Sahtekar Medyumlar

Güvenilir Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Manevi ilimler ve medyumluk söz konusu olduğunda insanların güvenilir isimlerle çalışması yapılacak olan çalışmanın başarılı olması için en önemli gerekliliktir. Başarısız bir medyum, hem kişinin manevi dünyasını zedeleyebilir hem de maddi açıdan zarara uğratabilir.

Güvenilir medyumlar kendilerini her koşulda belli ederler. Gerçek bir medyum hoca bilgisini karşısındaki insanlara hissettirir ve bu durum gayet açık biçimde anlaşılabilir. Yapılacak olan en basit bir çalışmanın bile gerçek bir medyum hoca tarafından yapılması fazlasıyla önemlidir.

Güvenilir medyumlar yaptıkları çalışmalarda öncelikle kişilerin sorunlarını çözmek için çalışırlar. Sahte hocalar para odaklı çalışırken gerçek hocalarda bu durum farklıdır. İyi bir medyum, önce kişinin sorununu tam olarak anlar, daha sonra bunun için gerekli olan çalışmalara başlayarak sorunu çözer.

Güvenilir medyumlar asla yapılamayacak çalışmalar için insanlara umut vermezler. Bu nedenle çoğu zaman önce kişinin enerjisini inceler, buna uygun şekilde yapılabilecek çalışmalara göz atarlar. Eğer kişinin enerjisi yapılacak çalışmaya uygun değilse önce alternatif çalışmalara yönlendirir, eğer alternatif çalışma bulunmuyorsa bu çalışmanın tutmayacağını kişiye bildirir.

İnsanların duygularını suistimal ederek maddi kazanç elde etmeye çalışan dolandırıcı medyumlar güvenilir medyum hocaların tam tersi şekilde hareket eder. Yapılmayan çalışmalardan para talep eder veya tutmayacak olsa bile her şeyin yapılabileceğini söyler. Aynı şekilde, bu dolandırıcılar geleceği görmenin de mümkün olduğunu söylemektedir. Manevi alemlerin sonsuz enerjisinden en iyi şekilde yararlanabilmek için güvenilir bir medyum hoca ile çalışmak elzemdir. Eğer araştırmanızı doğru şekilde yapar ve içinize sinen gerçek bir medyum hoca ile çalışırsanız bu kudretli alemden elde edemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur. Gerek vefk, gerek muska gibi çalışmalarla hayatınızı düzene sokacak etkiler elde edebilir, sorunlarınızı çözebilirsiniz

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Tarık at

    Vefk ile alakalı memnuniyet yazmak istiyorum. Şikayet sitesi mi yoksa memnuniyet yazabiliyor muyuz bilemiyorum ama eğer yöneticiler uygun görürlerse yayınlasınlar. Memnun kaldığım hocanın adı Medyum Ali Gürses. Hocaya iş hayatımı düzene sokacak ve bereket kazandıracak bir vefk yaptırdım. Bir hafta gibi kısa bir sürede söz verdiği şekilde vefkimi evime kargoladı. Vefk geldikten sonra yine bir hafta gibi bir sürede etkisini gördüm. Elime aldığım ilk andan itibaren gerçekten değişik bir enerji hissetmiştim, enerjisi ve nefesi çok güçlü bir insan olduğu her halinden belli. Yapılan çalışmadan çok memnun kaldığım için tavsiye etmek amacıyla burada paylaşıyorum. İnşallah sıkıntısı olan insanlar bu vesile ile çözüme kavuşabilirler. 05355906275 kendisinin telefonu…

  • Leave a Reply