Sahtekar Medyumlar

Bağlama Büyüsü

İnsanların kimi zaman sevdiklerinden, yaşadıkları yerden uzaklaştığı ve olmayacak yerlere yöneldiği görülebilmektedir. Bu gibi durumlar her ne kadar can sıkıcı ve yıpratıcı olsa da öte alemlerden gelen bağlama büyüsü gibi büyü yöntemleri kullanılarak insanların evine, eşine sadık olması sağlanabilir.

Bağlama büyüsü türlerine göre farklı yöntemler kullanılarak yapılan bir çalışmadır. Bu büyüden istenen etkiyi alabilmek için işinin ehli bir medyum ile çalışma çok önemlidir. Çalışacağınız medyum bağlama büyüsü konusunda ne kadar tecrübeli ve enerjileri ne kadar iyi tanıyorsa o kadar iyi ve kesin sonuçlar alınır.

Bağlama büyüsü yapıldığı zaman insanların çevresinde var olan enerji alanları tesir altına alınır. Her insanda ortak olarak var olan bu enerji alanı kararlarımız üzerinde etkiye sahiptir. Karar verirken enerjisel olarak buradan yararlanılmaktadır.

sahtekar medyumlar

Söz konusu alan bağlama büyüsü ile istenen şekle sokulabilir. Akabinde ise büyünün belirtileri görülür, en sonunda istenen amaca ulaşılarak kişiler bağlanır.

Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir kişinin devamlı olarak evden uzaklaşması, kendini dışarıya bırakması gibi durumlarda bağlama büyüsü yöntemi ile bu kişinin tekrar evine bağlanması sağlanabilmektedir. Bu büyü çalışmasında çok net biçimde enerjilerin tanımlanması gereklidir.

Eve bağlama büyüsü yapılırken ilk olarak kişiye ait enerji alanında herhangi bir dış tesir olup olmadığı kontrol edilir. Bu kontrol sırasında herhangi bir büyü etkisi bulunursa öncelikle bu büyü bozulmalıdır. Enerjide herhangi bir dış tesir olmadığı anlaşıldığı andan itibaren çalışma devam ettirilir.

Her canlıda olduğu gibi cansız ortamlarda da belli başlı enerjiler bulunur. Bir evin enerjisi ne kadar zayıflamışsa veya bir insan o enerjiye ne kadar yabancılaşmışsa eve dönmesi o kadar zor olacaktır. Bağlama büyüsü ile hem kişinin enerjisi hem de evin veya bağlama yapılacak yerin enerjisi incelenecektir. Daha sonra bu enerjilerin birbirleri ile daha uyumlu hale gelmesi için bir takım gizli dualar okunarak çalışma başlayacaktır.

Bu çalışma ardından kişilerin evlerine yöneldikleri ve büyünün tesir ettiği görülebilir. Ancak, bazı durumlarda büyüye ek olarak iradeyi etkileyen çalışmaların da yapılmasına ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu çalışmalar ile bağlama büyüsü kesin olarak tutar, istenen etki alınır.

Eve Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir?

Bağlama büyüsü yapılırken kötücül enerjiler kullanılmaz. Kara büyü çalışması değildir. Bu nedenle herhangi bir şekilde zarar verme ihtimali yoktur. Medyum hocalar bu tarz çalışmaları sadece hayırlı amaçlarla yaptıkları için herhangi bir tehlike konusunda endişe etmenize gerek yoktur.

Eve bağlama büyüsü sonucunda kişilerin ilişkileri, evlilikleri düzene girebilir. Yine aynı şekilde, kötü alışkanlıklardan uzaklaşılması da bu büyü ile mümkün olabilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Tüm bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply STAR at

    Öncelikle merhaba, site yöneticilerine teşekkür ederim insanlara yardım vesilesi olduğunuz için. Ben attığım nişanı tekrar takmayı bu site sayesinde başardım diyebilirim. Daha doğrusu burada medyum ali gürses hocayı öneren bir kardeşimiz sayesinde başardım. Benim üçüncü evliliğim ilk ikisi talihsizlikler sonucu bitti iyii ki de bitmiş ama üçüncü evliliğimin ömürlük olması asla bitmemesini istiyordum yine bazı sıkıntılar çıktı aramız kötü olmaya başladı. Ben de öneriler doğrultusunda medyum ali gürses ile çalışmaya karar verdim. Adı papaz büyüsü olan bir büyü yaptıktan sonra aramızdaki sorunlar birer birer kayboldu gitti. En baştaki soğuk davranışları bitti her şey resmen eskisinden daha güzel oldu. Şu an nişanı tekrar taktık yakında da işleri resmiye bindireceğiniz. İnşallah bu sürecin sonu da çok güzel olacak. Bir sorun olursa tekrar buradan yazacağım…

  • Reply meliha at

    Yillardir evlenemiyorum param var isim var niye olmuyor allah askina ben biktim medyum cafer vefk yapti onunda etkisi olmadi cope atacagim artik vefki falan nolur allah askina iyi hoca onerin kime yaptircam ben islem artik yeter canima tak etti

  • Leave a Reply