Sahtekar Medyumlar

Domuz Yağı Büyüsü

Büyülerin sahip olduğu enerjiler hayatlarımıza doğrudan etki edebilecek kadar güçlüdür. Bizler fiziki dünyada yaşayan varlıklar olsak da domuz yağı büyüsü gibi etkili büyülerin tesiri altına girdiğimiz andan itibaren gayb alemlerinden fazlasıyla etkilendiğimiz görülebilir. Medyum hocalar, domuz yağı büyüsü gibi büyülerin kimi zaman ayrılıklara, soğumalara neden olduğunu belirtmektedir. Kötü niyetle yapılan bir büyü çalışmasının hayatımızdaki tüm mutluluğu alması bile mümkündür.

Domuz yağı büyüsü oldukça karmaşık bir büyüdür. Bu büyünün malzemesi genellikle aynı olsa da herkes için farklı bir yöntem kullanılarak yapılması gereklidir. Medyum hocalar, bilgi ve tecrübeleri sayesinde bu büyüyü etkili şekilde uygulayabilmektedir. Elbette, bu büyünün bozulması için de oldukça yoğun bir bilgi birikimi ve tecrübe gerekir.

Domuz yağı büyüsü genellikle çiftler üzerine uygulanır. Bu büyü yapılırken, her iki tarafa da aynı şekilde etki edecek bir uygulama gerçekleştirilir. Büyünün en önemli özelliği, sadece bir kişiye değil, ayrılması istenen her iki kişinin üzerine yapılıyor olmasıdır. Çalışma bu şekilde yapılmazsa, hiçbir zaman istenen etkiyi vermemektedir.

Bağlar üzerinde yoğun etkisi olan bu büyünün belirtileri de net şekilde kendini gösterir. Eğer böylesi bir büyü etkisi altında olduğunuzdan şüpheleniyorsanız, kendinizi gözlemleyerek büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Domuz yağı büyüsü, yapıldığı andan itibaren kademeli şekilde kendini belli eden bir etkiye sahiptir. Öncelikle, kişilerin üzerinde ağırlık çökmesi ile kendini belli eder. Normal enerji seviyenizin düştüğünü, daha güçsüz hissettiğinizi görüyorsanız büyü tesiri altında olma ihtimaliniz yüksek demektir.

Büyünün kişilerin ilişkilerinde gösterdiği etkiler de çok net olarak anlaşılabilmektedir. Domuz yağı büyüsü tesiri altında olan bir kişinin eşine veya sevgilisine karşı daha tahammülsüz olduğu görülür. Bu durum ilk zamanlarda çok hafif görülürken, gün geçtikçe artar ve en sonunda ayrılığa sebep olacak kadar yoğunlaşır.

Bunun dışında, güçlü yapılmış domuz yağı büyülerinde, kişilerin birbirlerinden tiksindikleri ve bir arada olmamak istedikleri de görülebilir. Aniden ortaya çıkan böylesi durumlar her geçen gün yoğunlaşır ve en sonunda engellenemez bir ayrılık ile sonuçlanır.

Domuz Yağı Büyüsü Yapılan Kişi Ne Yapmalıdır?

Domuz yağı büyüsü tesirli bir büyü olsa da bozulabilen bir çalışmadır. Eğer böylesi bir büyünün belirtilerini gösteriyorsanız, mutlaka işinin ehli olan bir medyum hocaya başvurmanız gereklidir. Medyum hocalar, gerekli olan incelemeleri yapacak ve büyüden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Domuz yağı büyüsü yerine kullanılan papaz büyüsü çoğu zaman daha etkili bir yöntem olarak bilinir. Papaz büyüsü hem daha hızlı sonuç verir hem de bozulması çok daha zordur. Eğer böyle bir büyü ile karşı karşıya kalırsanız, mutlaka profesyonel bir medyuma, vakit kaybetmeden danışmanız önerilmektedir.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili sizlerden gelen ve tarafsızca yayınlanan yorumlar, şikayetler, memnuniyet mesajları ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Mucize at

    Bugüne kadar her zaman için birilerini tavsiye ederken çekinceyle yaklaştım Çünkü biri bana iyiyken başkasını kandırabilir diye düşündüm ama bugüne kadar tek tavsiye verebileceğim yürekten güvenebileceğim kişi ali hoca oldu. Ailemin kurtulmasına kendisi vesile oldu. Eşimin ailesi inanılmaz tutucu ve bana karşı çok kaba insanlardı. Evlenmiş olsak da hala boşanmamız için uğraşıyorlardı bu yüzden bizim evimizde hiç doğru dürüst huzur olmuyordu. Ali gürses hocaya bununla ilgili telefon açtım numarasi 0535 590 62 75 derdimi ve sorunumu anlattım. Telefonda konuştuk ve sıkıntının aslında ikna büyüsüne ihtiyacı olduğunu anladık. Bana ikna büyüsü için bir hafta süre verdi, dediğim gibi büyüyü yapıp gönderdi. Nasıl kullanacağıma kadar uzun uzun anlattı, hiç böyle büyü yaptırmamış olmama rağmen kolayca yapabildim. Eşimin ailesinin bana olan tavırları bir haftadan sonra değişti diyebilirim işime güvenmiyorlardı, bu yüzden hep sıkıntı yaratıyorlardı. Hiç dönmeyecekleri düşünceleri değişti, işime güvenmeye yaptığım şeylere saygı duymaya başladılar. Çok farklı bir deneyim oldu benim için gerçekten. Medyumluk mesleğine olan saygım arttı. Bugüne kadar hiçbir konuda kimseyi tavsiye etmemiştim vebale girmemek için ama medyum ali gürses hocayı kesinlikle öneriyorum.

  • Leave a Reply