Sahtekar Medyumlar

Sabun Büyüsü

Büyülerin dünyamıza etki edebilmesi için gayb alemlerinde gelişmesi ve sonuçlanması gerekmektedir. Medyum hocalar sabun büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında mutlaka bu esasları bilerek hareket eder.

Büyü yapıldığı zaman tutabilmesi tamamen doğru şekilde yapılmasına bağlıdır. Büyü sırasında okunan tüm dualar ve kullanılan tüm malzemeler gayb alemlerinde belli bir etkinin oluşmasını sağlar. Sabun büyüsü yapılırken de bu etkiler kullanılarak gereken çalışma tamamlanmaktadır.

Bir büyü çalışmasının dünyaya olan etkisi de zaman içerisinde artacak şekilde olabilir. Örneğin, sabun büyüsü yapıldığı zaman medyum hocanın kullandığı büyü yöntemine bağlı olarak enerjiler kademeli biçimde tesir edebilir. Bu enerjilerin ne kadar sürede tam olarak istenen etkiyi yaratacağını anlamak asla mümkün olamayabilir.

Elbette her büyüde aynı şey geçerli değildir. bazı büyü çalışmalarında doğrudan, büyü yapıldığı anda etkiler görülmeye başlayabilir. Kimi sabun büyüsü uygulamalarında da aynı sonuçların alındığı görülmüştür.

Hangi büyünün nasıl bir sonuç vereceği ve dünyaya nasıl yansıyacağı asla kolay kolay bilinebilen bir konu değildir. Büyülerin sahip olduğu enerjilerin çok çeşitli olması ve medyum hocanın nefes gücü gibi faktörlerle bağlantılı olması nedeniyle bu durum her daim bir gizem olarak kalacaktır. İster sabun büyüsü ister başka bir büyü işlemi olsun, gayb alemlerinde olan bitenin insanın sınırlı idrak kapasitesi ile anlaşılması mümkün olmayacaktır.

Sabun Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Sabun büyüsü yapıldığı zaman birden fazla faktöre bağlı olarak büyünün etki süresi değişecektir. Bunlardan ilki ve en önemlisi medyum hocanın nefes gücüdür. Medyum hoca ne kadar tesirli bir nefese sahipse elde edilecek sonuç o kadar hızlı ortaya çıkacaktır.

Büyülerde temel mantık karşı tarafın enerjisini baskı altına almaktır. Bu nedenle sabun büyüsünün tutma hızında çalışma yapılan kişilerin enerjisi de önemli rol oynamaktadır. Eğer karşı tarafın enerjisi zayıf ise daha hızlı tutacaktır. Yine aynı şekilde büyünün enerjisi ile kişilerin enerjisinin uygun olması etki hızında önemli rol oynar.

Tüm büyülerde olduğu gibi sabun büyüsünde de çalışmanın tam olarak ne kadar sürede tutacağını söylemek mümkün değildir. Bunu söylemek sadece medyum hocaların tecrübeleri ile tahmini bir süre olarak mümkündür.

Sabun Büyüsünün Tesiri Nasıl Hızlandırılır?

Sabun büyüsünü hızlandırmak için farklı yöntemler kullanılabilir. Bu yöntemlerin neler olacağı medyumun yaptığı büyü çalışmasına bağlı olarak değişir. Medyum hoca eğer mümkünse çalışmayı hızlandırmak için elinden geleni yapacak ve işlem için bu tavsiyeleri verecektir.

Sabun büyüsü yerine kullanılabilen papaz büyüsü çok daha etkili ve hızlı sonuç veren bir çalışmadır. Papaz büyüsü ile aynı etkiler elde edilebilirken sonuçlar çok daha hızlı biçimde ortaya çıkacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply BERKAY at

    MEDYUM DURMUŞA EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM TUTMADIĞI GİBİ BENDEN DAHADA SOĞUDU ALLAH KAHRETSİN BAŞIMA GELEN OLAYA BAKIN KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIAKRDIK HAKKIMI HARAM EDİYORUM KİMSE GÜVENMESİN SÖZÜNE

  • Leave a Reply