Sahtekar Medyumlar

Medyum Sedat

Manevi alemlerde pek çok farklı büyü çalışması bulunduğu gibi bu alemlerden dünyevi yaşantımıza etki edecek rehberlikler alabileceğimiz çeşitli çalışmalar da bulunmaktadır. Bunların başında Medyum Sedat ve diğer medyumlar tarafından yapıldığı söylenen yıldızname çalışmaları gelir. Sadece manevi alemlere ait olan ilimler değil, bu dünyaya ait bilgilerin de kullanıldığı yıldızname uygulamaları ile insanların hayatları değişebilmektedir.

Yıldızname çalışmasına havas, ledün ve astroloji gibi ilimler kullanılmaktadır. Günümüzdeki astrolojiden çok daha farklı, eski dönemlere dayanan tekniklerin kullanıldığı yıldıznamelerde insanların taleplerine göre farklı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Medyum Sedat ile çalışanlar da diğer medyumlarla çalışanlar da bu ilimler kullanılmak suretiyle istedikleri sonucu alabilmektedir.

Sitemizde, başta Medyum Sedat olmak üzere tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Bunları okuyarak, hangi medyumla çalışacak olursanız olun, tüm çalışmalarıyla ilgili diğer insanların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Medyum Sedat güvenilir mi gibi sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz görüşler sayesinde dolandırıcıların ağına düşmeden her türlü çalışmayı rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Yıldıznameler ilişkiler ve iş olmak üzere iki temel konuda yapılmaktadır. Başka durumlar için de yıldızname hazırlanabilir. Kişinin talebine göre, medyumun o tarz bir çalışmanın yapılabileceğini belirtmesi durumunda tam olarak istenen sonucu veren yıldızname yapılır.

Yıldıznamelerin hazırlanışı medyumun nefes gücünden çok bilgisi ile gerçekleşir. Büyüden farklı olduğu için medyum sadece aldığı eğitimi kullanarak bu çalışmayı tamamlar. Medyum Sedat ile çalışanlar da başka bir medyum ile çalışmayı tercih edenler de her koşulda medyumun bilgisine güvenip hareket etmek zorundadır.

dolandırıcı medyumlar

Gerçek bir medyum tarafından hazırlanan yıldızname istediğiniz her konuda sonuç verecektir. Bir fal çalışması olmadığı için istediğiniz sonucu alabilmeniz için mutlaka çıkanlara özgür iradeniz ile uymanız gerekir. Medyum Sedat size verdiği yıldıznamede sadece olabilecek olaylar hakkında bir harita verir. Bu haritayı kullanmak kişinin özgür kararıdır.

Yıldıznameleri fallardan ayıran en temel etmen hiçbir şekilde geleceği göstermiyor olmasıdır. Geleceği görmek sadece bu çalışma özelinde değil her türlü çalışma için imkansızdır. Medyum Sedat’ın yıldıznameleri de asla geleceği göstermeyecektir. Bu çalışma sadece yol haritası olma özelliğini barındırır.

Dolandırıcı medyumlar özellikle yıldıznameler konusunda insanları fazlasıyla mağdur ediyor. İnternetten veya başka kaynaklardan bulunan yazıları gerçek bir yıldızname gibi insanlara gönderen bu şarlatanlar maddi ve manevi zararlara neden oluyor. Bu nedenle çalışma yaptıracağınız medyum hakkında çok detaylı bir araştırma yapmanız sizin için en iyisi olacaktır.

Medyum Sedat ve diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply