Sahtekar Medyumlar

Belçika Medyum – Belçika Büyü Bozan Hocalar

Büyü maddi veya manevi çeşitli çıkar sağlamak için, sevilmeyen birine zarar vermek için, bereket getirmek için, iyilik yapmak için gibi sebeplerle yapılan doğaüstü bir olgudur. Doğaüstü olmasının sebebi enerjiyi manevi olarak kontrol ederek maddi sonuçlar doğurmasından kaynaklanmaktadır. Dünyanın her ülkesinde olduğu gibi Belçika’da da büyü oldukça yaygındır. Büyü bazen iyi niyetle yapılsa da, geçmişten günümüze genellikle kötü niyetle yapılmıştır. Bu sebeple insanlar kendilerine büyü yapıldıklarını öğrendikleri an bunu bozdurmak istemektedirler. Belçika büyü bozan hocalar bu konuda birçok insana yardımcı olmaktadır. Bu tarz medyum hocalar öncelikle gerçekten büyü yapılıp yapılmadığını tespit ederler, ardından büyünün kağıtlarının yerini söyleyip onları kendilerine getirmelerini isterler. Büyünün tam olarak ne büyüsü olduğunu anladıktan sonra da büyü bozma işlemlerini uygulayarak büyünün etkisini tamamen ortadan kaldırırlar.

Büyü yapmak da, büyü bozmak da ilim gerektiren işlerdir. Medyumluk yeteneklerine sahip olmayan sıradan insanlar büyü yapamaz da, bozamaz da. Hatta fiziki bir unsur görmeden büyü yapıldığını da bilemezler, sadece tahmin yürütebilirler. Bu sebeple eğer büyü bozdurmak istiyorsanız bir medyum hocadan yardım almanız şart. Bu işi ancak gerçek medyum hocalar yapabilir. Bu günlerde ise gerçek medyum hoca bulmak bir hayli zorlaşmıştır. Çünkü artık gerçek medyum hocaların yerini dolandırıcı sahte hocalar almaktadır. Sahte hocalar insanları sözleriyle etkilemekte ve yüklü miktarda paralar almaktadırlar. Tabii karşılığında ise hiçbir hizmet veremiyorlar, çünkü bu ilme sahip değiller. Belçika büyü bozan hocalar gibi araştırmalar yaptığınızda doğru hoca seçimi sizin çok önemli. Genellikle çok tavsiye edilen, olumsuz görüş bulunmayan hocaları tercih etmeniz çok faydalı olacaktır. Aksi taktirde dolandırılabilir ve hiçbir hizmet almadan para ödeyebilirsiniz.

Büyü Bozan Hoca Nasıl Bulunur?

Belçika büyü bozan hocalar sadece büyü bozma işleriyle ilgilenmezler. Bunlar aslında medyum hocalardır, birçok konuyla ilgilenirler. Özellikle büyü yapan hocaların büyü bozma işlemleriyle ilgilendiğini biliyoruz. Çünkü büyü yapma ve büyü bozma işlemleri temelinde benzer mantıkları barındırmaktadır. Büyü yapma konusunda uzman bir medyum hoca büyü bozma işleminde de zorlanmamaktadır.

Büyü bozma işlemleri için hoca seçiminizin çok önemli olduğunu söyledik. Dolandırıcılara karşı çok dikkatli olmanız lazım. Ancak sizden para isteyen medyum hocaları da doğrudan dolandırıcı olarak görmeniz büyük yanlış olur. Çünkü medyum hocaların birçoğu ücretli çalışmaktadır ve geçimlerini sağlamak için ücret almak zorundadırlar. Bu ücretlerin fahiş fiyatlar olması etik olmadığı gibi güvensizliğe yol açar ancak normal düzeydeki ücretleri ödemekten çekinmeyin. Hatta karşınızdaki medyum hocadan eminseniz yüksek ücret talep ettiğinde de bunu yadırgamayın. Çünkü bazen büyü yapma ve bozma işlemlerinde çeşitli araç gereçlere ihtiyaç duyulur ve bunların da maliyetleri yüksek olabilir. Medyum hocanın bu ücretleri sizden talep etmesinden doğal bir durum yoktur. Belçika büyü bozan hocalar arasında düşük ücretler talep eden hocalar olduğu gibi yüksek ücret talep eden hocalar da mevcuttur. Taleplerinize göre seçimi yapmak size kalıyor.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply