Sahtekar Medyumlar

Evlilik Büyüsü

Tarih boyunca en çok kullanılan büyü çalışmaları, medyum hocaların kendilerine göre çok özel büyü teknikleri ortaya çıkarmalarına yol açmıştır. Bir konuda ne kadar çok büyü yapılırsa ortaya o kadar çok farklı yöntem çıkmış, medyum hocalar bu yöntemleri kişilerin enerjilerini inceleyerek istedikleri sonucu alabilmek için kullanmıştır.

Evlilik büyüsü de en sık kullanılan büyü tekniklerinden biri olduğu için medyum hocalar tarafından geliştirilen pek çok alternatif yönteme sahiptir. Medyumlar, iki insanın enerjisini doğrudan etkileyen bu çalışmalar için maneviyata ait her türlü enerjiyi ve ilmi kullanmaktadır. Tarihin ilk dönemlerinden beri süren bu uygulamalar sürekli geliştirilmiş ve yeni şeyler keşfedilmiştir.

evlilik büyüsü
evlilik büyüsü

Mumla yapılan evlilik büyüsü de bunlara verilebilecek örneklerin başında gelir. Bu büyü çalışmasında iki insan arasındaki evlilik bağını oluşturmak amacıyla mum malzemesi kullanılır. Kişilerin durumuna göre, genellikle kırmızı renkte bir mum kullanılır. Bu mum yakılır ve tamamen eriyene kadar medyum hoca tarafından özel olarak belirlenmiş kadim dualar okunur. Bu duaların sahip oldukları yoğun etki kişilerin birbirlerine çekilmelerine yol açacaktır.

Kadim dönemlerden bu yana kullanılan mum ile evlilik büyüsü yöntemi insanların arasındaki bağı geliştirmeyi hedefler. Bu bağ ne kadar gelişip güçlenirse evlilik haline dönüşme ihtimali o kadar yükselir.

Bu evlilik büyüsünü yaparken kişilere ait fotoğraf kullanılır. Eğer medyum hoca gerek duyarsa kişilerin enerjilerini daha yakından hissetmek amacıyla onlara ait birer eşya veya saç teli gibi malzemelere de ihtiyaç duyabilir.

Medyum hoca çalışmayı tamamladıktan sonra evlilik büyüsü etki etmeye başlayacaktır. Bu yöntem ile ortalama bir haftada sonuç alınabilir. İlk etkiler ortaya çıktıktan sonra etkiler devamlı olarak artacak, kişiler birbirine sonsuza kadar sürecek bir evlilik hali oluşana kadar çekilmeye devam edecektir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply cem at

  Arkadaşlar Medyum Havas’a karşı çok dikkat edin!

  Bu kişi yanına “asistan” adı altında iş ortakları almış ve her biri kendini medyum gibi tanıtıyor, profesyonel bir ekip olarak çalıştıklarını ve çok iyi sonuçlar aldıklarını söylüyorlar. Kesin bir etki görmek için hepsi güya sözde nefes güçlerini kullanıyormuş.

  Papaz büyüsü yaptırdım, aşk amaçlı yapılan bir büyü çalışmasıydı. İstenen sonuç ne hikmetse bir türlü alınamadı! Üstelik bana kesin olarak etki edeceğine dair söz vermişti.

  Tekrar telefon açtığım zaman benden 2. Kez yapma parası istedi, onu da verdim, bu defa başka bir isim söyledi, ona yaptırıyorum kesin tutacak dedi. Yine tutmadı. O günden sonra yeniden yaptırmayacağımı söylediğim için ne kendisine ne de beraber çalıştığı “asistan” adı altındaki dolandırıcılara ulaşamadım, numaralarımı, mailimi, her yerden engellemişler.

 • Reply Memet at

  Hayırlı günler dilerim, Medyum Kadir’e papaz büyüsü yaptırdım ama büyüyü nasıl tamamlayacağıma dair en ufak bir yardımı olmadı. Bu konuyla ilgili tecrübeli insanlardan yardım bekliyorum.

  Bir paket geldi bana ama nasıl kullanacağım diye sorduğumda benden ekstra para istedi. Lütfen bu konuyla ilgili yardım edin bana çünkü yaptırdığım çalışma benim için çok önemli ve kritik bir çalışma.

  Yardım edecek arkadaşlardan şimdiden Allah razı olsun.

 • Leave a Reply