Sahtekar Medyumlar

Aşk Büyüsü

Dünyada etki edecek olan manevi alemlere ait enerjilerin hiçbir zaman uygulayıcısı ile aynı noktada bulunması gerekmemektedir. Bir medyum hoca, aşk büyüsü yaparken isterse dünyanın bir ucunda bile bulunabilir. Yine aynı şekilde, aralarında bir şekilde bağ oluşmuş olan iki kişi, ayrı ülkelerde bulunuyor olsa bile, medyum hocanın tecrübesi ve nefes gücü yeterli ise aşk büyüsü yapılması mümkündür.

Aşk büyüsünün temeli, kişilerin arasındaki enerjisel bağlarla kurulur. Medyum hocalar, bu bağlara istedikleri her noktadan etki edebilir. Gayb alemleri, dünyanın her yerinde aynı etkide ve güçte olduğu için, bunu engelleyen herhangi bir faktör bulunmamaktadır. Uzaktan veya kişiler ile bir arada olarak aşk büyüsü rahatlıkla uygulanabilir.

aşk büyüsü
aşk büyüsü

Eğer iki kişi birbirine uzaktaysa ve aralarında herhangi bir bağ bulunmuyorsa, bu gibi durumlarda aşk büyüsü yapılamayabilir. Medyum hocaların kendi tercihi doğrultusunda belirlenecek olan bu durum, eğer hoca yapılamaz diyorsa imkansızdır. Ancak kimi durumlarda, kişiler ne kadar uzak olursa olsun, aralarında manevi bir bağ kurulmuş olabilir. Özellikle kişiler iletişim halindeyse, birbirlerini yeteri kadar tanıyorsa ve buna benzer nitelikler bulunuyorsa, aşk büyüsü yapmak mümkün olabilir.

İyi bir medyum hoca ile çalışmanız, zor durumlarda bile istediğiniz şekilde aşk büyüsü yapılabilecek olması anlamına gelir. Medyum hocaların oldukça kolay şekilde gerçekleştirebileceği aşk büyüsü, bu gibi zor durumlarda bile en iyi sonucu vererek, mutlu bir yuva kurmanızı sağlayabilir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Gizem at

  Kiminle çalışacağınıza çok dikkat etmeniz lazım yoksa benim gibi Medyum Hüseyin ile ucu açık bir maceraya atılabilirsiniz. Kendi kendime nasıl böyle bir şey yapabildiğime dair çok gülüyorum. İnanılır gibi değil.

  Medyum Hüseyin bana binlerce lira para ödetti, vefk işlemi yaptırmıştım. Hem ev bereketi ve huzuru hem de kısmetimin açılması için yaptırdığım bir çalışmaydı. İyi medyumdur diye güvenerek kendisine gittim ama tabi öyle bir şey yokmuş sonradan öğrendim…

  Vefk ile ilgili macera dolu kısım şu;
  Bir haftada gelmesi gereken çalışma bir ay sonra “kargoya verildiği” iddia edildi.
  Bir ay geçtikten sonra, ikinci ayda yeniden “bugün kargoya verildi” denildi.
  Sonra telefon numarası değişti.
  Yeni numarasını binbir güçlükle buldum, tekrar sordum, “yarın gönderiyoruz kusura bakmayın” denildi.
  Tekrar aradım (dördüncü aydayız) bu defa beni tanımıyormuş gibi yaptılar.

 • Reply Can at

  Medyum Ramazan’a vefk yaptırmak için ödeme yaptım, bu ödemeyi aldıktan sonra üzerimde büyü olduğunu söyleyerek büyü bozma çalışması için para talep etti, onu da gönderdim, iki ödemeyi de aldıktan sonra telefonlarıma cevap vermemeye başladı. Bir süre sonra da numarası kullanılmamaktadır demeye başladı. Çalışmadan önce yaşadığım bu deneyimi göz önünde bulundurmanızda fayda var.

 • Leave a Reply