Sahtekar Medyumlar

En Etkili Büyü Yapan Hocalar Kimdir? Sahte Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Antik çağlardan beri her zaman en üstünde tutulmuş ve pek çok insan için özel bir yer edinmiş olan medyumluk mesleği, hayatımızın her noktasında bize fayda sağlayabilecek sırlar içermektedir. En etkili büyü yapan hocalar kimdir bilen kişiler tarafından da belirtildiği üzere, büyü yoluyla neredeyse her konuda medyum hocalardan destek almak, hayatlarımızın güzelleşmesini sağlamak mümkündür.

Büyüler bizlerin hayatında özel bir yere sahiptir. Büyü enerjileri, manevi alemlerde var olan ve fiziksel dünyadan bakıldığında çıplak gözle görülemeyen enerjilerdir. Bu enerjiler, sadece bu alanda uzman olan ve farklı konularda kendini yetiştirmiş, gerçek medyum hocalar tarafından anlaşılmaktadır. En etkili büyü yapan hocalar kimdir bildikten sonra, bu enerjilerle ilgili bilgisi çok yüksek olan güvenilir kişilere işlem yaptırmak mümkün olacaktır.

Bu enerjilerin her birinde kimi zaman yüzlerce farklı sırlı bilgi yatmaktadır. Bu bilgilerin anlaşılması ve kullanılması sadece uzman bir medyum tarafından yapılabilmektedir. En etkili büyü yapan hocalar, her biri saklı birer hazine olan bu sırları öğrendikleri ilimler ile anlamakta, bu sayede kullanabilmektedir.

Her medyum hocanın ilimlerle olan serüveni daha çok küçük yaşlardan itibaren başlamaktadır. Medyumluk eğitimine başlayan bir hoca, ilk olarak üstat medyumlar tarafından verilen nefes gücü eğitimini en iyi şekilde almakta, ardından manevi dünyalarla alakalı sırlı bilgileri öğrenmeye başlamaktadır. En etkili büyü yapan hocalar, bu bilgileri üstat kabul edilen medyumlardan, bir silsile halinde edinmektedir. Gerçek hocaların sahip olduğu bu bilgilere internetten veya herhangi bir başka kaynaktan ulaşmak asla mümkün değildir. Tüm bu bilgiler medyumluk mesleğinin temelleri gereğince sadece üstat hocalar tarafından verilmekte, nesillerdir aynı şekilde korunarak aktarılmaktadır.

Medyum Hocaların İlimleri Sırlarla Doludur

En etkili büyü yapan hocalar, öncelikle manevi dünyalara ait havas ilmini öğrenerek eğitimlerine başlamaktadır. Anlaşılması çok güç olan bu özel ilim sayesinde, rahman boyutlarda var olan tüm enerjiler tanınmakta, nasıl kullanılacağı görülmektedir. Havas, aynı zamanda manevi dünyalarda var olan enerjilerin de daha rahat anlaşılmasını sağlayan bir ilimdir. En etkili büyü yapan hocalar kimdir bilmek isteyen bir kişinin, mutlaka havas üstadı olan medyum hocalar ile ilgili araştırma yapması tavsiye edilmektedir.

Havas ilmi bir temel olarak kabul edilse de aslında manevi işlemler için tek başına yeterli değildir. Bu ilimle birlikte ledün gibi kadim dönemlerden beri hayatımızda olan özel ilimlerin de kullanılması gereklidir. En etkili büyü yapan hocalar, tüm bu sırlı ilimler ve çok daha fazlasını kullanarak büyü çalışmalarında başarılı olmaktadır. İlim, her şeyin temeli sayılmaktadır.

Hiçbir Medyum Hoca Bilgisini Dışarıyla Paylaşmaz

En etkili büyü yapan hocalar tarafından da sıkça belirtildiği üzere, rahmani boyutlarla alakalı sırlı bilgilerin tek bir zerresinin bile dışarı ile paylaşılması uygun değildir. Tüm bu bilgiler, medyumluk mesleğinin en kadim kuralları gereğince gizli tutulmakta, sadece medyum hocalar tarafından kullanılmaktadır.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm bu yorumları görüntülemek, yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply