Sahtekar Medyumlar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar – Papaz Büyüsü Etkili Mi?

Büyüler, insanların yaşantısında çok uzun süredir var olan ve farklı amaçlarla kullanılmış olan çalışmalardır. Papaz büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, farklı dönemlerde, pek çok kişi maneviyatla çalışmış, çeşitli konularda işlem yapmayı öğrenmiştir. Alanında uzman olan profesyonel medyum hocalar, en zorlu durumlarda bile insanların isteklerini yerine getirmek adına maneviyatın sonsuz gücüne başvurmuştur.

Papaz büyüsü yapan hocalar, diğer büyü çalışmalarına kıyasla daha karmaşık enerjiler ve güçlerle çalışmak zorundadır. Bu güçlerin neler olacağı, nasıl kullanılacağı sadece medyum hocaların alacağı eğitimler sonucunda belirlenmektedir. İşinde uzman olan, profesyonel medyum hocalar her zaman için insanlara yardım etmektedir.

Papaz büyüsü yapan hocalar, özellikle enerjileri iyi yönlendirmek zorundadır. Doğru enerjileri kullanmak, yönlendirmek için eğitimli olmak önemlidir. Yine aynı şekilde, medyum hocaların mutlaka tecrübeli olması gerekmektedir. Papaz büyüsü yaptıracağınız bir medyumu doğru araştırmak gereklidir.

Papaz büyüsü yapan hocalar, çalışmalarına her zaman için bakım yaparak başlamaktadır. Bunun sebebi, her insanın enerjisinin farklı olmasıdır. İnsanların enerjisi bu şekilde çeşitli olduğu için, herkese birebir aynı büyü yönteminin kullanılması hiçbir zaman mümkün olmamaktadır. İşinin ehli olan, profesyonel medyum hocalar her zaman için büyüyü sizin enerjinize uygun şekilde yapacaktır. Bu durum sadece papaz büyüsü için değil tüm diğer büyü çalışmaları için de geçerlidir.

Papaz Büyüsünde Hangi İlimler Kullanılır?

Papaz büyüsü yapan hocalar ilk olarak havas ilmini bilmek zorundadır. Bu ilim, el verme yoluyla aktarılan, karmaşık güçlerle kontrol edilen özel bir çalışmadır. Çalışmayı doğru şekilde yapabilmek için havasın tüm bilgisine hakim olunmalı, özellikle tecrübeli bir medyum ile çalışılmalıdır.

Papaz büyüsü yapan hocalar sadece havas ilmiyle sınırlı kalmamaktadır. Medyumlar, bu özel ilimle birlikte ledün adı verilen bir diğer ilim konusunda da uzmanlık kazanmak zorundadır. Ledün ilmi de tıpkı havasta olduğu gibi, kadim dönemlerden beri kullanılan ve günümüze el verme yoluyla aktarılarak ulaşmış özel bir çalışma olarak bilinmektedir.

Büyülerde, hangi ilmin ne zaman kullanılacağını anlamak oldukça zordur. Bu durumu sadece papaz büyüsü yapan hocalar bilebilir. Havas ve ledün, bilinen ve kullanılan ilimler arasında yer alıyor olsa da daha sayısız farklı ilimle çalışma yapıldığı da unutulmamalıdır.

Her Medyum Papaz Büyüsü Yapamaz

Büyüler fazlasıyla hassas, karmaşık işlemlerdir. Papaz büyüsü yapan hocalar, bu konuda çok daha karmaşık enerjilerle çalışmak zorundadır. Bu büyü uygulamaları, diğerlerine kıyasla daha büyük bilgi gerektirir. Her medyum hocanın bu tarz bir bilgiye erişmesi mümkün değildir. Sadece işinin ehli olan, eğitimi yeterli medyum hocalar papaz büyüsü yapabilecektir.

Papaz büyüsü yapan hocalar, ilimle beraber yüksek nefes gücüne de sahip olmak zorundadır. Nefes gücü yetersiz olan medyumların bu derece karmaşık ve zor büyüleri yapabilmesi imkansızdır.

Sitemize sizlerden gelen çok sayıda yorumu ana sayfamızda yayınlamaktayız. Gelen tüm medyum yorumlarını, şikayetlerini okumak, dilerseniz siz de çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalarla ilgili yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Sonunda at

    Belki yargilayan olur ama kesinlikle oyle bir durum olmamasi lazim cunku derdini bilmediginiz surece insanlari yargilamak dogru degil kotu yorum yapan kendinedir
    Ben kuzenimle bir gonul iliskisi icine girmistim ailelerimiz istemiyordu ama bizim aramizdaki iliskiyi kimse anlayamadi en son karar kildik dedik ki biz bu isi bir hocaya danisalim dedim, arastirdik ikimiz de ali gürses hocayi bulduk medyumali.com sitesinden ulastim kendisine durumu soyledim bana uygun bir vefk hazirlayabilecegini belirtti ailelerden gizli sekilde bu vefk isini yaptirdim
    Vefk geldikten bir hafta gibi bir sure sonra siz ciddi misiniz diye annem gelip beni yoklamaya basladi onun ailesi de onu yoklamaya baslamis ne alakaysa derken aileler oturup gorustu birbirimize uygun oldugumuza karar verdiler ve birden bire hic beklenmedik sekilde bizim evlilik konusulmaya basladi cok garip bir his hep hayal ettigim seyi yasamis oldum iyi ki cesaret edip hocayla iletisime gecmisim bence boyle sikintilari olan herkes cesaretini toplayip bu isi hocalara birakmali ben cook memnun kaldim ve yaptirmadigim her dakika icin pismanim su an ali hocadan allah razi olsun…

  • Leave a Reply