmen tam tersine döndü değişti ali hocayı buyüzden tavsiye ediyorum ilk deneyimim oldu bu konuyla ilgili en doğru kişiyi bulduğumu düşünüyorum ali beyin telefonu 05355906275 epostası medyumalibey@gmail.com benzer problemi olan arkadaşlar mutlaka kendisinden bir bilgi alsın internette çok dolandırıcı var para kolay kazanılmıyor

  • Leave a Reply