Sahtekar Medyumlar

Saç Büyüsü

Bu yazımızda saç büyüsünden bahsedeceğiz. Bazı büyüler insanlara zarar vermek amacıyla tamamen şer odaklı yapılır. Kara büyü olarak bilinen bu büyü türleri işinin ehli medyum hocalar tarafından çoğu zaman kabul edilmez ve kişiler her daim hayırlı işlere yönlendirilir. Bu tarz kötü niyetli insanlara karşı korunmak da oldukça önemli bir konudur.

Saç büyüsü kara büyü olmadığı gibi zarar vermek amacıyla da kullanılamaz. Sadece kişiler arasında aşk hali yaratmak için tercih edilen bir çalışmadır. Kişinin saç teli alınarak yapılır ve antik dönemlerden bu yana kullanılan özel bir yöntemdir.

Bu büyü pek çok medyum tarafından kolayca yapılabilir. Daha yoğun etki gösteren yöntemler bulunuyor olsa da saç büyüsünden de istenen sonucu almak mümkündür. Doğru yapılan bir saç büyüsü iki insanın birbirine aşık olmasını sağlayabilir.

Manevi alemlerin enerjileri ne için programlanırsa o yönde hareket eder. Saç büyüsü için de aynı şey geçerlidir. Bu tarz bir büyüde tek taraf istiyorken diğeri istemiyor olabilir. Örneğin, birinin size herhangi bir şekilde saç büyüsü yapmamasını istemeniz en doğal hakkınızdır. Böylesi durumlarda, tıpkı kara büyülerden korunmak için bir şeyler yapılabileceği gibi saç büyüsüne karşı da korunma çalışmaları gerçekleştirilebilir.

Saç büyüsünden korunmak için diğer büyü uygulamalarında olduğu gibi muska ve celb gibi yöntemlere başvurulur. Medyum hocalar bu çalışmaları gerçekleştirerek kişileri her türlü büyü türünden korunur hale getirebilir. İşinin ehli hocalar tek muska ile hem kara hem de ak büyülere karşı korunma sağlayabilir.

Saç büyüsü aşk hali için etkilidir ancak papaz büyüsü bu büyüyle kıyaslanamayacak kadar güçlüdür. Eğer kesin sonuç alacağınız bir büyü arıyorsanız, özellikle aşk hali için papaz büyüsünü tercih etmelisiniz. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply