Sahtekar Medyumlar

Vefk Yaptıranlar – Vefk Yapan Hocalar

Dünyadaki enerjilerin belli günlerde yoğunlaştığı, belli günlerde ise azaldığı bilinen ve yıllardır takip edilen bir konudur. Medyum hocaların da farkında oldukları bu değişimler, kimi zaman büyü uygulamalarının yapımını da etkilemektedir. Basit amaçlar için yapılan pek çok büyü uygulaması haftanın her günü yapılabiliyor olsa da, özel ve etkili sonuç alınması gereken çalışmalarda, medyum hocalar farklı ilimler kullanarak, çalışmanın yapılacağı günün özel olarak belirlemektedir.

Konu vefk olduğunda, manevi alemlerin en yoğun enerjilerine sahip olan bu çalışmaların yapılacağı günleri doğru hesaplamak da elzem bir hal almakta. Büyülerin aksine, vefk uygulamalarında doğru gün hesaplaması bir seçim değil, zorunluluktur. Medyum hocalar, çalışmaların etkili bir şekilde sonuç verebilmesi için, ebced hesabı, numeroloji gibi ilimleri kullanarak, büyüyü yapacakları günü doğru bir şekilde hesaplamak zorundadır.

Vefk yapılırken, okunacak olan tüm duaların da belli saatleri vardır. Medyum hoca, herhangi bir duayı saatinden önce veya sonra okursa bütün vefk çalışması boşa gidecektir. Bununla birlikte, çalışmaya aynı malzeme üzerinde tekrar başlamak imkansız olduğundan, malzemenin yok edilmesi için ayrı bir efsunlu çalışmaya ihtiyaç duyulacaktır.

Bu tarz durumların önüne geçmek için medyum hocalar özel olarak pek çok ilim ile hesaplama yapmaktadır. Gerçek bir medyum hoca, vefk yapmak için akla hayale gelmeyecek hesaplamalar ile yol çizmektedir. Bu derece hassas ve özel olan çalışmanın da etkisi aynı biçimde özel olarak ortaya çıkmaktadır.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Polat at

  Pek çok medyum ile çalıştım bugüne kadar ama çalıştıklarım içinde Medyum Semiha kadar kötüsünü hiç görmemiştim. Resmen insanla alay eder şekilde davranıyor.

  Medyum Semiha’ya papaz büyüsü yaptırdım, aslında basit bir işlem için yapılan çalışmaydı. Basit olduğu için hemen sonuç alacağımı düşündüm ama tabi nafile! Çünkü büyüyü muhtemelen hiç yapmadı bile.

  Birkaç gün boyunca telefonda dil döktüm, zor durumda olduğumu ve o büyünün kesin yapılması gerektiğini söyledim, hiç oralı olmadı. Gönderdiğim tüm paranın üstüne yattı geri de göndermedi, büyüyü de yapmadı.

  Tabi ben böyle ısrarla telefon açtıktan sonra telefon numaramı da engelledi.

 • Reply Arif at

  Medyum Hafize ile çalışmayın, başka medyum bulun. Başta çok ucuz rakamlar söylüyor, 1000 liraya papaz büyüsü yaparım diyor, sonra o rakam 6-7 bin civarına kadar çıkıyor, devamlı bir şeyler ekliyor.
  Ben ucuz olduğu için kabul etmiştim, daha fazlasına bütçem yoktu, bütçem yok dediğimde gönderdiğim kısmı da geri vermeyerek numaramı engelledi.

 • Leave a Reply