Sahtekar Medyumlar

Avusturya Medyum Hoca – Avusturya’daki Medyumlar

Yaşamını sürdüren her insan hayatının belli başlı dönemlerinde özel bir gücün etkisini hissedebilir. Kimi zaman en zor anımızda yanımızda olan bu güç kimi zaman hayatımızda bir şeylerin istediğimiz gibi gitmemesine yol açabilir. İnsanlar iyi zamanlarında bu gücü bir dost gibi görüyor olsa da aslında bu güç ne dost ne de düşmandır. Bu güç, manevi alemlerin dünyaya olan yansımasından ibarettir.

Gayb alemleri dünyaya her daim yansır ve bu yansımalar belli nedenlere yol açar. Bir kişi aniden zengin olabilir veya kurduğu iş çok kötü gidebilir. Gizemini asla anlayamayacağımız biçimde değişebilen bu sonuçlar işinin ehli medyum hocalar tarafından kontrol edilip yeniden yazılabilmektedir. Bu işi yapmak içinse dünyanın kurulduğu ilk günden bu yana burada olan kadim ilimler kullanılır.

Avusturya medyum hocaları insanların manevi alemlere ne kadar bağlı olduğunu çok net bir şekilde bize gösterebiliyor. Avusturya gibi bir ülkede, maneviyattan çok uzak yaşayan bir insanın bile gayb alemlerinde geçirdiği deneyimler fiziki alemde belli başlı sonuçlara yol açabiliyor. Bunun farkında olan kişiler böylesi bir bilinmezle karşılaştıklarında Avusturya medyum hocalarının kapısını çalarken, bilmeyenler hiçbir şey olmamış gibi çaresizce yaşamına devam edebiliyor.

Medyum hocalar kendilerine her ne sebepten olursa olsun başvuran kişilerin istedikleri hayırlı sonuçlar elde edebilmesi için farklı uygulamalar yapmaktadır. Nasıl ki doktorlar kişinin bedenini tedavi ediyorsa Avusturya medyum hocaları gibi işinin ehli medyumlar da insanın ruhunu onarmaktadır. Dünyevi alemde ruh ve bedenin bir bütün olarak var olduğu düşünüldüğünde, medyumluk mesleğinin ilk çağlardan beri ne kadar kadim bir dal olduğu gayet net görülebiliyor. Her ne kadar maneviyata olan ilgi çağlar boyu azalmış olsa da medyumların insanların hayatındaki önemi halen apaçık ortada.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply