Sahtekar Medyumlar

İstanbul Medyum Hocalar – İstanbul’daki Medyumlar

Medyumluk kavramı binlerce yıldır hayatımızda bulunuyor. Ancak son zamanlarda daha popüler ve geniş kitlelere hitap eden bir uygulama olarak görülüyor. İstanbul medyum hocalar konusunda da kişilerin doğru seçimleri yapmaları bunun için önem arz eden bir halde kendini gösteriyor. Medyumluğun son zamanlarda popüler olması ve talep görmesinden dolayı sahtekar ve farklı amaçlar gözeten kişilerin varlığı da bir hayli yaygın olarak görülmektedir. Ancak tüm bunlara son vermek için doğru medyum hocaların seçimini yapmak önemlidir. İstanbul genelinde doğru medyum hocalara yönelen insanların bazı ilçelerde daha fazla olduğu bilinmektedir. Silivri, Üsküdar, Tuzla ve Bahçelievler gibi ilçelerde uzman medyum hocalara daha fazla gerek duyulmaktadır.

Etkili Medyumları Anlama Yolları

Medyumların seçimleri konusunda genel olarak belli başlı kriterleri ele almak gerekmektedir. Kendini daha önceden kanıtlamış, deneyim sahibi ve derin ilimler konusunda uzman olan İstanbul medyum hocalar arasından seçim yapmak önemlidir. Öte yandan her bir medyumun tüm büyüleri yapacak ve bozacak diye bir kural yoktur. Her bir uzman hoca farklı büyülere dair bilgi sahibi olabilir. Bunun için seçim yapmak adına belli başlı kriterleri ele almak gerekecektir.

  • Hitabetleri etkili olmalı ve manevi çekim güçleri bulunmalıdır.
  • Her büyüyü yapmak istemeyebilirler.
  • Duygularıyla değil mantıklarıyla hareket etmelidirler.
  • Dünyevi ve ahiri bilgilere hakimdirler.
  • Her zaman çözüm odaklı olarak hareket ederler.

Gerçek Medyumlar Kimlerdir?

Medyumlarla iletişime geçmeden önce onların gerçek olup olmadığını anlamak için farklı yollar bulunmaktadır. İstanbul medyum hocalar konusunda gerçekten uzman ve deneyim sahibi olan isimlere yönelmek gerekecektir. Her zaman bu yönde hareket etmeleri halinde gerçekten büyüye dair talepleri sonuç bulacaktır. Bu kişilerden yararlanarak her zaman amaçlara uygun olarak hareket etmek söz konusudur.

  • Gerçek medyumlar ilimlerine bağlı yaklaşımlarıyla hareket ederler.
  • Gizli ve dini ilimlere hakimdirler.
  • Kendisine danışılması durumunda doğru bilgiler vermeye gayret gösterirler.
  • Hesaplamalar yaparak ve bilgilere ulaşarak büyüye dair varlık gösterirler.
  • Güven verirler ve herkeste huzur hissini fazlasıyla yaratırlar.

Büyü Yapan Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Kendini medyum veya hoca olarak tanıtan herkese güvenmemek önemli bir konu olmalıdır. İstanbul medyum hocalar arasında da bu yönde hareket etmek herkesin önemsediği bir husus olarak adlandırılmalıdır. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi olarak zarar görmeleri mutlaka gerçekleşecektir. Kişilerin dolandırılmaları ve manevi açıdan çöküntü yaşamalarını engellemek için bu sorgulamaları yapmak gerekecektir. Gerçekten büyüyle alakalı olan uzman medyum hocalar hususunda seçim yapmak için belli başlı kriterleri ele almak önemlidir. Yetenekli, öngörüleri yüksek, doğaüstü varlıklarla iletişim kurabilen, deneyimli ve ilim sahibi olan hoclardan destek almak gerekmektedir. Büyü yapan hocalarla direkt iletişim kurulduğu anlarda bu kriterlerin her biri esas alınmalıdır. Sonrasında onların talimatlarına uyulmalı ve bu yönde hareket edilmelidir.

Yorum kısmında güvenilir olarak tabir edilen hocalara karşı her zaman bilgi sahibi olmak mümkündür. Gerçekten bu işlerle uğraşan ya da dolandırıcılık amacıyla hareket eden her bir medyumu öğrenebilirsiniz. Yorum kısmına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply