Sahtekar Medyumlar

Üzerimde Büyü Var Mı?

İnsanların kötü niyetle yapılan büyü uygulamaları ile karşılaşması yeni bir durum değildir. Öte alemler, bizlere birer hediye olarak verildiği zaman hem hayırlı hem de hayırsız niyetlerle kullanılabilen dünyalar olarak verilmiştir. Bu alemleri olumsuz niyetlerle kullanan kişiler, pek çok kişinin zorlukla karşılaşmasına neden olmuştur. Üzerimde büyü var mı sorusundan şüphelenen kişiler, bu gibi zorlukların dönüşü olmayan sorunlar yaşatmaması adına mutlaka güvenilir hocalara danışmak, gereken işlemleri yaptırarak büyüden emin olmak zorundadır. Büyü belirtileri gösteren kişilerin bir an önce bozum yaptırması, büyünün hem daha rahat silinmesine hem de kişinin huzura ermesine yardım edecektir.

Üzerimde büyü var mı sorusuna yanıt arayan kişiler, her şeyden önce hayatlarında ortaya çıkan değişimleri incelemek zorundadır. Bu inceleme sırasında, kişiyi etkileyen her türlü olayın gözden kaçırılmadan görülmesi gereklidir. Örneğin, kişinin devamlı kabus görmesi veya içinde sıkıntı hissetmesi gibi haller büyü belirtisi olarak değerlendirilebilmektedir. Elbette bu her zaman için, herkeste aynı şekilde geçerli değildir. Bazı durumlarda, böylesi tesirler tamamen doğal sebeplerden kaynaklanıyor olsa da bazı durumlarda büyüye işaret edebilmektedir.

Kişinin üzerine büyü yapıldığı ilk andan itibaren, mutlaka bu enerjilerden arınması gerekmektedir. Kişinin öz enerjisi ne kadar güçlü olursa olsun, yapılan bir büyüden kendi kendine kurtulması veya korunması mümkün değildir. Üzerinde büyü olan kişi mutlaka uzman bir hoca tarafından yapılacak büyü bozma çalışmasına ihtiyaç duyacaktır. Özellikle, belli başlı güçlü büyülerin tesiri altına giren kişiler, büyü bozulmadığı sürece bu enerjiden etkilenmeye devam edecek, türlü zorluklar ile karşılaşacaktır.

Üzerimde Papaz Büyüsü Varsa Nasıl Anlarım?

Papaz büyüsü, büyü uygulamaları içinde belki de en hassas yapılışa sahip olan, en zorlu çalışmalardan biridir. Üzerimde büyü var mı sorusuna yanıt arayan kişiler, genellikle papaz büyüsü tesiri altında olduklarını çok zor anlamaktadır. Bu büyünün belirtileri çoğu zaman doğal şekilde ortaya çıkmakta, bakım yapılmadığı sürece anlaşılması çok zor olmaktadır.

Papaz büyüsü, özellikle kadim dönemlerden gelen güçlü enerjilerle yapılmaktadır. Bu büyünün taşıdığı yoğun enerjiler, büyülenin kişinin tüm hayatını etkileyebilecek kadar tesirli olabilmektedir. Hem iyi hem de kötü amaçlarla kullanılabilen bu büyülerin mutlaka hızlı bozulması önemlidir.

Büyü belirtileri görüldüğü andan itibaren hiç vakit kaybetmeden medyumlara danışmak gereklidir. Sadece belirti hallerinde değil, büyüden şüphelenen kişilerin de mutlaka bir hocaya danışması önemlidir. Hocalar, yaptıkları manevi incelemeler ile büyü varsa bozuma geçecek, eğer yoksa bu konuda bilgilendirme yapacaktır.

Papaz Büyüsünün Enerjisini Yalnızca Hocalar Anlar

Papaz büyüsü gibi büyü uygulamalarında kullanılan enerjiler normal çalışmalara kıyasla daha hassas ve güçlüdür. Üzerimde büyü var mı sorusuna yanıt arayan kişiler, özellikle papaz büyüsünden şüpheleniyorsa mutlaka alanında gerçekten uzman bir hocaya danışmalıdır. Papaz büyüsü ile ilgili bir işlem yapılacaksa, hocanın havas üstadı olması, bu konuda kendini en iyi şekilde yetiştirmesi çok önemlidir. Havas bilmeyen hocaların papaz büyüsünü tanıması asla mümkün değildir.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını görmek, yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply