Sahtekar Medyumlar

Medyum Burak

Büyü yapılırken öncelikle büyüyü yapan medyum tarafından incelenmesi gereken enerjiler ve şartlar bulunur. Etkili bir büyü yapılabilmesi için ister Medyum Burak ister başka bir medyum ile çalışın, her hocanın mutlaka bu enerjileri incelemesi gereklidir. Özellikle birden fazla kişiyi etkileyen büyü çalışmalarında medyum hocanın yapacağı bu işlem çok önemlidir. Bu işlem yapılmadan herhangi bir büyü gerçekleşemez.

İyi bir medyum hoca belirlemeniz durumunda gereken enerjisel incelemeler doğru şekilde yapılacaktır. Özellikle evlilik büyüsü gibi çalışmalarda bu tarz işlemler çok önemlidir. Bu nedenle yaptıracağınız büyü ile ilgili mutlaka işinin ehli hocaları bulmanız gerekir. Medyum Burak da olsa başka bir isim de olsa hoca hakkında gereken araştırma doğru biçimde yapılmalıdır. Bunu yapabilmek için diğer insanların yorumlarını ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Sitemizde sadece Medyum Burak değil tüm diğer medyumlar hakkında yorum ve şikayetler yer almaktadır.

Evlilik büyüsü gibi çalışmalarda iki kişi arasında büyülü bir etki yaratılır. Medyum hoca bu etkiyi oluşturabilmek için eski çağlardan beri ellerinde bulunan büyülü sözcükleri ve teknikleri kullanır. Her gerçek medyum bu bilgiyi edinmek için el verme yöntemi ile eğitilmelidir. Medyum Burak’a çalışma yaptıranlar da her gerçek medyum hocanın yapacağı gibi bu kadim bilgiler ile gayb alemlerinden yararlanacaktır. Bu nedenle bu çalışmaların işinin ehline yaptırılması çok önemlidir.

Evlilik büyüsünde doğru teknikler kullanılmazsa istenen etki sonsuza kadar devam etmez. Bir medyuma yaptırdığınız evlilik büyüsü sonsuza kadar tutarken, örneğin Medyum Burak’ın evlilik büyüsü bir ay devam ettikten sonra baştaki etkisini yitirebilir. Her medyum hoca için geçerli olabilen bu durum yalnızca işini iyi yapan medyumlarda farklıdır. İşini iyi yapan bir medyumun yaptığı büyü her koşulda ve şartta tutacaktır. Yine aynı şekilde büyü uzun yıllar boyunca ilk günkü etkisiyle kalacaktır.

Medyumluk işinde doğru hocayı seçmek her şeyden önemlidir. Gerçek bir hocayla çalışan kişi en imkansız gibi görünen çalışmada bile başarılı sonuç alır. İster Medyum Burak olsun ister herhangi bir diğer medyum, mutlaka çalışma yaptıranların görüşleri değerlendirilmeli ve bilgi edinilmelidir. Yeteri kadar araştırmadığınız ve hakkında çok sayıda şikayet olan medyumlardan uzak durulmalıdır. Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman insanları mağdur etmeyecek ve manevi alemlerden sorunsuz bir şekilde yararlanılmasını sağlayacaktır.

Sitemizde yer alan Medyum Burak ve tüm diğer medyumlar hakkındaki şikayetleri, görüşleri ve yorumları okumak, eğer kendiniz de bir medyum ile çalıştıysanız tarafsız şekilde yorumunuzu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Sertan at

    iyi aksamlar dilerim, almanyadan selamlar herkese bugun itibariyle medyum emel tarafindan dolandirildigimi belirtmek istiyorum! bu kisiye asla guvenmeyin! gondermis oldugu vefki actirdim baktim icinden herhangi bir yazi parcasi bile cikmadi tamamen bos vefk gondermis konustugumda aninda kapatip engelledi

  • Reply Celalettin at

    Herkese çok geçmiş olsun arkadaşlar. Ben de dolandırıldığım için yazdıklarınızı çok net şekilde anlayabiliyorum.

    Beni dolandıran kişinin adı da Medyum Erpah. Papaz büyüsü yaptırmak için ciddi anlamda para ödedim, her dediğini yaptım, kimi zaman ekstra paralar çıkarttı göndermem gereken, onları bile gönderip istediği her şeye tamam dedim. Buna rağmen yaptığı büyüyü göndermemekte çok ısrarcı. Defalarca telefon açıp ne zaman göndereceğini sordum ama tabi durum en sonunda engellenmem ile sonuçlandı. Çalışacaksanız iyi araştırın benim gibi sonradan kafanızı taşlara vurursunuz.

  • Leave a Reply